IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th April 2008, 17:29
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране косопад на младо момиче

bebsi,виж в този саит
http://alopecia.8.forumer.com/viewforum.php?f=7.аз лично от него разбран за едни витамини"Priorin ",но ги пия от 20 дни.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th April 2008, 19:51
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране Re: косопад на младо момиче

Цитирай:
Първоначално написано от hera
bebsi,виж в този саит
http://alopecia.8.forumer.com/viewforum.php?f=7.аз лично от него разбран за едни витамини"Priorin ",но ги пия от 20 дни.
благодаря ти, но да те попитам и ти ли има6 този проблем или ги пиеш профилактично?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th April 2008, 07:27
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране косопад на младо момиче

Да.Аз имам косопад и по тази причина намерих този саит,а в него прочетах за "PRIORIN".Там има доста добри отзиви за него.Логично е проблема да се тритира най-напред от вътре.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th April 2008, 10:41
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

за стимуланта на Икаров съм чувала,че помага при косопад и цъфтеж на косата.Аз сега го ползвам,че моята не цъфти,а направо вързва ще пиша дали има ефект.кофти е обаче,че трябва да се измия поне 4 пъти,за да отмия маслата
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th April 2008, 11:05
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

seduce, единственото ефикасно средство против цъфтежа е ножицата. И то трябвало да се отреже 5 см. над цъфналото, за да е сигурно, че там вече косъмът е здрав. Хайде, може да не се реже толкова много, но със сигурност нищо друго няма да оправи нещата.

4 пъти я мияш, за да махнеш маслата...? Много е ...Така съвсем обезсмисляш слагането им май, не ти ли се пресушава косата така?
Аз веднъж си правих една маска със свинска мас, сложих доста повече от указаното (че уж ми е дълга косата и бла-бла), та след това и аз трябваше да я измия 3-4 пъти и резултатът беше ужасно пресушаване..... Ти по колко масло слагаш? Пише да се втрие в корените и да се разреше по дължината. Аз разтривам краищата на косата в корените и така и те се поомазняват. Косата си дърпа, колкото й е необходимо, а излишъкът само затруднява измиването.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th April 2008, 11:19
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

слагам по малко-около 20 мл в корена и разресвам към краищата.забелязала съм,че и маска с тривитаминол да си направя пак е същото. а косата ми и цъфти откак се помня ако трябваше да я режа всеп път по 5 ст щях да съм като Шинйд О'Конър
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th April 2008, 11:38
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Добре де , и аз казах, че 5 см. е множко, но нищо друго няма да ти помогне за цъфтежа освен редовното подстригване. Разбира се и подхранването на косата, само че това по-скоро би предотвратило появата на нов, отколкото би премахнало съществуващия цъфтеж. Евентуално ще позаглади косъма и няма да личи толкова, но пак не е същото като освежаване с ножица .
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th April 2008, 11:56
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

спор няма,но докато си намеря добър фризьор полудявам!Отивам в салона,тъкмо ми е пораснала косата повечко и казвам:искам САМО ВРЪХЧЕТАТА да ми махнете!завършила съм фризьорство,не практикувам,но поне мога да си преценя колко е нужно да се отреже.И фризьорката ми взима три пръста връхчета!!! на всичкото отгоре ползват ножици от по 70-80 лв и като я изпусне веднъж,тя почва да дъвче косата и след две седмици пак си цъфнал...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th April 2008, 13:17
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Разбирам....Много е важно да имаш доверие на фризцора си...И аз поради тая причина не съм се подстригвала от...Коледа , Преместих се в нов квартал и старата фризьорка, която преди ми беше на 5 мин., изведнъж ми стана адски неудобна за посещение.... Около мен е пълно с фризьорски салони, но не мога да се престраша все още...Трябва да питам някой да ми препоръча салон в Младост 4 или наоколо . Може би не това е правилната тема, но все пак !
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th April 2008, 13:39
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

аз пих Ревалид п/в косопад.много съм доволна,също така от един шампоан на Лакме п/в косопад...От тази комбинация ми спря коспада
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопаднамладомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.