IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2681  
Стар 15th March 2015, 09:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stejsito Виж мнението
Шоки имаш много красиви гърди по нищо човек не може да каже че имаш импланти, уникали са )) харесвам естетиката и и аз искам такива гърди!!!
Благодаря ти. И аз мисля, че станаха много естествени. Естествено от време на време все още ме пробожда желанието да бяха маааалко по-големки, но нищо и така си ги харесвам. Като знам каква дъска бях преди това. Иначе аз за това написах няколко поста, че въобще не е вярно, че кръглия имплант стои задължително като топка и изкуствено. Всичко зависи от състоянието на гърдата и разбирасе хирурга да си разбира от работата.
Отговори с цитат
  #2682  
Стар 15th March 2015, 10:38
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Напълно подкрепям горното твърдение-и първото, и второто
Отговори с цитат
  #2683  
Стар 15th March 2015, 12:07
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Шоки, можеш ли и на мен да ми пратиш снимки ако имаш и някоя скоро след операцията да видя как се променят с времето ще съм много благодарна sunrise_33@abv.bg
Отговори с цитат
  #2684  
Стар 15th March 2015, 13:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_ Виж мнението
Шоки, можеш ли и на мен да ми пратиш снимки ако имаш и някоя скоро след операцията да видя как се променят с времето ще съм много благодарна sunrise_33@abv.bg
Изпратих ти. Едните са на шестия месец, другите са от сега. Имах снимка и месец след операцията, нямаше видима разлика между тях и тези от шестия месец. Разликата беше на пипане - бяха като гюлета в началото, след това омекнаха. Докато бяха твърди изпъваха силно спортния ми сутиен до пръсване и като омекнаха сутиена се поосвободи.
Отговори с цитат
  #2685  
Стар 15th March 2015, 14:28
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Мерси много, наистина въпреки, че си слабичка с нулев старт и кръгъл имплант гърдите са много красиви и естествени...вече се убеждавам, че всичко зависи от уменията на хирурга.
Отговори с цитат
  #2686  
Стар 16th March 2015, 09:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
що за малоумщина.на пазара не се предлага друг крем с ув за белези...
Що си решила, че няма други гелове с ув? Дерматикс Ултра е със същите параметри като Зерадерм.

Отговори с цитат
  #2687  
Стар 16th March 2015, 13:53
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

А момичета някоя от вас имала ли е участък от гърдата който да е безчувствен? На лявата ми гърда,където изпитвам по-голяма болка, от долната страна под зърното, до разреза отдолу,ми е безчувствено,ако го забода с игла няма да ме боли,а другата половина на гърдата от зърното нагоре и към деколтето ми е болезнена, а дясната гърда е почти безболезнена и започва да омеква, а лявата е като камък? Дали има за какво да се притеснявам и да ходя ли при лекаря? Днес ми е 20 ден.

Последно редактирано от geri2424 : 16th March 2015 на 13:57
Отговори с цитат
  #2688  
Стар 16th March 2015, 13:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е Гери.... прекъснати нервни окончания... чувствителността ще се възобнови до няколко месеца.
Отговори с цитат
  #2689  
Стар 16th March 2015, 14:14
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

да,всичко около разреза под мишницата все още ми е безчувствено. и лявото зърно

Лили, не знаех, защото и в трите аптеки ми казаха,че няма еквивалент :/ затова реших и да питам тук. Oуууу, сега видях и цената. Със сигурност не мога да си го позволя...
Отговори с цитат
  #2690  
Стар 19th March 2015, 12:30
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте на всички,
първо искам да благодаря на всички от които получих снимки. Да се похваля и аз с новите цици 290 мх при ИС. Естественно и на мен ми малеят и съжалих, че не сложих повече. Трети ден от операцията ми е. Почти нищо не ме боли, леко ми опъва дано като махна сутиена да изглеждат по големи че сега са толова малки .
Малки ама поне има
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.