IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 31st January 2008, 20:08
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Брекетите леко ще ти повдигнат захапката, с това долната част на лицето малко ще се удължи (което е желано), но не могат да ти издърпат долната челюст толкова напред. Но във всички случаи нормалната захапка е предпоставка за хубаво лице. Ако след това отново имаш желания за промяна на брадичката, можеш да потърсиш варианти. С липофилинг също става, но ефектът не е толкова значителен, както при другите два метода.
При липофилинга стапянето на присадената мазнина обикновено е хармонично.
Успех !
Отговори с цитат
  #42  
Стар 31st January 2008, 21:49
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

10x !!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th February 2008, 01:02
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Човекът, който ти е казал за развалянето на захапката, явно не е наясно с операцията. Част от брадичката БЕЗ зъбите се премества напред и се фиксира - ето една страшна снимка от операцията.
Схематично изглежда приблизително по този начин.

Не се опитвам да те убедя за операцията, а само да ти обясня как се прави
Късмет!
Привет,

Имам няколко въпроса, свързани с горепоказаната гениопластика.

1) Винтовете завинаги ли остават или се свалят като зарастнат костите?

2) Срастват ли отново брадичката и долната челюст (като при удължаване на крайник) или ги крапят винтовете?

3) Може ли тази операция да се съчетае с фейслифт или трябва да мине време?

4) Може ли да се съчетае с "ориенталска хирургия на долната челюст" (намаляване на ръба към ушите)?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th February 2008, 10:43
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За себе си ли се интересуваш?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th February 2008, 14:48
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Да, а и по принцип. Тези операции с преместването не са особено популярни в Европа и Америка, а точно те са, според мене ключът към трайното подмладяване и разхубавяване на долната челюст. Хора с добре развита долна челюст, като София Лорен, например, запазват и на старини добър контур. Ако сравним певицата Шер преди и след намесите и с линия мерим разликите в скули, чело итн, ще установим съвсем математически, че всъщност долната челюст променя вида и, много повече от намаления нос. При хора с кавказо-ирански фенотип, колкото и да се намали носът "птичият" профил си остава, ако не се пипне брадата. Моя позната мислеше да се лифтира заради гушата и висналата по микрогнатната мандибула, упс , малката долна челюст имам предвид. В Тайланд хирургът я убеди да си изгради челюстта и скулите и да се върне след минимум 6 месеца за лифтинг. От лифтинг даже нямаше нужда! Върна се с изключително красиво лице и дори и 10 години след операцията, въпреки загубата на обем и бръчките изглеждаше по-добре, отколкото в последните класове на гимназията. И това без да хвърля хиляди за лифтинги и подобни. Жалко, че из нашите географски ширини няма, или поне аз не зная за хирурзи, практикуващи такава естетична хирургия. Кожата е като рокля, колкото и да я кроиш, скъсяваш и подгъваш, ако структурата, на която я драпираш (тялото) не струва никога няма да сияе с пълен блясък.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th February 2008, 15:18
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

ама нещо не разбрах как се изграждат скулите и браддичката с какво - с рязане на кост ли ? кажи и за скулите
Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th February 2008, 16:41
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей,

Има най-различни начини и материали зе структурно изграждане, синтетични-силикон, PTFE като гортекс и други, естествени- коралови или човешки, които от своя страна могат да бъдат чужди (обработен трупен материал) и собствени- мазнини, хрущяли, костна тъкан. За моята позната-помня, че беше с нейна костна тъкан, но с технически подробности по изпълнението не съм запозната, беше много отдавна.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 16th February 2008, 20:41
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Скули и брадичка успешно се създават и с хиалуронов филър. Процедурата е много щадяща, с незабавен резултат, без белези и след нея не е необходимо време за възстановяване, както е при инвазивните пластични операции.
Дълготрайността на ефекта е около 2 години.

Inona е абсолютно права как една брадичка или скули променят невероятно добре лицето!
Скулите създават едно много по-младежко излъчване и в голяма степен заместват фейслифтинга, защото по естествен начин изпъват кожата на лицето.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th February 2008, 12:36
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Inona, заинтригува ме с това което каза за своята позната. Търся хирург от много време насам. Имаш ли идея къде са изградили скулите и челюстта й? А това, че нуждата от лифтинг опада след подобни подобрения е абсолютно вярно. Помня, че когато ми сложиха имплант изчезнаха всички бръчици, кожата се опъва - логично е
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th February 2008, 12:47
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

ами аз точно затова се двоумя между промяна във формата на скулите и лифтинг..защото скулите (както и брадичката ми) не са добре изразени, но заедно с това бузите ми са някак отпуснати и се вижда, че може да изглеждат много по-добре, ако са по-повдигнати, по-стегнати.Само че не се ли получава това повдигане само при поставяне на имплант, който да повдигне тъканите, а не чрез липофилинг (като вариант на лифтинга де)???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантнабрадичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:39.