IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 8th February 2010, 08:33
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравейте момичета. Ето ме и мене след една седмица диета. Днес съм на плодове ама ще изкарам някак
Сутринта се изкуших и се качих на кантара - това, което видях, ми хареса - около 1,5-2 кг. за една седмица Предполагам, че е зради това, че досега не съм пазила дието, а и имам доста за сваляне.
Айде, споделяйте менютата за да имам идеи и аз какво да ям.
Дундьо, как си ти, как вървят нещата пре тебе
Отговори с цитат
  #462  
Стар 8th February 2010, 09:38
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте момичета ...след сутрешното премерване бях 71,4 .За закуска хапнах 1 ябълка,малко по-късно може още една.На обяд и вечеря ще ям зелена салата с риба тон(обожавам тази комбинация) ...ще си остана без спорт,защото днес не съм на училище и имам много друга работа
Отговори с цитат
  #463  
Стар 8th February 2010, 10:18
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро момичета радвам се че сме активни във форума както се радвам че има и нови попълнения.danni.petrova
не се притеснявай когато нещо не ти е ясно да питаш ние сме тук затова кой каквото не знае да пита да обменяме идей и да се подкрепяме затова ти желая успех защото не е никак труден режима и ще се справиш mimika радвам се много на постигнатите резултати и на хубавите минусчета дано да стават все повече и повече manito както виждам и при теб нещтата вървят добре продължавай в същия дух
Отговори с цитат
  #464  
Стар 8th February 2010, 11:37
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Добър ден момичета!Днес съм на плодове и ми пристъргва малко,но ще мине.Според мен всеки е свободен да експериментира с дневното меню стига да е в рамките на позволеното.Самите групи-белтъчини,въглехидрати ит.н.позволяват вариации и можем да ги използваме.Важното е накрая да има добър резултат и всяка да е доволна и най-важното да се харесва и да се чувства добре.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #465  
Стар 8th February 2010, 11:42
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Разбира се че е позволено да се правят съчетания и да се разнообразява менюто.Неможем 3 месеца да ядем само ориз примерно не се виждам да ям чист ориз без нищо.Както не се виждам и парче и половина пица във въглехидратния ден със тирамису и на вечерта останалото множко е но всеки си преценява.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 8th February 2010, 12:37
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте.Казвам се Дими и съм нова тук.На 14 съм и съм доооста над нормалното или поне приемливото тегло за тази възраст.Прочетох за 90 дневната диета, която днес почнах, и ще се радвм да пиша в този форум докато трае диетата, за да не съм сама в препядствията
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #467  
Стар 8th February 2010, 13:04
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Здравей dimi исках да ти кажа че си още малка за диети точно сега растеж и се развиваш и спазването на диети не е препоръчително.Започни да се ограничаваш в яденето хапвай по малко изключи от менюто си сладкото газираното и пърженото започни да спортуваш в твоята възраст спорта определено ще ти помогне много но недей още от сега да се слагаш на диети има време и за тях.
Момичета аз преди малко обядвах взех си един варен геврек беше много вкусен хапнах половиния и се наядох пък за довечера ще е нещо сладичко но във малки количества
Отговори с цитат
  #468  
Стар 8th February 2010, 13:47
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравей Дими,не искам и аз да те разочаровам,вероятно ще чуеш това,което ще ти кажа много пъти,но наистина не е добре да спазваш деити на тази възраст.Ано не се срамуваш кажи колко кг си?Мисля,че за теб ще е по-добре ако следваш принципите на диетат,но
не се ограничавай чак толкова строго в количествата хранаи хапвай повечко плодове и зеленчуци,основно салати.Те са полезни за организма като цяло.Така хем няма да си гладна,хем малко по малко ще отслабваш.Нали знаеш ,че трябва да се отслабва постепенно,защото така е по здравословно.Самия принцип на диетата(разделното хранене)ще ги помогне.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 8th February 2010, 16:31
dimi dimi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Aсеновград
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря за съветите.Не сте единствените които са ми казвали, че в тази възраст не е добре да се спазват диети.Но Вие наистина нямате идея за какво става въпрос.Килограмите ми са достатъчни за да се назорвам така, попринцип страшно се срамувам да говоря за това, но понеже това е форум, мога да споделя.Тежа 116 кг. , аз приличам на баща ми, който пък от своя страна е като майка си, това при нас е ген, те може да го приемат, но не и аз.Твърдо съм решена да отслабна и мисля, че това е най-добрия начин.А искам да ви попитам, днес започнах диетата и съм на белтъчините.В примерните менюта пише какво ли не, пробвах с яйцата по панагюрски но нещо не ми се получиха.Та, въпросът ми е: мога ли да ям сандвич, защото някъде бяха казали, че и това можело, с луканка и т.н. на мен ми се стори малко странно, кажете Вие?
__________________
Живота не струва нищо, но и нищо не струва колкото живота (:
Отговори с цитат
  #470  
Стар 8th February 2010, 16:38
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

А бе момичета какво стана с Дундьо,отдавна не е писала.Дундьо докладвай,изоставашш........
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:35.