IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 27th February 2009, 20:41
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

здравейте мацки,
изчетох всичко , което сте писали и, мненията за сладкото и пицата го чувам и от приятелките ми , а и самата аз го мисля ! Искам да ви кажа , че работата , която работя е доста отговорна , и няма място за разконцентриране , защото това може да ми струва доста скъпо.От тази диета се чувствам много добре , НЕ СЪМ ГЛАДНА , и чакам с нетърпение другия ден , защото тогава ще хапна примерно шопска салата , или портокали ....... не ми е лошо , не ми се вие свят , и най важното , не ми се подува стомаха дори през бобовия ден......да видим сега дали ще регулира метаболизма....... много ли искам знам , но се надявам , а за мен това е разковничето! А ако отслабна не с 8 килограма аз сега съм 60 при височина 1,62 , ще я патентовам хахаха
Отговори с цитат
  #1602  
Стар 27th February 2009, 22:09
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Цитирай:
Първоначално написано от kaija
Момичета, казвам ви сбогом и ви желая успех във свалянето на килограмите! Беше ми приятно да си комуникирам с вас, дори с някои бих могла да бъда приятелка в живота, ако ви познавах лично! Това е последното ми мнение във този форум, повече няма да пиша тук.

Чао!

kaija
, недей така
Мъчно ми стане, казвам го съвсем искрено ...
Съжалявам, ако аз съм те засегнала с нещо - по принцип съм чепата и говоря твърде много.
Много бих се радвала, ако се отметнеш от това решение, мненията ти ме нахъсваха много.
Мисля че причината се крие в ето тази тема: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=11291
А на kaija мога да кажа само, да не обръща внимание на едно мнение, а на всички останали!Плюс това Иванин си е е така- джаста праста! Дава добри съвети, чувството за хумор му е различно, понякога засяга хората, но не мисля че е умишлено, просто има малко по- голямо самУчувствие от колкото е необходимо!
И Аз съм имала спорове с него, когато напише нещо такова, не значи че е прав или, че го мисли.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1603  
Стар 27th February 2009, 22:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Поне да си пише в нашата тема
Момичета така се наядох преди около час, че немога да дишам. Ядох порция бяло месо от пиле на грил и много марулена салата, ама много салата и за капак едно крем карамелче /с мляко 0.1% и подсладител/, и направо както съм задържала вода заради цикъла имам чувството, че ще се пръсна
Отговори с цитат
  #1604  
Стар 27th February 2009, 22:42
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Поне да си пише в нашата тема
Момичета така се наядох преди около час, че немога да дишам. Ядох порция бяло месо от пиле на грил и много марулена салата, ама много салата и за капак едно крем карамелче /с мляко 0.1% и подсладител/, и направо както съм задържала вода заради цикъла имам чувството, че ще се пръсна
И аз тая вечер преядох със салата от марулки Но в моята имаше и домати. Хапнах я с доста извара

Engel, то май това крем-карамелче не се брои, не го мисли
Отговори с цитат
  #1605  
Стар 28th February 2009, 11:09
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Кайа дано четеш все още Ако наистина напускаш заради Иванин, недей...аз самата съм имала толкова спорове с него че сигурно ако ми е бил пред очите щях и да го набия(нали съм му кака) Хора различни сме в тоя форум - мисля че и ти го каза и е нормално да не харесваме всички, но какво от това - то и в живота е така Помисли си пак и те чакаме да пишеш пак - знам че като помосилиш трезво ще се върнеш, а ние те чакаме и да знаеш че те ценим много
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1606  
Стар 28th February 2009, 18:19
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Здравейте, нещо и днес ми се е преяло сладко. Ядох едно плодово кисело мляко и сега ще си правя крем карамел. До сега не съм яла без захар и ще видим какъв ще е резултата.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1607  
Стар 28th February 2009, 19:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

goldish: Сложи си подсладител и става уникално Аз одеве си хапнах едно
Момичета да ви кажа, че снощното ядене на корем не е било напразно, защото днес ми дойде цикъла. Явно си е имало причина Единствената радостна новина от това, че ми дойде е, че след 4тия ден ще се тегля и ще отчета точни резултати, който няма да са закрити от задържана вода Много се кефя!
Отговори с цитат
  #1608  
Стар 28th February 2009, 22:15
Аватара на Leshli
Leshli Leshli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте, мацки

Първо да поздравя успелите и да кажа добре дошла на новата мацка

Вчера бях на диетолог, говорихме си, през повечето време по-скоро ми обясняваше за принципите на здравословното хранене, кое е хубаво да се яде и защо, все неща, които ги чета и тук

След което, каза, че най-добрия вариант при моето "критично" състояние е да съм на строга диета около четири месеца (за които казва, че ако продължа да ходя и на фитнес, ще отслабна с около 24 кг. ), като под строга диета означава, че 2 седмици ще съм на една диета, следващите 2 - на друга. Засега имам само първата, защото искала да види как ще ми подейства, за да прецени какво следва нататък.

