IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1481  
Стар 23rd February 2009, 16:02
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Благодаря момичета...ще се опитам наистина...то е крайно време....не може да се продължава така...ще се опитам да ви държа в теченние, че да мога да гледам по-реалистично на нещата.

Днес направих първата стъпка - хапнах ябълка сутринта към 9 и след това към 10 закусих с две черни филиики със сирене - за сега това....Да ви кажа направо си е постижение за мен....
За вечеря смятам да хапна кисело мляко с овесени ядки и ябълка.

Хайде до скоро...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #1482  
Стар 23rd February 2009, 17:12
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте и от мене Днес папах доста - кисело мляко с овесени трици, 2 варени яйца, 200 гр извара, пилешко бяло месо~100гр, 2 чаши мляко с нес ии за вечеря ще пия протеин на прах Нещо към Дюкан май се ориентирам
Отговори с цитат
  #1483  
Стар 23rd February 2009, 17:41
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Moмичета, здравейте! От днес съм три дни на чисти протеини. Днес бях много натоварена и нямах време за обяд и току-що изядох на бързо едни пилешки пържолки, но толкова бяха вкусни.
brumbrum, мен ако питаш го махни този протеин и от вечерята и си яж натурален такъв- направи си омлят от белтъци или сварени с кисело мляко. Просто на тези химии нямам голяма вяра.
monita_g, просто си кажи от днес повече ще ям това и няма да ям това. Винаги има начин. И не чакай следващия понеделник. Сещаш лки се какво искам да ти кажа?
MILI, до къде стигна? Трябва доста да си напреднала вече.
aniK, не мисля, че ще са голям проблем за режима ти триците. Те почти не се усвояват- имат много целулоза.
Leshli, страхотен сладкиш наистина. Все се каня и аз да си направя някакъв диетичен крем. Замислила съм един, в който млякото се сгъстява с жълтък. Не знам дали няма много да надскоча кулинарните си умения, но нали знаете, че несполучливите опити стават най-вкусни.
Ехо, а къде са другите момичета? Нещо скоро не са се мяркали Engel, Деничка, да не изброявам поименно
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1484  
Стар 23rd February 2009, 19:01
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, поздравления за дисциплината Вероятно вече доста си напреднала с резултатите.

aniK, едва ли триците са несъвместими с НВД. След като дори Дюкан ги допуска в режима си, значи няма причина да се тревожиш за въглехидратите в тях. Аз хапвам само овесени, пшеничните не съм ги опитвала даже.

MILI, би ли споделила как точно приготви хляба ? За какво да давам толкова много пари за Мастермахер ( половината от който изхвърлям, след като две седмици стои в хладилника и не успявам да го изям ), след като мога да си го приготвя сама

brumbrum, мисля, че се справяш отлично
Отговори с цитат
  #1485  
Стар 23rd February 2009, 20:48
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldish
Ехо, а къде са другите момичета? Нещо скоро не са се мяркали Engel, Деничка, да не изброявам поименно
Ето ме Чета ви редовно, просто не пиша, защото миналия път никой не ме отрази. Виждам, че се справяте добре Ако някой закъса /недай си боже/ ще се включвам да окуражавам и да ръса съвети. Успех на всички и ви пожелавам отслабваща вечер
monita_g:Смело напред, този път ще отслабнеш
Отговори с цитат
  #1486  
Стар 23rd February 2009, 21:09
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, а при теб как върви ?
Отговори с цитат
  #1487  
Стар 23rd February 2009, 21:21
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Слабея си
Отговори с цитат
  #1488  
Стар 23rd February 2009, 21:49
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Слабея си
Това да се чува
Отговори с цитат
  #1489  
Стар 23rd February 2009, 21:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Слабея си
Ей, ей, емотиконът ти трябваше да бъде такъв или такъв Я да пишеш редовно

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Аз хапвам само овесени, пшеничните не съм ги опитвала даже.
Аз пък съм останала с впечатлението, че все за пшенични говорим Много са вкусни, да знаеш Чак ме е страх пак да ги опитам, да не се пристрастя. По принцип са допустими за НВД (в графа "фибри" )
Отговори с цитат
  #1490  
Стар 24th February 2009, 00:00
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ще пиша
Да ви кажа аз предпочитам най-много овесените ЯДКИ, но и триците стават, а пшеничните просто са ми отвратително. Пробвайте и с трите вида и направете сравнение на вкуса. Ако си направиш пица с блат от овесени трици и ядки даже може да заблудиш някой, че е от някоя пицария
Аз си правя такъв блат с 1 яйце, 2 лъжици извара, 2 кисело мляко и 3 с.л. овесени ядки. Става тънък около 0.5см. и има диаметър около 7-8см.
Нарязваш си отгоре 2 филийки домат и става идеалната закуска за мен
Скоро смятам да си правя даже "мляко" с "ориз/овесени ядки/" Мисля, че ще до докарам поне на вид и мириз Ако някой го пробва това преди мен да се похвали. Лека нощ от мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.