IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th January 2010, 18:29
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taina_x
аз не се притеснявам,че мъжа ми няма да ме хареса с новия нос, а че аз няма да се харесам,но вече съм го решила.Дано не боли много че съм голяма бъзла,но тези дни мисля да звънна, за да направя една консултация
Аз,в никакъв случай,не казвам,че мъжът ти няма да те хареса.Просто дадох пример с мен.Въпросът,дали ще се харесаш,зависи изцяло от това какво има да се оправя носът ти.
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th January 2010, 01:30
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране какво няма

хаха не чее толкова зле,виждала съм и по-лоши, размера му е малко голям и има гърбица.сега вече ме разбирате
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th January 2010, 11:23
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

taina_x, този човек не те ли кара да се чустваш красива и желана? Не искам да те разколебавам в никакъв случай, все пак решението за това си е изцяло твое, но след операцията би могла не само да се чустваш, но и да изглеждаш по-добре. За съжаление обаче го има и другия вариант- нещата да не се получат, или пък да се получи, но ти да не се възприемеш.
Късмет ти желая, миличка, и знай, че щастието не е в няколко хубави снимки!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th January 2010, 20:17
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Мацка, щом не си харесваш носа, оправи го!!! Не трябва да те спира нито мъж, нито някой друг! Щом цял живот ти е комплекс, няма друг начин! Това, че мъжът ти те харесва такава, каквато си, не е причина да не се стремиш към идеала си! А ще станеш по-хубава и самата ти ще се харесваш повече! Успех! Не се отказвай от мечтата си!!!!
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th January 2010, 02:06
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране н

Не че не се чувствам желана, даже прекалино много внимание ми обръща, с което аз злоупотребявам.Винаги съм усмивала размера на носа си, не ми е пречил, но сега като се замислих се запалих, само си моля резултата да ми допадне.Засега доктора при който искам да си направя пластиката е зает след 15. стискайте палци
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th January 2010, 12:44
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th January 2010, 22:51
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Таня, въобще не го мисли. Ако не направиш операцията, цял живот ще се питаш дали не си сгрешила. Аз съжалявам, че направих моята толкова късно. Просто няма да мирясаш никога и ще ти бъде комплекс.

И хич не я мисли половинката - той не е с теб заради носа ти, една връзка не се крепи само на визия. Искам да те уверя, че външният вид не се променя особено.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th April 2010, 16:39
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране Здравейте

Момичета минах под ножа, 4 ден след операцията чувствам се прекрасно и се надявам след 10 дни резултата да бъде също така прекрасен ще кача снимки
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th April 2010, 19:19
Kalinkatt Kalinkatt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 6
По подразбиране

taina_x честито ти ново носле. Ти си минала ден след мен Аз само чакам да ми спадне и да се видя как съм. Само се моля да се харесам.
Успешно подобрение
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st April 2010, 09:56
taina_x taina_x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 24
По подразбиране

dam az bqh na 15 s o6te edno momi4e a na 16 oshte 2 be kato cqlo dosta narod minava ot tam.uspeshno vuztanovqvane i na teb....v chetvutak shte mi mahat koncite ako i ti si tam shte napravim edna sbirka na poddutite nosove celuvki
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.