IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 4th September 2009, 18:25
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране

Аз съм на острова на любовта-Кипър
Отговори с цитат
  #192  
Стар 2nd December 2009, 01:26
remain_anonymous remain_anonymous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Лондон
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички в този форум! От няколко дни чета мнения по различни теми и ми допаднаха участниците тук! Виждам, че всеки спокойно изразява мнението си по различни въпроси и се опитва да помогне на някой, който се нуждае от нещо елементарно-като съвет да речем, без да обижда, да се присмива, да се крие зад клиширани фрази или да замаскирва някакви користни цели. Бих се радвал в бъдеще да получа компетентен съвет относно личен проблем, който е и основната причина да се регистрирам.
Но сега нещо за мен и нещо по темата: на 23 години съм. Живял съм на различни места извън БГ- остров Парос (Гърция), гр. Каламата (Гърция), Дъблин (Ирландия) и от близо година и половина живея в Лондон. За последните 3 години доста се местих и трудно откривам приятни познанства, въпреки, че в Лондон живея от година и половина не мога да се похваля с много контакти с БГ. Всъщност аз самият трудно допускам такива контакти, но всеки, който е опознал манталитета и държанието на милите ни сънародници ще ме разбере напълно.
Увлякох се в писане и излишни обяснения. Най-общо казано- ако има българи живеещи в Лондон приканвам ги да пишат на ЛС, би ми било любипитно...
Отговори с цитат
  #193  
Стар 6th December 2009, 19:16
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleks_Sweet
Аз съм на острова на любовта-Кипър
Супер, аз ще бъда там от Март или Април.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #194  
Стар 8th December 2009, 02:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от remain_anonymous
Здравейте на всички в този форум! От няколко дни чета мнения по различни теми и ми допаднаха участниците тук! Виждам, че всеки спокойно изразява мнението си по различни въпроси и се опитва да помогне на някой, който се нуждае от нещо елементарно-като съвет да речем, без да обижда, да се присмива, да се крие зад клиширани фрази или да замаскирва някакви користни цели. Бих се радвал в бъдеще да получа компетентен съвет относно личен проблем, който е и основната причина да се регистрирам.
Но сега нещо за мен и нещо по темата: на 23 години съм. Живял съм на различни места извън БГ- остров Парос (Гърция), гр. Каламата (Гърция), Дъблин (Ирландия) и от близо година и половина живея в Лондон. За последните 3 години доста се местих и трудно откривам приятни познанства, въпреки, че в Лондон живея от година и половина не мога да се похваля с много контакти с БГ. Всъщност аз самият трудно допускам такива контакти, но всеки, който е опознал манталитета и държанието на милите ни сънародници ще ме разбере напълно.
Увлякох се в писане и излишни обяснения. Най-общо казано- ако има българи живеещи в Лондон приканвам ги да пишат на ЛС, би ми било любипитно...
Oт 10 години съм в лондон и изобщо не ми липсват контакти с ''милите'' сънародници Оня ден разкарах последната си бг приятелка
Отговори с цитат
  #195  
Стар 8th December 2009, 07:32
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Точно и ясно!: "Не смей да се доближаваш до мен remain_anonymous,6тото разкарвам всичко що е българско"!
Want, не тИка грубо бря! :P
Отговори с цитат
  #196  
Стар 8th December 2009, 12:44
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Neuchatel Швейцaрия се намирам
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #197  
Стар 13th December 2009, 17:14
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Точно и ясно!: "Не смей да се доближаваш до мен remain_anonymous,6тото разкарвам всичко що е българско"!
Want, не тИка грубо бря! :P
Ооооо не!Нямам това предвид отворена съм към нови запознаства ,по скоро беше предупреждение какво разочарование може да изпита с така наре4ените наши сънародници в 4ужбина
Отговори с цитат
  #198  
Стар 23rd December 2009, 00:14
remain_anonymous remain_anonymous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Лондон
Мнения: 4
По подразбиране no Subject

Какво мога да кажа, Want? "Разни хора, разни идеали". Аз не мога да се огранича до такава степен, но и не искам. В общи линии много хора са стигнали до това заклучение, че с колкото по-малко нашенци контактуваш зад граница, толкова по-добре.
Рядко влизам тук, но съм отворен за нов контакт... на мнение съм, че всеки нов контакт може с нещо да ме обогати. Ако искаш пиши и ще видим какво ще се получи...
Отговори с цитат
  #199  
Стар 23rd December 2009, 21:32
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Брат ми който живее в САЩ си изпати от български \"приятели\", хем ги познаваше от тук, от БГ. Неговата жена се е опарила от братовчедка си в САЩ, също българка. Това което те ми разказаха, ме накараха да страня от българи в чужбина. Не че се изолирам от тях, но си имам не 1 а 100 наум. То не че в Финландия има кой знае колко българи , но за сметка на това руснаци има доста които не са по добре.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 7th January 2010, 05:14
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Аз съм в Чикаго в момента - уча. Колкото повече време прекарвам е САЩ, толкова повече осъзнавам, колко много обичам България всъщност.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.