IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th October 2006, 19:53
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soi
от това което 4ета жси4ки имат подотини и моята е твирда имам там кудето е работено и на гурбицата като ми казаха 4е 6те спадне постепеноо на пипане е твърдо
сега е 25-ят ден от операцията ми но де да знам неи6то немога да разбера има или няма разллика от преди аз ненамирам ,доктора каза 4е трябжа са спадне и 6те се види....а дали ........
Тва ръбче/подутинка/топче би трябвало да спадне ,като периода на спадане е 6 месеца!!! Като го чух това днес и ми се доплака. Преди това не може да се прави нова корекция,а после ако евентулано не е спаднало ,следва само леко изпилване(без чупене) . Стискам палци да ти спадне бързичко
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th April 2007, 18:46
divine divine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 19
По подразбиране

на мен операцията ми беше преди година без месец. В момента носът ми си е същия. Абсолютно. Да не казвам по-зле. НАправих операцията заради изкривена носна преграда, която все пак отново е изкривена, не мога да дишам нормално, кихам често, получават ми се запушвания, които не са обикновени секрети ами като корички. Ноздрите ми станаха по-широки. И имам някакъв нерв или и аз не знам какво на носа, който ако го драсна с нокът и ми се насълзяват очите и ме сърби носа...идиотска работа. Пред бал съм и мисля да се самоубия писна ми с тоя глупав нос. Само като си помисля какво преживях направо ми се доревава. Но бих се подложила пак ако трябва ако знам че след това ще мога да дишам и ще има някаква външна промяна.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd January 2008, 23:39
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

white snake ,ти така ли ще оставиш нещата с Е.Г.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th January 2008, 10:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Виновните трябва да си плащат,за да се стараят повече
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th January 2008, 12:57
elizma elizma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 26
По подразбиране

моята носна преграда беше изкривена,а сега следоперацията ми казаьа че пак се е изместила,но лошото е че сега почти не мога да дишам от едната страна а през ноща е мачение,иначе външно не личи.другото което от гърбицата ми е останало едно топче по средата на носа и в профил все едно ми е пак гърбав.сабира ми се секрет.доц.каза че щял да ми го оправи това ама незнам дали ще ми иска пак пари тва си е негова грешка маи.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th January 2008, 13:02
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Теб кой те оперира?А това топче може да е калциране на коста ,май почти винаги се получава и иска втора намеса ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th January 2008, 16:15
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Евстатиев я е оперирал, Кейс. И аз това се питах и погледнах постовете и. Ммм, да, много гадно е това с дишането през носа. Аз няколко дена бях саполива и първите два дни /преди даси купя един спрей/ изкарах кошмар, устата пресъхва заради дишането и не мажеш да спиш
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th January 2008, 16:22
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

моят нос 1 месец беше като кифла голям и виждах само него...После бавно спада и трудно,но лятото бях 6 +++ на морето никакви проблеми даже още на 2-рия месец започнах да ходя на турска баня и сауна..всичко беше ок..Иначе усещам едно топче отгоре което е някакъв хрощял,който май не се маха и ще остане там
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th January 2008, 08:41
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
Иначе усещам едно топче отгоре което е някакъв хрощял,който май не се маха и ще остане там
прави ми впечатление,че доста хора тук се оплакват,че след това им остават някакви топчета-те виждат ли се или само се усещат?и казват ли ви докторите от какво се получават и дали ще изчезнат или си оставаш"топчест"?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th January 2008, 13:25
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

ами моето топче вече 1 година си го има и няма да изчезне -това е някакво разместване и носа моят специално да го отваряли от там (отгоре)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страничниефектиследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:40.