IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1071  
Стар 18th December 2008, 09:14
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Жоро, ние снощи много говорихме, но по телефона... Каза, че не можел да ме види и не искал, защото това го натоварвало и подлудявало... Във всяко движение откривал еротика...реших, че е кризата на средната възраст и дано му отмине, че много си го обичам и ми е много близък...
Тира, и аз снощи връщах лентата назад и се сещам за някой моменти, в които ме е гледал по особенно или по странно, но не съм го отдавала на подобни чувства...
Ходили сме заедно на фитнес, на сауна, къпала съм се у тях по време на режима на водата и...нищо...никакво отношение или интерес...сега какво се е чалнал..идея си нямам...
Имам известни предположения, но...ми звучат несериозно.
  #1072  
Стар 18th December 2008, 09:21
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

пожелавам ти нещата с времето да се пооталожат и ... да имате отново едно голямо приятелство.
  #1073  
Стар 18th December 2008, 09:25
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Благодаря ти Тира, и аз се надявам да стане така. Хубав ден на теб и всички във Форума.
  #1074  
Стар 18th December 2008, 09:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
пожелавам ти нещата с времето да се пооталожат и ... да имате отново едно голямо приятелство.
Звучи хубаво, но...на практика трудно ще ди върнат предишните отношения; да не кажа, че е невъзможно...
  #1075  
Стар 18th December 2008, 09:47
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Вероятно е така Гуен... за съжаление.

Ох и аз днес да се оплача - току що си счупих нокътя а имам час чак на 26-ти Дек - маникюристката ми е в Пловдив , а при друга не искам да ходя
  #1076  
Стар 18th December 2008, 09:56
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Чухме се сутринта, защото трябваше да ходим заедно на фитнес... Никога няма да е същото. Отивам да си купя карта в друг фитнес...
Това е положението. Дистанция и прекратяване на комуникацията поне временно.
След това ще му мисля. Но много ме боли. Чак физически ме смаза това предновогодишно откровение...
Но както и да е... Ще поживеем и ще видим какво друго ще ни поднесе живота.
  #1077  
Стар 18th December 2008, 10:16
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ронка, обяснявам си това откровение от факт, че вероятно си сама в момента и нямаш сексуален обект покрай себе си. За това си е помислило момчето, че сега е момента да ти предложи и други опции на връзката ви.

Изхода според мен е да си намериш човек - сексуален обект, и да споделиш с момчето, че това е обекта за секс. Предполагам, че ще се дистанцира и ще се върнат старите отношения между вас. Друг изход, за съжаление - не виждам. Докато си сама, той ще се надява на по задълбочена връзка.
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #1078  
Стар 18th December 2008, 11:22
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Жоро, имам много сполучлив брак и чудесни семейни отношения със съпруга си и въпросния мъж знае за това. Преди 2 години срещнах мъж, които определено ме привлече в чисто сексуален план и аз се замислих за извънбрачна връзка с него... Но желания мъж замина на работа извън БГ и нещата се поуталожиха...Това аз естествено съм споделила с приятеля си и може би него го е жегнала мисълта, че ако ще имам връзка с някого, то защо да не е с него... Поне аз така си обяснявам нещата...
Това, че аз съм привлечена от друг го дразни и сякаш ревнува, а не го отблъсква.Преди време му казах, че си пишем с другия по скайпа и той отсече...не ме интересува, не ми се говори за това...Пази брака си и не се занимавай с глупости...
Ще се дистанцирам и ще огранича вижданията си с него, дано преосмисли ситуацията и той.
  #1079  
Стар 18th December 2008, 11:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Жоро, имам много сполучлив брак и чудесни семейни отношения със съпруга си
Това е най-важното, Рони - да сте живи и здрави! Не може всичката хубост на една място, а и не е нужно!
(админа няма ли да сложи най-сетне една гушкаща емотиконка?)
  #1080  
Стар 18th December 2008, 11:34
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Благодаря ти Мария, и аз съм на същото мнение. Опитвам се да се радвам на това , което имам и съм благодарна, че имам здрави и умни деца и съпруг, които ми помага и подкрепя.
На всички желая да са здрави и усмихнати и да се заредят с много пред коледно настроение!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.