IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th March 2008, 14:04
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6994
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.
Само фитнес и диета.
А носове, цици, уста, торбички под очите е друго.
Хмм не мисля че си много права
Ако имаш бричове с тегло 50 кг ще ги имаш и с тегло 40...
Не можеш да промениш самата ФОРМА на краката си,примерно... Можеш единствено да я смалиш. Липосукцията премахва мастна тъкан там където ИМА НУЖДА. Когато отслабваме рядко сваляме на точно тези места.Тоест,формата на тялото остава същата, но "смалена" Казвам ти го от личен опит...
И не мисля че е особено добра идея някой да сваля 20-30 кила,ако няма нужда да ги сваля. А има хора в ниската норма на теглото които имат бричове ,и не мисля че за тях е добра идея да смъкват 20 кила
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th March 2008, 04:53
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ох ами то това е много относително и индивидуално....
Но и аз преди време исках да си правя липо тук и липо там ,но доктора ми каза"Абе я се стежни и си размърдаи малко задника!!!Няма да ти направя липосукция!" и аз наистина сам се мотивирала толкова много !От тогава мина почти година и не съм спряла да тренирам и да се ограничавам в храненето....резултат има!!!
Според мен всеки намира начина,които му пасва...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th April 2008, 11:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Лелеее искам и аз реконструкции..много даже! Според мен си е краста като всичко останало. Аз се пристрастих и след първата тотаировка и след първия перманентен грим и искам да Ви кажа че едва се одържам с годините да не направя още. Много ми е трудно. За това че е невъзможно всичко да се коригира с отслабване съм съгласна. Аз съм сега 48 кг но съм била и 40 грозна гледка, като сомалииско сираче ребра се броят на подуто коремче и бричове. Не че не спортувах упорито правех го години наред от 3 годишна, но сега вече е забранено и това да си гледаш целулита и тлъстинките и да се гледаш по снимки от преди 3-4 години е адски кофти. Както съм съгласна и факта че увисналите клепачи и кожа след бременности няма какво да премахне освен скалпел аз се мажа с кво ли не и масажи не могат да ми се правят и е ужас....нищо не помага да се пооправя от кръста надолу. Ако имах възможност финансова със сигурност няма да се замисля да ми помогне хирург!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пристрастенилисме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.