IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th February 2010, 12:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.emofree.com/
Официалният линк, да добиеш представа за какво става въпрос. Писали сме и из форума, но не помня къде... някъде беше ставало въпрос и за този метод, и за методът Силва, но не помня в коя тема.
http://www.emofree.com/articles.aspx?id=17 ето тук конкретно за главоболия и мигрени, но най- добре си поръчай двд-тата, ако те заинтригува,
На немски, ако ти е по- лесно, на втория сайт има линкове и към други сайтове
http://www.eft-aktuell.de/
http://www.eft-info.com/
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th February 2010, 13:20
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

звучи интересно - ще се метна да го прочета в детайли
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th February 2010, 13:35
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

http://www.emozdrave.info/index.html

това за същото ли е
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th February 2010, 14:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

да
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22nd February 2010, 11:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз пък гледах тук един репортаж за ботокса и мигрената. При някои пациенти имало добър ефект, при други -не. Ефектът се появявал след 2-3 седмици и траел до няколко месеца.
Все още нямам бръчки, но смятам да пробвам, като си отида това лято в България - ако не помага поне няма да навреди.
Някой може ли да ми каже къде правят ботокс във Варна?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd February 2010, 11:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Все още нямам бръчки, но смятам да пробвам, като си отида това лято в България - ако не помага поне няма да навреди.
Варна?
Мигрената и бръчките не вървят ръка за ръка, за съжаление, (в твоя случай, за радост ) За мигрена се инжектира в съвсем отделни точки, ищо общо нямащи с точките, в които се поставя за бръчки
Във Варна може със сигурност да си поставиш при д-р Янков, д-р Заякова и предполагам, д-р Калкова.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd February 2010, 11:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

мерси Гуен! Това често практикуван метод ли е срещу мигрената? ( аз си мислех че съм открила топлата вода
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22nd February 2010, 12:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
мерси Гуен! Това често практикуван метод ли е срещу мигрената? ( аз си мислех че съм открила топлата вода
Ами да ти кажа...сред хората не е познат толкова, поне в БГ....В чужбина ботоксът успешно се прилага освен за третиране на бръчки и мигрена, също така и срещу прекомерно потене. Хирурзите ни са добре обучени в поставянето на ботокс за изглаждане на бръчки, но макар че имат познанията за останалите му приложения - едва ли поставят така често Но иначе е доста добро и сравнително "евтино" средство в борбата срещу мигрената, но... внимателно бих си избрала кой ще ми го постави, защото все пак се инжектира някъде в зоната на слепоочията....
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22nd February 2010, 12:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

това а потенето го четох тук в едно списание. Малко ме стресна сега като каза че в България нямат много опит в това. Ще взема да ида първо тук при личния ми лекар - може евентуално той да ми напави направление и касата да ми плати лечението тук. Лекарствата които пия тук за мигрена също се поемат от касата 90%. Тъй че може и ботокса да платят. Ще разпитам първо
Отговори с цитат
  #40  
Стар 25th March 2010, 14:37
mika123 mika123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

И аз страдам от мигрена. толкова хапчета съм изпила през живота си, че направо ми става лошо като си помисля. Винаги когато има някакво важно събитие в живота ми, аз съм с мигренозен пристъп. Даже и на свадбата ми не пропусна да ме изцепи главата, макар че предварително пих какво ли не - от успокоителни нататък...
Боденето с иглички не ми помага, нито пък масажи.

И ето нещо успокоително - с напредването на възрастта започна по-рядко да ме боли главата. И даже последно време взе да ми помага Паракофдал - едно 70% от случаите успешно (особено през ноща).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МИГРЕНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.