IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 20th August 2010, 09:55
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Питах стоматолога ти и той каза ,че може
Отговори с цитат
  #602  
Стар 20th August 2010, 10:00
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Питах стоматолога ти и той каза ,че може
Отговори с цитат
  #603  
Стар 20th August 2010, 10:48
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

miLennka ами ако утре твоя приятелка е лекар и ти отреже крак без да иска ти пак ли няма да си търсиш правата? Тъп български народ все си си мълчим и за това сме на това положение.
Отговори с цитат
  #604  
Стар 21st August 2010, 16:30
genius545 genius545 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Преди няколко дена бях на зъболекар, вадиха ми млечен зъб. След като се прибрах, забелязах, че на мястото на зъба имам нещо, което мисля, че е част от млечния зъб, защото постоянен вече е почнал да израства. Та въпросното нещо е като люспа, забила се във венеца. Клати се леко. Да не би да е корен или и аз не знам какво...Във вторник пак съм на зъболекар и все пак ще съм по-спокоен, ако още отсега си знам какво му е.
Отговори с цитат
  #605  
Стар 21st August 2010, 16:54
miLennka miLennka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Пловдив
Мнения: 8
По подразбиране

моля ви , ако някой си е правил зъбни импланти в клиниката на д-р Венцислав Ралев от Пловдив да сподели впечатления , шокира ме мн ниската цена на имплантите , вижте сами

http://www.dentalimplants.bg/

човекът си е написал даже печалбата от всеки имплант

ниската цена винаги ли означава ниско качество



__________________
любовта променя всичко
Отговори с цитат
  #606  
Стар 21st August 2010, 18:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

на мен снимките ми дойдоха малко в повече, но иначе цените ми се струват нормални. То всъщност не имплантатът е толкова скъп, колкото работата по поставянето му и след това моста, чиято основа е от злато. За пример при мен иплантатите са едва 1/5 от цената на целия мост
Отговори с цитат
  #607  
Стар 23rd August 2010, 13:11
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Здравейте..
Така почва се мойта сага по правене на зъби..И така значи имам зъб пукнат и е с пломба която е бяла..Преди години му е смянена пломбата като зъба беше с леко отчупено парче след поставянето на пломбата на зъба му сложиха доизграждащ материал..Въпроси ми е какво може да се преприеме? Корона евентуалко и каква най-вече..Или просто да закърпят пукнатото пак с такъв материал??не ми изглежда това много правилно но дали е вариант ей така ми хрумна.. Не ме боли зъба..
Явор??
Отговори с цитат
  #608  
Стар 23rd August 2010, 13:14
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране .

miLennka "ниска цена ниско качество"..според мен това не е така..дори да не е от най-скъпите"..въпроса е да се направи както трябва! внимавай този път при кого ще отидеш!!
Отговори с цитат
  #609  
Стар 23rd August 2010, 19:00
dannaq2 dannaq2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Имам следният проблем-на 20 години съм.Кучешките ми зъби са млечни.Единият всеки момент ще падне.Имам зародиши,но са много криви.Казаха ми,че трябва да ми направят операция и да ми ги отстранят.След това да ми се поставят зъби или с винт или мост.Притеснявам се от операцията
Отговори с цитат
  #610  
Стар 24th August 2010, 11:47
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dannaq2
Здравейте!
Имам следният проблем-на 20 години съм.Кучешките ми зъби са млечни.Единият всеки момент ще падне.Имам зародиши,но са много криви.Казаха ми,че трябва да ми направят операция и да ми ги отстранят.След това да ми се поставят зъби или с винт или мост.Притеснявам се от операцията
А обсъдихте ли възможността да се издърпат и да се подредят на мястото им без след това да се слагат винтове или мостове?
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсзъбите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.