IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 10th November 2016, 15:36
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Две седмици изминаха от операцията. Нослето поспадна, но все още си личи върха как е подут още. От гледната точка на един 1.60-1.70 човека (един вид отдолу) изглеждам като гуси :Д Но поспаднаха като цяло. Приятелката ми не пропусна да ме фрасне два пъти вече, то лек контакт ама усещам го все едно ме бие ток Така де... запушиха ми се ноздрите за жалост. Все пак влиза и излиза въздух, но не е като след "прахосмукачката". Усещам лека болка под септума и в дясната ноздра, предполагам, че е от прекаленото усмихване и т.н. Какво да направя, такъв човек съм. Не мога да не се усмихвам И това е общо взето. Още 20 дни ще стоя с тея плаки и ще пиша след още 1 седмица.

Aliona, наистина ти благодаря и лично ти пожелавам да се оправиш. Явно с ревизия ли ще стане и аз не знам, но нещата наистина са ужасяващи при теб. Няма да защитавам когото и да е било, защото след като не се е справил, няма как, дори и при мен да е успешно, да го защитавам. Ще ми е интересно да споделяш какво се случва с твоето носле.

П.с. Появи се леко неприятна миризма в носа. Не знам дали е от лекарствата, защото след като впръскам Тони Мера се появява. Само се надявам да няма някаква инфекция, ма то с моя късмет

Последно редактирано от 100008141550529 : 10th November 2016 на 15:54
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.