IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 10th February 2010, 14:26
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ей, хора, ама това наистина на нищо не прилича- нито аз, нито блин започнахме постовете си с обиди както вие ги започнахте. Грозно е. Ние просто се опитвахме да помогнем на една подрастваща девойка, това е всичко. Толерантността е хубаво нещо... Аз изчезвам. Грозна картинка.
Отговори с цитат
  #532  
Стар 10th February 2010, 14:37
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Браво дундьо за колко време ги смъкна тия кг защото съм нова и не можах да прочета отначало всички мнения.От снощи късно се включих към вашия отбор млади кокичета така,че може си писала някъде.никога не съм била на тази диета или този режим на хранене и за това имам едно въпросче който може да ми отговори.Как се чувствахте първите дни,седмици?Знам че всеки организъм е различен и метаболизъм също!
Отговори с цитат
  #533  
Стар 10th February 2010, 14:37
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

здрявейте момичета!Аз ви предлагам да охладите страстите и всеки да прави каквото си е наумил,както си иска и както смятя,че е най-добре за него.Разни хора,разни идеали.Всеки има право на мнение и не е лошо понякота човек да се вслушва в чуждото,з-то може и да не е чак толкова грешно.Двете момечета дето говореха за здравосл.х-не според мен са прави,но в крайна сметка всики решава кое е правилно.Така,че споко карайте си диетата и отслабвайте.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #534  
Стар 10th February 2010, 14:39
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Аз днес хапнах бобеца и си ми е добре.Дайте идея как да си сготвя кафяв ориз?????
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #535  
Стар 10th February 2010, 14:41
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Така до колкото си спомням още в самото начало когато се беше включила Дими и каза че е само на 14год. веднага и казах че не е момента да започва каквито и да били диети.Защото точно сега расте и се развива.Предложих и да намали яденето и да спре газираното,пърженото,тесте ното и сладкото или ако не може да ги спре напълно поне да си намали.И да започне да спортува независимо дали фитнес или в къщи тренировки и упражнения в нейната възраст спорта ще и помогне много.Но не си спомням някой да и е предлагал диетата на Дюкян също и другите момичета и казаха същото да се откаже от диетата и да отиде по-добре на диетолог да се посъветва той да прецени кое ще е по правилното и добро нещо за нейната възраст.Момичето каза че твърдо е решило да спазва режима ние няма какво повече да направим след като тя самата си го е решила и го иска. А след като е започнала режима това че е със наднормено тегло незначи че трябва да гладува и да се лишава това са 3 месеца какво от това че във един въглехидратен ден ще хапне беикролсс или кроесан ем тогава ни е позволено не виждам нищо лошо ако всичко е със мярка[/b]
Отговори с цитат
  #536  
Стар 10th February 2010, 14:41
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Така до колкото си спомням още в самото начало когато се беше включила Дими и каза че е само на 14год. веднага и казах че не е момента да започва каквито и да били диети.Защото точно сега расте и се развива.Предложих и да намали яденето и да спре газираното,пърженото,тесте ното и сладкото или ако не може да ги спре напълно поне да си намали.И да започне да спортува независимо дали фитнес или в къщи тренировки и упражнения в нейната възраст спорта ще и помогне много.Но не си спомням някой да и е предлагал диетата на Дюкян също и другите момичета и казаха същото да се откаже от диетата и да отиде по-добре на диетолог да се посъветва той да прецени кое ще е по правилното и добро нещо за нейната възраст.Момичето каза че твърдо е решило да спазва режима ние няма какво повече да направим след като тя самата си го е решила и го иска. А след като е започнала режима това че е със наднормено тегло незначи че трябва да гладува и да се лишава това са 3 месеца какво от това че във един въглехидратен ден ще хапне беикролсс или кроесан ем тогава ни е позволено не виждам нищо лошо ако всичко е със мярка[/b]
Отговори с цитат
  #537  
Стар 10th February 2010, 14:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

за Сине и Блин- вие само си мислите че се храните зрдравословно- това което правите всъщност е самоизяждане
Това меню което си постнала Блин не покрива и 1/3 от дневната ти нужда - 479 кал! ( необходими са ти около 1800- ако искаш да отслабваш здравословно 1300)

За днес:
1 купичка супа от грах
салата от маруля и зелен лук
2 ср. портокала
1 ябълка
1 пъстърва + 1 лимон


Абе,Сине,това парче шунка от 40 гр. на едно ядене не е ли малко множко? Rolling Eyes И като цяло защо ти е тази шунка...Нищо полезно няма в нея Confused

а коментара за 40 г шунка е достоен за анорексичка

По принцип съм съгласна, че едно 14 годишно момиче не трябва да започва такива радикални диети, кавито ние дискутираме - но в никакъв случай не трябва да я подвеждате със заглавия от сорта на ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ
Отговори с цитат
  #538  
Стар 10th February 2010, 15:06
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Благодаря ,mimika!
За маслините това открих: съвместими храни с маслините са :хляб и тестени,скорбялни зеленчуци,картофи,кис.плод ве,домати,кис.мляко,безско бялни зеленчуци ако в белтъчния ден ядеш кис.мляко,стават за тогава;за въглехидратния стават така или иначе;за бобовия също стават;аз не бих ги яла само при плодовете,макар че няма да е проблем
Отговори с цитат
  #539  
Стар 10th February 2010, 15:15
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор
Пини, мисля, че си права - 40 гр.шунка и било много
Никой не е внушавал на Дими "нездравословни неща".
Плюс това темата е Дневник на 90 дневната диета, и си пишем ние, които сме решили да я спазваме. И както виждам, до днес не е имало никакви спорове или претенции относно посочените в тази диета храни.
Петя, и аз нямам идея за кафевия ориз - до сега един път си бях свалира малко, и му бях сложила домани, и подправки за вкус. Ако някой даде идея, и аз бих се зарадвала, че днес ми е деня на варивата
Отговори с цитат
  #540  
Стар 10th February 2010, 15:24
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Мимика влез в гугъла и виж за кафяв ориз мисля,че ще има рецепти.Аз днес си направих ябълки печени в микровълновта с канела значи днес може да ям тиква ох тия тикви,а водния режим как го изкарвате?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:34.