IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 26th February 2009, 20:43
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, моля ви да порастнете най-накрая! Прочетете нещо и престанете с детските глупости.
Искам да се похваля, че съм минус още един килограм с ядене!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 26th February 2009, 20:52
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

здравейте момичета ,
налага ми се да съм на диета , не е от суета бавен метаболизъм и от там си знаете последващите по сериозни проблеми
открих това в нета ......... хареса ми и го започнах http://www.rivalbg.com/C4/dieta.htm имате ли наблюдения - 90 дни диета
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 26th February 2009, 20:54
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

С пица и сладкиши според мен не се отслабва
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 26th February 2009, 21:07
Аватара на Leshli
Leshli Leshli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 50
По подразбиране

ПРИМЕРИ:

1. Две парчета торта по ваше желание.



На мен в нережимен ден ще ми стане тежко от това ...
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 26th February 2009, 21:44
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
i'm_so_fat, толкова глупаво ми се струва това, което пишеш, че направо си мисля, че някой се е регистрирал да се бъзика с нас
Точно поради тази причина се въздържах от коментар ...

Днес едно момиче в университета много ме озадачи - не знам защо реши, че ще бъда търпелив слушател ( какъвто, естествено не се оказах ) и започна да ми обяснява на каква тежка диета се подлага от години ... И това докато ядеше от тези ужасни форнети ... Мога да се закълна, че не виждаше нищо смущаващо в това.

goldish, честито, бях уверена, че ще успееш Нищо чудно даже да си "преизпълниш" плана за отслабване

Аз в последно време съм зациклила, ям три вида храна и усилено търся разнообразие. Или ще е зелена салата с обезмаслено сирене, или зелева салата със сьомга или зелен фасул на пара с извара ... Ужас, сега като се чета установявам, че на всичкото отгоре всичките три менюта са зелени
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 26th February 2009, 21:47
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Да ви кажа за мен също е необяснимо но моя приятелка пази тази 90 дневна диета месец и половина и сваля по-бързо от мен. Вече е 9 кг минус а има да сваля 15. Аз като чух в началото особено за тортата за вечеря и задължителните 3 блокчета шоколад след това се изсмях. И за мен е необяснимо как точно действа тази диета но има ефект И приятелката ми не е от хората които някога са се хранели безразборно с много храна, дори напротив и точно затова резултатите ме очудват още повече
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 26th February 2009, 21:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Погледнах отгоре-отгоре, но ми прилича на разделното хранене. То е доста смислено и нищо чудно да доведе до положителен резултат.
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 26th February 2009, 22:10
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

В интерес на истината, въпросната диета е доста популярна в средите на bg - mamma Сега остава да преценя дали това говори по - скоро добре, или по - скоро зле за нея

В цикличния тип хранене има логика, но според мен някои от конкретните предложени храни са несериозни ... И с чук да ме удряте по главата, пак няма да се съглася, че точно с пица и торта може да се отслабне, освен ако не са в някакво миниатюрно количество. Да, диетата може да е ефективна при някои хора, но едва ли точно при този избор на храни за въглехидратния ден

А и ми се струва голяма играчка - човек трябва да се занимава само със собственото си хранене ... Не е за работещи момичета
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 26th February 2009, 23:22
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

залага на стреса ..... ядеш нисковълехидратно и в един момент организма свиква. въглехидратен шок и сваляш .....старо като света- като не ям не свалям, ям и свалям. порочен кръг. не бих се захванала с това.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 26th February 2009, 23:24
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

goldish: Честит резултат мила, много добре се справяш. Ние обаче с теб май сваляме с еднаква бързина. И аз днес тъкмо отбелязах минус
Само едно момиче ме поздрави на ЛС на което съм много благодарна Явно е наша скрита фенка, която следи темата Не трябва да се излагаме
bibi: За свалянето на килограми много роля играе и психическата нагласа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:12.