IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2007, 12:05
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

За да си забавиш метаболизма заедно с белтъчните храни приемай и въглехидрати.
Иначе горе съм писъл за добавките - суроватъчен протеин като за начало е добре. Ако имаш повече пари си вземи и един млечно-яйчен. Той се приема преди лягане и ти осигурява приток на протеин през цялата нощ, който иначе е дефицитен по време на съня.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st March 2007, 12:58
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

10х а за въглехидратите ,с какво се приемат те
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st March 2007, 23:11
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Какви протеини като не тренира и не се храни правилно. Ще вземе да купи някой ментак за по-евтино и няма да има никакъв ефект. Попаднах на тоя хранителен режим и ако от него не качваш или не можеш да ядеш така по-добре не се захващай с тоя спорт ми почвай не се сърди човече или шах

Код:
7:00 200 гр макарони + 100 гр сирене + 50 гр захар
10:30 500 гр кисело мляко + 200 гр бисквити + 50 гр стафиди + 50 гр фъстъци + 1 банан
14:00 250 гр телешки кюфтета + 100 гр варени картофи + 200 гр хляб
15:00 Тренировка
17:00 Омлет от 3 яйца + 100 гр сирене + 100 гр хляб
20:00 150 гр пилешко + 125 гр ориз + 100 гр хляб
22:00 150 гр пилешко + 125 гр ориз + 100 гр хляб
24:00 500 гр кисело мляко + 50 гр фъстъци
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st March 2007, 23:34
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

добре аз хубаво 6е ги ям тия работи ,от куде да знам колко грама слагам ...електронна везна ли да си взема? ,на око нема как да ги прецена ми се струва ,вие как ги премевате?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st March 2007, 23:40
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Само не знам какво правят тея фъстъци там!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd March 2007, 10:02
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Какви протеини като не тренира и не се храни правилно. Ще вземе да купи някой ментак за по-евтино и няма да има никакъв ефект.
Протеиновият шейк може само да му помогне в случая, стига да не жали средства разбира се 8)

Иначе си прав, че освен това трябва и да тренира тежко и най-важното - да приема достатъчно протеин чрез храната.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd March 2007, 22:28
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Протеиновият шейк може само да му помогне в случая, стига да не жали средства разбира се 8)

Иначе си прав, че освен това трябва и да тренира тежко и най-важното - да приема достатъчно протеин чрез храната.
Аз не виждам с какво ще помогне тоя протеин при положение, че така се храни момче културист в основен период и тоя режим съм го копирал от друг форум. Разликата м/у протеин и обикновена храна е само във времето на усвояване, а ако е някое менте само си си дал парите за нищо. Фъстъците имат растителни мазнини, които забавят усвояването на протеина в млякото и се осигурява постоянно снабдяване с протеин по време на сън(това пак момчето го обясни).
Като не вярвате на мене поне на състезателите вярвайте.
Пак казвам: Без тренировки с какъвто и метаболизъм да си с тоя режим ще качваш само на задник и корем и ще имаш същите тесни рамене и тънки ръце, но след като това ти е желанието аз съм готов да помогна
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd March 2007, 23:26
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Ако още не знаеш с какво помага суроватъчния протеин, питай културистчето - той би трябвало да е по-наясно с нещата
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd March 2007, 23:40
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Иначе за тренировките и храненето, мисля че почваме да се повтаряме вече.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd March 2007, 21:08
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

ridik съветваш нетрениращ да пие суроватъчен протеин доколкото разбирам. Моля да ми обясниш каква е разликата дали ще е от храна тоя белтък ? А ако купи някой български боклук за по-евтинко просто няма да коментирам. Както и да е, тука явно сте много по-напреднали от мен. Протеин за закуска, протеин за обяд, а за вечеря протеин с мармалад. Така ставаш 140 кг маса за 2-3 седмици.

bulgarian, опитах се да ти кажа как става, но прави каквото знаеш. Може да харесваш балони с 35 см ръчички, знам ли...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкокоетознаетещемиотполза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:27.