IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 1st February 2010, 13:44
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Ами сега пия бульончето - и аз мисля, че дунда има право за него
Аз само се притеснявам как ще се оправям с яденето, че работя - в смисъл на обяд нямам време да хапвам в къщи, а вечер с децата почти нямам време да си приготвям нещо специално за мене, т.е.ще трябва да си купувам. И така малко съм ограничена откъм избор, ама ще се мъча някак...ще гледам в магазина и така
Отговори с цитат
  #312  
Стар 1st February 2010, 14:00
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Привет,радвам се че имаме нови попълнения,мимика и аз от скоро съм в отбора така че трябва да се справим и да не разочароваме останалите и най-вече себе си.Успех и ще те покрепяме
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #313  
Стар 1st February 2010, 14:03
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

момичета, много сте мили
Отговори с цитат
  #314  
Стар 1st February 2010, 14:05
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Момичета,днес ужасно ме боли главата,по принцип съм с ниско кръвно и според вас може ли да е от диета ?Не ми се вярва,но на някоя случвало ли се е?
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #315  
Стар 1st February 2010, 16:24
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

petia_britney попринцип по други форуми съм чела че им призлява на някой но незнам дали ти е от това.Мен преди ми се врътна леко главата ама щото на плодов бях вчера днес не закусвах след това по задачи и чак сега към 15:10h хапнах малко и сега всичко си е наред за вечеря е решено ще хапвам навън нещо и дори ще е към 9 хич не ми се иска щотото е по късничко ама няма как относно бульона се пие във белтъчния ден да но и аз не пия гледам във белтъчния ден като хапвам задължително да има зелена салатка
Отговори с цитат
  #316  
Стар 1st February 2010, 17:13
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Петя, пробвай доматения сос без лук - направо доматите в горещото олио. Ще видиш, че е по-добре. Ако пробваш варианта с джинджифил и соев сос, за подправка използвай къри. Сложи го веднага след доматите.
Може кекс, ама за вечеря - до 2 резена. Главоболът може да е от диетата - при прочистване на организма често става такава реакция. Но става и от глад - писах ви да не стоите гладни, ама не чувате. Изходът е да се пие много вода. Всеки ден. Манекенките лочат по 2 л минерална вода на ден. Е, хайде ние да минем и с чешмяна, но не по-малко от 1,5 л. Водата по-бързо извежда токсините от организма, колкото повече пиеш, толкова по-малко задържаш излишна вода, която забавя метаболизма (и качва кантара).
Мими, пий бульона, не е проблем пък. Момичета, белтъчната храна предизвиква запек. Бульонът предпазва и от това. Забавени черва - забавено отслабване.
Отговори с цитат
  #317  
Стар 1st February 2010, 17:28
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Все се каня да напиша, и все забравям. За ориза в бобовия ден. Да не е от българския, дето става на лепило, т. е. с мноооого скорбяла. Тя си е въглехидрат. Убедена съм, че създателите на диетата са имали предвид този, острогъзия, дето не поема вода и не пуска нишесте. А най си е добре (но не и за джоба) кафяв ориз. Картофите така и не успявам да ги разгдая какво правят в бобовия ден. И по други форуми митках, какво ли не изчетох по дебелите книжки - нали ви казах, че ми е в природата да анализирам - немам и немам обяснение. Затова засега просто не си ги включвам в менюто. Иначе днес съм на пълнени чушки с ориз (острогъз и бланширан), печени в доматен сос с чесън и копър. От утре пак ми почват мъките. След обяда, който ще е вкусен, макар още да не знам какво точно, ама ще е и малко, следват омразните ми сладки работи и плодове. Ама убавинята иска жертви.
Геричка, аз съм технически инвалид, ама си направих линийка. Не знам защо не става. Пробвай пак всичко отначало и вземи другия линк, дето почва с url. Преди това разреши от профила си HTML. Щом аз съм успяла, и вие трябва да можете.
Адаш, ти какво търсиш в тоя форум? Дундаринке, върни си аватара, pleeeeas!!! Искам коткатааааа!!!
Отговори с цитат
  #318  
Стар 1st February 2010, 17:30
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Дундьо аз не че искам да гладувам просто така се получава нямам време да хапна по някога като например днес и коремчето си стърже малко след това прегладнявам и не ми прави впечатление относно бульона не пия такива неща не съм пила а пък и сега не мисля да го пия въпрос на личен избор си е относно запека от сухата храна имах такива проблеми някъде втората седмица 1-2 дни но мина сега всичко си е на ред и се надявам така да си е все дори от плодовете още по лесно пък при вас незнам как е
Отговори с цитат
  #319  
Стар 1st February 2010, 18:01
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Геричка, като почнах Дюкан, ми беше голям зор да ям като съм на работа. В началото ми беше криво, че все с торба се мъкна, чудя се къде да се завра да ям на спокойствие без да предизвиквам любопитство, като пък се наям, ми се доспива и ми става тежко, защото не съм свикнала да обядвам редовно. Обаче Дюкан е много лесен за свикване и много дисциплиниращ. Като хванеш ритъма, става сякаш от самосебе си. Благодарение на това сега не ми е такъв проблем. От вечерта си приготвям и си влача торбата с манджата, плодовете, водата и вече не ми прави впечатление. А за бульона не си права. Изрично е разписан в диетата и не е въпрос на избор. Виж, избор е дали да пиеш готов, с консерванти и химии, или да си послугуваш да си правиш домашен, което е много затормозяващо. Аз замразявам в квадратни кутийки от сладолед. На работа имаме битова стая с микровълнова печка. Ако е пресен бульон, сипвам в бурканче с винтова капачка. Покрай Дюкан съм станала много подозрителна към всякакви готови неща, дето не знаеш какво има вътре.
Отговори с цитат
  #320  
Стар 1st February 2010, 19:22
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

През следващия белтъчен ден ще си направя булъон и ще си го нося,ако трябва и в шише на даскало.Днес издържах,ядох боб,а утре ми е въглехидратен ден и много се чудя какво ще ям,но определено ще е нещо сладко,закупено от училище ....иначе трябва да чакам до 3(тогава се прибирам)и да си направя спагети или макарони,но е много късно...
Трябва да се похваля,че целулита ми е намалял,преди имах 1 вдлъбнатина на крака(най-видимата) и вече я няма ,както и не само там,ами и на дупето ми(забелязва се само при свиване),може би се дължи на това,че съм изключила тотално газираното и пия поне по 1,5л. вода на ден,както и че правя дълги разходки.Вие какви упражнения правите?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:44.