IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2010, 13:34
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране здравейте

Много време се ровя по тези форуми и все се чудя да си направя или да не си направя операцията. Миналата година срещнах най-невероятният мъж на земята и ето,че вече сме сгодени.Октомври месец ще бъде мойт ден. Но факта,че през денмисля как ще изглеждат снимките ми в профил ме ужасява. Той ме харесва каквато съм, но аз е винаги съмси мислела,че ако го оправя този НОС нещата ще изглеждат значително по добре. Виждам, че всички тук се подкрепяте а аз имам нужда точно от това, защото никой от мойте приятели няма да е съгласен да го направя.Благодаря Ви предварително.
Ще кача и няколко снимчици..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2010, 14:38
Аватара на sundancebg
sundancebg sundancebg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Англия
Мнения: 37
По подразбиране

Важно е ти как се чувстваш,а не какво мислят приятели роднини...
Решението е твое,ако не се харесваш и можеш да го промениш то давай!!!

If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself and then make a change

M.J.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2010, 15:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Операцията на нослето е най - хубавото нещо което ми се случи преди 7 г .Преди операцията имах голам орлов нос и просто го мразех . След операцията получих носле за което винаги съм мечтала ,не се претиснявам изобщо кой от каде и как ще ме погледне .Ако ти не се харесваш и мислиш ,че искаш тази операция просто я направи .Запази си час за преглед и реши проблема .При тази операция болка няма ,единственото неприятно е тампоните които ти слагат в носа и престояват 24 часа .При мен така беше !Успех ти желая!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th January 2010, 15:32
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

dimitriq76,при кого си прави нослето,мила?Извинявай,ако си писала,разгледах ти на бързо мненията,но не намерих нищо за доктор.
Радвам се,че се е получило красиво носле и то от раз!Браво на доктора!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th January 2010, 16:41
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Писах ти на личните ,за да не прозвочи като реклама .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th January 2010, 16:52
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Мерси за отговора,миличка!Наистина се радвам за теб,дай,Боже всекиму прекрасен нос с една операция
Тоя форум е за това-да пише всеки от кой лекар е доволен и от кой не.......така,че спокойно можеш да обявиш доктора на всеослушание,ще има благодарни хора,които се чудят кой лекар да изберат/или да не изберат/ за тая важна стъпка! Решението дали да кажеш,разбира се е изцяло твое
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th January 2010, 17:34
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране Re: здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от taina_x
Много време се ровя по тези форуми и все се чудя да си направя или да не си направя операцията. Миналата година срещнах най-невероятният мъж на земята и ето,че вече сме сгодени.Октомври месец ще бъде мойт ден. Но факта,че през денмисля как ще изглеждат снимките ми в профил ме ужасява. Той ме харесва каквато съм, но аз е винаги съмси мислела,че ако го оправя този НОС нещата ще изглеждат значително по добре. Виждам, че всички тук се подкрепяте а аз имам нужда точно от това, защото никой от мойте приятели няма да е съгласен да го направя.Благодаря Ви предварително.
Ще кача и няколко снимчици..
Аз преди 5години констатирах че на всичките снимки съм грозна заради кривия ми и голям нос(въпреки че всички ме убеждаваха в противното).ЗАпознах се с една приятелка,която се бе решила са се оперира и тя ме заведе на консултация при нейния доктор.Но!Точно месец по-рано,завъртях роман с един глупак,който продължи 3 години(съвместно съжителство)заради когото се отказах да си направя мечтаната ринопластика.Причините бяха две:първата бе че ме беше страх той да ме разлюби с различния нос,и втората-той не даваше да се оперирам!След 3 години ходене по мъките и тежка раздяла,аз най-накрая сдъбнах мечтата си.Сега само остава д-ра да изпили "грешчицата" и всичко ще е тип топ!
Не слушай нито мъжа си,нито приятелите,нито родителите.Незабравяй че тези хора не искат да те наранят и з това никога няма да ти кажат:-Да носът ти е много грозен,няма да е зле да легнеш под ножа...
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th January 2010, 20:53
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране

аз не се притеснявам,че мъжа ми няма да ме хареса с новия нос, а че аз няма да се харесам,но вече съм го решила.Дано не боли много че съм голяма бъзла,но тези дни мисля да звънна, за да направя една консултация
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th January 2010, 21:12
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Имаш ли възможност, направи го! Не е нужно да търпиш нещо,което те дразни.
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th January 2010, 21:54
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Доктора при когото се оперирах е Юри Асенов .Аз останах доволна ,но не го препоръчвам ,просто при мен нещата се получиха добре .Немога да кажа дали е най - добрия .Всеки сам си прави избора на кого да се довери .На всички желая успех .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:28.