IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th March 2010, 09:56
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
...и намали "Я"-тата - специАлист, вариАнт
то да беше само "я"-то...Само една съфорумка пише толкова неграмотно.
Цитирай:
Първоначално написано от toti_1984
имам проблеми със носа.Обаче незнам към кои да се обърна защото мисля,че при мен е по сложен проблема.
Иначе пич, кво да ти кажа?Толкова ти е проблемен и сложен носа, че надали български специалист ще може да се справи с него!
Препоръчвам ти д-р Паоло от Италия.Той взима бая за ринопластика.До колкто си спомням май цената беше към 4500 евро, ама ти нямаш толкова много пари.За това, наистина, с ръка на сърцето си ти казвам, че те съжалявам!
пярво не съм неграмотен а се бъркам като пиша на кирилица защото попринси пиша на латиница.и второ ти за парите мен неме мисли,аз съм си направил сметка а ти на мен неможеш да ми даваш оценка дали аз имам или нямам толкоз пари
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th March 2010, 09:57
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Ауууу, толкова грозен нос не бях виждала скоро Бе ти как въобще ходиш по улиците?
ужасен е нали
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th March 2010, 09:58
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

пак направих правописни грешки за което се извинявам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th March 2010, 10:01
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toti_1984
абе човек знам какво е проблемен нос,но ти незнаеш как мие изглеждал отпреди затоева така говориш.не ,че мие много крив но така е деформиран,че понякои път като застана под определен ъгъл и личи много.а пък и аз си го знам какъв си ми беше отпреди
От личен опит мога да ти кажа, че едно нещо веднъж счупено, после не може да стане както е било преди. Освен това широк нос не винаги означава грозен нос, а твоя не ми се струва и широк даже. А проблеми много можеш да си докараш от една операция. Затова най-приятелски те съветвам- приеми се такъв какъвто си, защото идеала е непостижим.

Иначе тука в този форум всеки се изживява като човека с най-големия проблем, а всички други са лигльовци- най-вероятно вече ти е направило впечатление. Затова каквото и да решиш го реши сам, без да слушаш никой тук.
Умната и късмет!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th March 2010, 12:24
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Цитирай:
Първоначално написано от toti_1984
абе човек знам какво е проблемен нос,но ти незнаеш как мие изглеждал отпреди затоева така говориш.не ,че мие много крив но така е деформиран,че понякои път като застана под определен ъгъл и личи много.а пък и аз си го знам какъв си ми беше отпреди
От личен опит мога да ти кажа, че едно нещо веднъж счупено, после не може да стане както е било преди. Освен това широк нос не винаги означава грозен нос, а твоя не ми се струва и широк даже. А проблеми много можеш да си докараш от една операция. Затова най-приятелски те съветвам- приеми се такъв какъвто си, защото идеала е непостижим.

Иначе тука в този форум всеки се изживява като човека с най-големия проблем, а всички други са лигльовци- най-вероятно вече ти е направило впечатление. Затова каквото и да решиш го реши сам, без да слушаш никой тук.
Умната и късмет!

благодаря ти за съвета!ами аз знам,че няма да може да ми стане както преди но съм решен да си направя операция пак каквото стане такова.а за лиглиовците ми е направило голямо впечатление да,но аз просто написах тази тема за да разбера горе долу кои е наи добрия лекар във ринопластиката а някои хора почнаха да ми говеорат,че съм нямал пари и така нататък.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th March 2010, 12:36
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toti_1984
но съм решен да си направя операция пак каквото стане такова
Не така бе, човек
Как каквото стане
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th March 2010, 13:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ааа, само така, моето момче С такъв грозен нос не се живее
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th March 2010, 13:50
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Ааа, само така, моето момче С такъв грозен нос не се живее
хахаха ти вече почна маи да ме бъзикаш.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th March 2010, 13:52
toti_1984 toti_1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от toti_1984
но съм решен да си направя операция пак каквото стане такова
Не така бе, човек
Как каквото стане
е разбирасе,че очаквам да стане сполучлива операция.емико четох,че си се оперирала при доктор карем джамбазов и ще ми бъде интересно да ми разкажеш как стоят нещата. ако искаш ще ти дам скайпа си
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th March 2010, 14:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Толкова много съм писала из темите, че едва ли имам какво повече да кажа
Надъхал си се яко и едва ли аз ще те разубедя, че нямаш нужда от подобна корекция, но поне си остави достатъчно време да проучиш и обмислиш нещата.
Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коиспециялистнайдобриятвариянтзаринопластикабг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.