IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 21st October 2011, 23:14
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Честито ново носле,Шани!Желая ти бързо възстановяване и един страхотен резултат
  #892  
Стар 22nd October 2011, 08:15
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Хей Гери, аз нещо съм изпуснала снимките ти, но сега като те видях с теб разговаряхме пред УНГ -то Благодаря ти , че ме поуспокои и мотивира Аз останах с впечатлението ,че тогава ще ти махат само конците. Много ти е хубав носа и въобще не е прекалено повдигнат, но като че ли лонгетата създава такова впечатление, знам ли, сега и аз си мисля , същото за моя Но определено носовете на Джамбазов са естествени и съразмерни с лицето !!!
А днес като се прибирах какъв екшън беше Хората ме гледаха като,че ли съм от филма " Нашествието на извънземните ".
Хей здравей)
пожелавам ти много хубаво носле и бързо възстановяване..
Благодаря за комплимента и аз не знаех какво точно ще ми правят...Ти беше доста притеснена..дано след инжекцията си се успокоила..
Аз помня , че така или иначе не бях притеснена и явно след инжекцията съвсем..и понеже в операционната чаках доста време и пулса ми беше 47-52...хаха
  #893  
Стар 22nd October 2011, 11:06
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

хаха Гериии, к'во направи ти,бе, какъв пулс изкара, все едно в зимен сън хах
Момичета, срам не срам от сегашното положение, ще ви покажа какво сътвори Сю....не мога да се нагледам
http://img31.imageshack.us/img31/2191/combinedaa.jpg
  #894  
Стар 22nd October 2011, 11:54
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Ехее.. страхотно носле ти е направила определено ти стои добре.
  #895  
Стар 22nd October 2011, 12:39
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Мерсииии, дано само да не се окаже във научната фантастика и да не се сдобия с него... хах
  #896  
Стар 22nd October 2011, 12:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Kris, напълно реалистично е да очакваш резултата, който Сю ти е докарала на фотошопа, носът ти не е нито голям, нито страшен за правене!
  #897  
Стар 22nd October 2011, 13:16
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

Привет на всички! Ох, цяла нощ не можах да мигна от вълнение как ще мине консултацията ми при доц. Джамбазов днес. Този човек сякаш гледаше с моите очи и мислеше като мен. Такъв магнетизъм, сигурност и излъчване има, че въобще не исках да си тръгвам. След като изказа мнение че наистина имам нужда от корекция на носа осъзнах, че вече никой не би могъл да ме убеди в противното. Та нали това което виждам аз в огледалото го виждат и останалите и не са болни фантазии или прищявка. Де да мислеше обаче и мъжа ми така...
Semele, страшно съм ти благодарна за това, че ми преотстъпи часа си и ти пожелавам в най-скоро време и ти да изживееш такава вълнуваща среща с доктора!
  #898  
Стар 22nd October 2011, 13:27
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

Kris-Pis, страхотен профил и мисля, че много много ти отива. И аз искам същия.
  #899  
Стар 22nd October 2011, 13:46
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Kris, напълно реалистично е да очакваш резултата, който Сю ти е докарала на фотошопа, носът ти не е нито голям, нито страшен за правене!
sibi друго ще говориш,ако го видиш наживо и то в анфас или 3/4...на тая снимка някак си по-малък и прав изглежда хахах

andyjoy добре дошла мерси много... аз мислех да нося снимки на певицата Кали /не се смейте/, защото нейния нос е страхотен /някой също го беше писал в темата/ моя приятел също каза,че нищо му нямало на носа ми,ама не е така-виждам го.Иначе,майка ми е против,но знае,че не може да ме спре,щом съм решила и каза,че ако не ми бъде придружител ще пукне от страх хахаха к'во да ги правим- майки
Кога ти е операцията?
  #900  
Стар 22nd October 2011, 14:01
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
Post

Операцията ми е на 22 март. Предполагам че някой се е отказал защото в първият момент ми каза за април-май.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.