IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 1st March 2009, 20:31
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

MILI, абсолютно си права.
Ужас, не мога да се отърва от този гаден навик да си налагам мнението ...

goldish, ако те гони въглехидратен глад, можеш да го заситиш с плодчета или нещо друго по - диетично

Leshli, благодаря, че споделяш информацията от диетоложката.
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 1st March 2009, 20:49
Tessa Tessa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета! Честита Баба Марта и от мен!!!

Аз реших няколко дни да записвам менютата си и после да ги напиша заедно, за да изкажете мнение.

Междувременно имам един въпрос, свързан с калорийте. Следите ли ги и ако да, по колко приемате на ден? Напоследък се заинтересувах от темата и прочетох толкова противоречиви неща, че тотално се изгубих... Първо, някаква си група учени някъде си стигнали до заключението, че може да се яде всичко, без значение на съотношение мазнини, въглехидрати и белтъчини, стига да се примат с 500 по-малко калорий на ден от тези, нужни за поддържане. Други пък са убедени, че е важна най-вече вида храна, както, доколкото разбрах, при високо мазнинната и високо белтъчната диета. Аз малко се пообърках и ви питам за съвет и може би личен опит.
Хайде, лека вечер от мен
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 1st March 2009, 22:33
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tessa
Здравейте момичета! Честита Баба Марта и от мен!!!

Аз реших няколко дни да записвам менютата си и после да ги напиша заедно, за да изкажете мнение.

Междувременно имам един въпрос, свързан с калорийте. Следите ли ги и ако да, по колко приемате на ден? Напоследък се заинтересувах от темата и прочетох толкова противоречиви неща, че тотално се изгубих... Първо, някаква си група учени някъде си стигнали до заключението, че може да се яде всичко, без значение на съотношение мазнини, въглехидрати и белтъчини, стига да се примат с 500 по-малко калорий на ден от тези, нужни за поддържане. Други пък са убедени, че е важна най-вече вида храна, както, доколкото разбрах, при високо мазнинната и високо белтъчната диета. Аз малко се пообърках и ви питам за съвет и може би личен опит.
Хайде, лека вечер от мен
За да отслабнеш, при всички случаи трябва да реализираш някакъв калориен дефицит. Качеството на храната обаче в никакъв случай не е без значение - от него зависят темповете на отслабване, здравословното състояние на организма ти, нормалното протичане на метаболитните процеси и какво ли още не

Иначе казано, ако ядеш само по един шоколад на ден, би трябвало да отслабваш, защото той не покрива дневните ти нужди от енергия. Но това ще си проличи не само по отслабването

Предпочитай пълноценни и качествени храни, но контролирай количествата им.
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 2nd March 2009, 14:58
didddie didddie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета! От август съм на диета, придружна със спорт. Преди месец и нещо се контузих и май още дълго ще съм извън строя. Както и да е... лошото е,че като не ходя на тренировки забих на едни килограми и от тогава кантара си покава едно и също
Прочетох доста из форума,но честно казано само се обърках... ако някоя е преживявала подобно нещо, моля да ми помогне! Въпреки че до сега съм свалила 20кг все още теглото ми е наднормено, а и ме е страх да не си върна предишните килограми. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 2nd March 2009, 23:11
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Здравейте милички Не съм се включвала отдавна, защото бях при роднини в Италия за 10 дни. Много ми липсваха контактите с вас, но там нямах интернет. През първите дни се придържах основно към плодове и салати, но после включих бонбонки Baci, кроасани и др. подобни нещица. Резултатът е, че сега съм 53,5 кг, тоест съм почти в изходно положение. От утре отново съм на диета и ще споделям менюто си с вас. Честито на Engel и goldish за постигнатите резултати! Leshli, струва ми се, че диетата, която ти е дал диетологът е доста добра и ще даде добри резултати, ако я спазваш.
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 3rd March 2009, 11:34
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Честит Национален празник!
Повече чест и достойнстео, с които да сломяваме трудностите!
Впрочем, в такива се вкарвам аз самата в момента
Вече и тортичка ядох, а до края на деня има още време. Знам, че е адски глупаво, но просто многото роднини някак предполагат това.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 3rd March 2009, 14:46
Аватара на Leshli
Leshli Leshli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 50
По подразбиране

Честит празник и от мен!

Аз нещо не мога да се наканя да си почна диетата

Като ви чета, забелязвам, че се оплаквате, че ви е трудно да не ядете, докато сте си вкъщи, при мен е точно обратното, ако вися цял ден в нас изобщо нямам апетит, стъпя ли в офиса съм гладна през 2 часа. Днес например още нищо не съм яла, ужас. А не съм и гладна.

Искам да споделя някои напитки, които пробвам напоследък, за да престане да ми липсва проклетата кола. От водата се подувам, става ми гадно, колкото и да се старая да пия повече.
- новите минерални води на Девин, едното е ягода и гуава, другото е портокал и киви. Леко газирани са, прозрачни и имат само аромат на въпросните плодове.
- Капи премиум 100 % портокал. Внимавайте, защото има Капи Класик 100 % портокал, който е със захар, а премиума е без.
- IsoTon горска ягода (негазирана напирка за тонус уж)
- Активия за пиене (за да избегна нишестето)
- Веднъж пих и Shark Lite.

та така сега си накупих един тон плодове и смятам да хапна нещо, въпреки, че нямам апетит.
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 3rd March 2009, 16:29
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ и от мен
goldish: Не се излагай момиче! Какво са ти виновни роднините? Защо се опитваш да залъгваш себе си? Виждането с роднините не зависи от това колко храна си изял с тях, а колко моменти си изживял с тях в приказки за детството, купони и почивки. Замисли се! И повече да не си се изложила днес, защото ще се налага да те бия!
Leshli:Хубаво правиш, но по-добре не пий натурални сокове, а прясно изцедени Хем са по-хубави хем по-здравословни. Цеди ги на сокоизтисквачка и това е Така както си хванала темата за напитките, кажете някакви рецепти за блендер, че ми писна да пия един и същ шейк
ДОБРЕ ДОШЛА marie_claire Липсваше ни! Стягай се и отново в редиците УСПЕХ! Реално погледнато неможеш да качиш толкова кг. за 10 дни. Невярвам малкото ти стомахче да побере повече от 2000-3000 калорий на ден
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 3rd March 2009, 16:37
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

От утре почвам и аз малко прочистване, че имам едно 15 кила сланина дет не ми понася Изготвила съм си хранителен режим (НВД), ще си карам велото у нас, а като се позатопли ще почна и фитнес...дано се похваля с резултати след месец
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 3rd March 2009, 17:08
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
От утре почвам и аз малко прочистване, че имам едно 15 кила сланина дет не ми понася Изготвила съм си хранителен режим (НВД), ще си карам велото у нас, а като се позатопли ще почна и фитнес...дано се похваля с резултати след месец
Успех и аз съм на хранителен режим и се трудия в фитнеса не е лесно ама се виждат първите резултати
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.