IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1491  
Стар 27th November 2011, 15:06
Nadin11 Nadin11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Ееее,жалко,няма да се засечем,моята е на 23.04
Да жалко, но ще чакаме само. Объркала съм годините, не съм свикнала още с 2012г
  #1492  
Стар 27th November 2011, 15:42
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

svoboda, видях те на живо - ти си една финна девойка с малко лице и фини черти. Колко малък може да е новият нос, за да не ти отива?
Ако е по-малък от този на Мишел Пфайвър, ще си взема думите обратно.
http://smile-bg.com/snimki/zvezdi/13...-zvezdite.html

Гери, наистина имаш голяма разлика, дано да спадне още малко върха, (и за моя нос това се моля). Със здраве да му се радваш.
  #1493  
Стар 27th November 2011, 16:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
svoboda, видях те на живо - ти си една финна девойка с малко лице и фини черти. Колко малък може да е новият нос, за да не ти отива?
Ако е по-малък от този на Мишел Пфайвър, ще си взема думите обратно.
http://smile-bg.com/snimki/zvezdi/13...-zvezdite.html

Гери, наистина имаш голяма разлика, дано да спадне още малко върха, (и за моя нос това се моля). Със здраве да му се радваш.
Roxy носа и е 3 пъти колкото на Мишел Пфайфър !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1494  
Стар 27th November 2011, 16:47
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Аз му казах, че съм реалист и не се надявам на резултат точно като фотошопа, но той не каза че е невъзможно, спомена нещо за някаква костица точно в тази област.Може би нещо е пипнато точно там, защото след опрацията чувствах дискомфорт към лека болка, точно в тази област под носа и леко в горната устна. Стана чудо!! Засега съм адски съм доволна!
Suonsan, честито отново! Да те питам за коя част отдолу става въпрос? За колумелата ли(тази част, която свързва върхът на носа и минава между двете ноздри)?
  #1495  
Стар 27th November 2011, 17:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не става дума за колумелата ,а за мястото в основата на носа.При някои е издадено напред.
Виж и снимката преди и след и обърни внимание на горната устна.До колкото си спомям ти го нямаш този
проблем.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1496  
Стар 27th November 2011, 17:23
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Момичета , качих нови снимки..

http://faanx.snimka.bg/friends/rinoplastika.627264

Това ,което забелязвам е че носа сега ми е доста по отекал..Може би заради това че бях болна и още съм хремава..Плюс че пропуших отново , плюс че сме без детето 2 седмици и го ударихме на пиене и т.н...а преди това имам към 5 удара от него в носа..
Имам още рани и си усещам конеца в едната ноздра.и като го размърдам ме гъделичка дргия му край в другата ноздра...хех..Кога ли ще се махнат раните и коричките( вече съм 2 месеца без 10 дни)..аз и често ги човъркам..

Гери и при мен е така. Странно е и незнам на какво се дължи, но след сваляне на лонгетата и при мен беше по-малък и прибран. Сега последните 10тина дни върха е доста голям и отекъл. Аз си мислех, че от студеното по-бързо ще спада , а той точно обратното- подува се.Аз още не съм се разболявала, но през цялото време непрекъснато кихах , надявам се това да няма някакви последствия.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...

Последно редактирано от shani : 27th November 2011 на 17:30
  #1497  
Стар 27th November 2011, 17:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не става дума за колумелата ,а за мястото в основата на носа.При някои е издадено напред.
Виж и снимката преди и след и обърни внимание на горната устнa.
Верно, бе, има хубава извивка на фотошопа между носа и горната устна...
  #1498  
Стар 27th November 2011, 17:51
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
...никога нямаше да се сетя да "пипна" частта под носа и съвсем горната част на устната. Не се и надявах да стане като на снимката от фотошопа, не се и надявах именно по нея да се води доцента...Може би нещо е пипнато точно там, защото след опрацията чувствах дискомфорт към лека болка, точно в тази област под носа и леко в горната устна...!
Suonsan,обясних на доктора че искам да се прибере основата на носа,понеже е издадена заедно с горната ми устна и приличам на съпругата на Симпсън-Мардж,с единствената разлика,че моя нос е по-голям. хехе А променя ли се големината на горната устна,когато носа е по-прибран при ринопластиката?
  #1499  
Стар 27th November 2011, 17:56
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Suosan честито носле, получило се е много естествено и ти стои добре .


Svoboda, успокой се вече ! И аз след операцията си мислех , че носът ми е станал много малък. Под лонгетата се подаваше малък връх, и на няколко пъти като съм си сваляла лонгетата се бях паникьосала , че не ми е останал никакъв нос. В повечето случаи това е някаква визуална заблуда първо защото ти трябва време да се възприемеш с новият нос( дори и старите да са биле ужасно големи сме свикнала да ги гледаме 20-30 години и не е лесно за 1-2 дена да свикнеш с новия), и второ лицето ти се подува и на фона му носът изглежда по-малък. Но със спадането на отоците ще видиш , че въобще не е така.
При мен като ми спаднаха отоците сега ми изглежда дълъг. Така ,че след месец да не кажеш,че носът ти е голям Чакам с нетърпение да видя снимки.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1500  
Стар 27th November 2011, 18:08
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не става дума за колумелата ,а за мястото в основата на носа.При някои е издадено напред.
Виж и снимката преди и след и обърни внимание на горната устна.До колкото си спомям ти го нямаш този
проблем.
Схванах!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.