IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2008, 12:52
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LILenceto
Здр!

Имах същия проблем май месец мин god! Ужасно е знам! Няма нищо общо с нормалния, сезонен косопад! Ето какво направих аз:
1. Вземи си ампули на Phyto против косопад-скъпи са но са много добри.
2. Почвай маски с тривитаминол или така наречената \"овча mаска\". Потърси има мн добре описано вс във ворума за нея.
3. Купи си стимуланта за коса на Икаров.

Почн вс това и ти гарантирам,че ще спре! А само още един въпрос:ако наистина е ей така,от нищото,тоест без нерви,ала бала, редовен ли ти е месечния цикъл? Защо има пряка зависимост между това.
Успех! Мн се надявам вс да е ок!
ами редовен е да по принцип нямам проблеми с него,но ще ми разсясниш ли ако може каква е зависимоста? моля ви сякаква информация ще ми е е полезна
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st March 2008, 15:10
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Има прака завимимост между прожестерона(хормона,които отговаря за менструацията) и косопада. Ако ти е мн понижен и не ти идва,може това да е причината за косопада ти. Но при теб явно не е това. Просто почни маски и мн да я подхранваш и вс ще е ок. Тази маска с тривитаминола е мн добра,ще ти спре мн бързо косопада,а косата става страхотна. При мен спирането беше лесно,но все още след почти година не мога да си варна предишната коса,като гъстота,плътност и тн! Но не съм се отаказала в никакъв случай-мажа се постоянно и вече е мнoгoо пати по-добре от преди! Така че просто започни веднага и ще си ок!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd March 2008, 15:31
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

И аз имах този проблем преди.След като родих косата ми страшно започна да капе,като при всяка майка.Взех си шампоан Preegean(мисля,че така се пише)от аптеката,струва около 7лв.и е супер икономичен.Поне на мен ми помогна много,още на второто измиване косата ми спря да капе,а след 2,3седмици установих,че е започнала да ми расте нова.Затова винаги като ми се появи този проблем ползвам този шампоан.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd March 2008, 19:08
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

живея в малък град и се чудя... вазможно е да го няма само в аптеките ли се намира?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd March 2008, 22:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз имам постоянно тоя проблем от нерви и много работа или от лекарства. Ползвах ампулите на Лореал 42 дни доста е цифра щото са по 10лв броя но ефект май нямаше кой знае колко (а на шефа ми му порасна нова коса на темето). Сега полззвам шампоан и апули на Виопоинт след всяко къпане и пак така, а моя приятелка пусна егати и хубавата и жива коса с тях. Тия дни като се пооправя ще започна преди къпане да си правя маска от половин шише бадемово масло с едно витамин А и за това чух добри отзиви и то в салон за който работя казала го е клиентка на едната ни фризьорка как си е оправила косата пък дано помогне! не се отчайвай аз правя всичко щото все се изрусявам и ако не правя нещо вече ще си нося перуките за постоянно не само за кеф!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd March 2008, 22:16
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

да допълня че с маската е спяла за по-добър ефект. Мисля че това ще помогне щото майка ми с витА и това масло си оправи миглите веднъж че и бяха поокапали!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th March 2008, 10:21
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

искам да попитам, хининовата вода, маска с жалтък, и бадемово масло??? би ли ми помогнало.... защото вчера ми ги препорачаха
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th March 2008, 12:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Бадемовото масло със сигурност ще ти помогне, а жълтъка се използва вместо измиване със шампоан за нищо друго. Хининова вода като момиче съм се плескала ама резултат нулев!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th March 2008, 14:54
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

според мен хумата не може да ти предизвика косопад освен ако не е някое менте...а по принцип казват че яйцето влияе добре на косата само че при мен не е така - явно и това си е индивидуално.против косопад от опит мога да препоръчам да си миеш косата с вода в която са варени орехови листа.страшно много помага за косопад(помогнало е не само на мен).освен това придават на косата страхотен блясък....ако си руса обаче не е много препоръчително защото йода в тях леко оцветява.ако си руса отварата от ореховите листа я разреждай с още вода после. а иначе както са казали и другите момичета поразреди миенето на косата
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th March 2008, 16:02
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Същото съм чула и за брашляна но се слага половин ситно нарязана лъжичка на литър вода и няма да оцвети.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопаднамладомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:40.