IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 11th March 2013, 20:59
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аааа, вие от тогава си помните кой - къде е седял, аз мислех, че е било тия дни !
Отговори с цитат
  #112  
Стар 11th March 2013, 22:27
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Лолинка с пола и бял чорапогащник ли беше на консултацията, някаква кафява дреха ми се върти в главата? Стоеше на кожена табуретка пред кабинета, нали?
Да,с рокля и тъмен чорапогащник
Отговори с цитат
  #113  
Стар 12th March 2013, 00:21
Kitty cat Kitty cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Смених паролата на албума със снимките. Ако някой иска да ги види, да ми пише на лични. Обещавам след време да намина, за да кажа как са нещата след спадането на оттоците. Лека вечер на всички.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 12th March 2013, 05:13
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kitty cat Виж мнението
Смених паролата на албума със снимките. Ако някой иска да ги види, да ми пише на лични. Обещавам след време да намина, за да кажа как са нещата след спадането на оттоците. Лека вечер на всички.
Успех китикат !
Отговори с цитат
  #115  
Стар 12th March 2013, 19:12
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

keery, погледнах в албума, който си качил. Направи ми впечатление първото момиче - при мен изкривяването от средната линия на лицето в анфас беше горе-долу такова, въпреки че не ми беше толкова гърбав и виснал носът, но за сметка на това по-месест. Струва ми се, че е имала и други хирургични интервенции (или фотошоп), освен по носа, защото на снимките преди има много изявена асиметрия в челюстите и някакъв вид неправилна захапка, докато на снимките след захапката е поприбрана и асиметриите по лицето не се забелязват толкова. Не ми се вярва промяната да е само от прическата, грима и осветлението.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 12th March 2013, 20:16
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malina_di Виж мнението
Здравейте,аз не съм се оперирала още,но да споделя нещо което се случи на наша обща приятелка от тук Веселина Томова се казва.
По време на операцията на 04.03 тя не знае какво точно се случва,но след като се събужда разбира ,че крака и от коляното до долу е изгорен и много я боли.В крайна сметка има изгаряне 3-та степен и от тогава е в болница Каспела като след няколко дни е я местят в другата им клиника за изгаряния и сега и предстои операция на крака за да и пресадят кожа.Сестрата която го е направила е била уволнена ама какво от това.Веси си харесва носа а не може да му се нарадва.Не знам как може да стават такива неща,понеже тя няма лаптоп при нея а и не и е до нищо го споделям аз с вас.Аз умирам от страх ,какво решение да взема дали да ходя или не заради такива грешки.
Дано да успее да се възстанови, да няма някакви засягания на мускули и пр. и да не й останат много белези, макар че аз все още не мога да асимилирам как при операция на носа може да се получи изгаряне на крака ІІІ степен. Никой няма правото да ти каже да ходиш или да не ходиш да се оперираш при Джамбазов. От написаното от теб излиза, че той няма вина за изгарянето, но все пак много плашещо звучи това изгаряне. Ако все пак решиш да ходиш, може би е успокояващо, че след подобни грешки на медицинският персонал му държи влага известно време и всички са в пъти по-внимателни от обикновено.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 12th March 2013, 20:31
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

е от какво може да се получи изгарянето..много тъпо. да не са я сложили до парното или до някоя лампа или са я заляли с нещо 0о
Отговори с цитат
  #118  
Стар 12th March 2013, 20:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Момичето да потърси бързо един добър адвокат и да потърси правата си, такива неща въпреки, че са възможни, не са допустими и е редно подобни грешки от страна на клиниката да бъдат овъзмездени!!!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 13th March 2013, 15:35
malina_di malina_di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране

:ded_christmas::sunbath:
Отговори с цитат
  #120  
Стар 13th March 2013, 15:35
malina_di malina_di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 3
По подразбиране нос

ре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:31.