Каза, че била една от най-популярните диети общо взето.

Яде се по 6 пъти на ден,

1 закуска - плод + чай
2 закуска - същия плод + млечен продукт (чаша мляко или парче сирене и т.н.)
3 закуска - чай + същия плод
1 обяд - чай + зеленчук
2 обяд - Пилешко, телешко, риба, 2 яйца или млечен продукт + същия зеленчук, по възможност салата от него.
следобедна закуска - чай + плода от закуска
Вечеря: зеленчуци на воля, по какъвто и да е начин приготвени (без пържени) - имам списък с позволените

Това е менюто.

Има и пречистващо: 1.5 кг плодове (задължително еднакви) - разпределени в 5 порции.

2 дни меню, 1 ден пречистване, 3 дни меню, 1 ден пречистване.

В дните между всяко пречистване плодовете и зеленчуците в менюто трябва да са еднакви. След следващото, може да се сменят.

Позволено е плодовете от закуска да се сменят със зеленчук.
Позволено е да се пие кафе, заедно с чая (но не вместо!), позволено е чая да се заменя с вода.
Никаква захар и в двете, но може да се подсладява с Huxol или фруктоза (в малки количества)

Дори и в пречистващи дни, чувството на глад е забранено.
В такива случай е позволена филийка Бонус, намазана с обезмаслена извара / сирене или лютеница без захар, или плода от закуската, или в пречистващ ден - допълнителни плодове от същия вид.

Това е в общи линии, мисля другата седмица да почвам
Отговори с цитат
  #1609  
Стар 28th February 2009, 23:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Leshli: Хубави неща ти е казала, но неможе да е сигурна, че ще свалиш толкова. Аз си мисля, че ако минеш на месни, млечни и зеленчуци до скъсване пак ще отслабнеш супер много. Ще си ядеш когато, каквото и колкото искаш и ще има резултат. На мен ми идва много строга тази диета. Аз в момента съм на тази, която ти предложих и си ям като луда, защото съм решила да ям без ограничение, но ниско-мазнинни храни и си отслабвам.. бавно, но факт. Имай в предвид, че при мен са по-малко килограмите. Ти си решаваш, но не си мисли, че щом е диетолог ще бъде сполучлива диетата при теб Харесва ми, че има много хранения :P Успех в това, което решиш Хубаво е, че ти е обяснила, ЗАЩО се хапват определени неща, а не да знаеш, че това трябва да го ядеш без причината.
Отговори с цитат
  #1610  
Стар 1st March 2009, 06:51
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leshli
Здравейте, мацки

Първо да поздравя успелите и да кажа добре дошла на новата мацка

Вчера бях на диетолог, говорихме си, през повечето време по-скоро ми обясняваше за принципите на здравословното хранене, кое е хубаво да се яде и защо, все неща, които ги чета и тук

След което, каза, че най-добрия вариант при моето "критично" състояние е да съм на строга диета около четири месеца (за които казва, че ако продължа да ходя и на фитнес, ще отслабна с около 24 кг. ), като под строга диета означава, че 2 седмици ще съм на една диета, следващите 2 - на друга. Засега имам само първата, защото искала да види как ще ми подейства, за да прецени какво следва нататък.

Каза, че била една от най-популярните диети общо взето.

Яде се по 6 пъти на ден,

1 закуска - плод + чай
2 закуска - същия плод + млечен продукт (чаша мляко или парче сирене и т.н.)
3 закуска - чай + същия плод
1 обяд - чай + зеленчук
2 обяд - Пилешко, телешко, риба, 2 яйца или млечен продукт + същия зеленчук, по възможност салата от него.
следобедна закуска - чай + плода от закуска
Вечеря: зеленчуци на воля, по какъвто и да е начин приготвени (без пържени) - имам списък с позволените

Това е менюто.

Има и пречистващо: 1.5 кг плодове (задължително еднакви) - разпределени в 5 порции.

2 дни меню, 1 ден пречистване, 3 дни меню, 1 ден пречистване.

В дните между всяко пречистване плодовете и зеленчуците в менюто трябва да са еднакви. След следващото, може да се сменят.

...

Дори и в пречистващи дни, чувството на глад е забранено.
В такива случай е позволена филийка Бонус, намазана с обезмаслена извара / сирене или лютеница без захар, или плода от закуската, или в пречистващ ден - допълнителни плодове от същия вид.

Това е в общи линии, мисля другата седмица да почвам
Leshli, успех
Хм, още една диетоложка, която не знае, че Бонус вече няма Явно самата тя не го консумира
Тя конкретизира ли какви млечни продукти са разрешени ?
Винаги ми е било любопитно защо разрешават само един вид плодове в рамките на определен интервал от време
Engel, и според мен диетата е малко по - сторга от поносимото, аз лично бих обезумяла от глад. Особено с тези чести прочистващи дни ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.