IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 14th December 2012, 12:23
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря, добре съм вече, нямам болки, спя вече и настрани. Дясната ми се вижда малко по- голяма, но това е защото и преди имаше малка разлика между двете. Още са твърди, но ще трябва да изчакам явно повече докато омекнат. http://darrrrrri.snimka.bg/photos-fr...19027.29230132 Дано да съм успяла със снимката
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th December 2012, 12:26
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Забравих да кажа, че снимката е правена 3 седмици след операцията
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th December 2012, 12:36
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

alarma7 е паролата
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th December 2012, 14:37
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

darrrrri,добре са,ама на мен лявата ми се вижда по-голяма,ама това са подробности...Това което се вижда белезите ли са ти?Ако са те коричките са паднали,а моите още имат такива
Браво,че спиш настрани,аз още не смея...шубето е голям страх
Със здраве да си ги носиш и пъчиш!!!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 14th December 2012, 14:55
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря много! Да, лявата, извинявам се, объркала съм се. Да, това са белезите, само чертички са останали. Вече не ме болят и затова спя настрани от 2, 3 дена някъде, но моята операция е малко преди твоята- на 8.11. Иначе и на мен ми даде Док. същото кремче за белезите като твоето и каза да се мажа 5 дена, след като махна конците.Но аз още не съм се мазала с него, защото няма как да съм денонощно със сутиена и едновременно с това да се мажа.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 14th December 2012, 15:01
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аз мазах един ден с кремчето и петънцата от него по сутиена се перат без проблем,ако това те притеснява.
Моите разрези са точно в гънката на гърдата и ми е невъзможно да ги видя без огледало,ама понапивам коричка,а сега пръскам едно спрейче за зарастване,че единия шев ме опъваше,то дори все още ме подръпва,ама тя май самата гърда по-късно и по-бавно се възстановява все пак.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 14th December 2012, 15:27
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
Smile

Мен дясната до скоро ме болеше около шева, въпреки че вече нямам корички и незнам защо и зърното също ме болеше и изведнъж спря да ме боли.Може би са нормални разни такива болежки в началото. Щях да попитам на контролния преглед, но ми мина. Още няколко дена и сигурно и при теб всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14th December 2012, 15:37
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

М,да...точно така ме болеше и мен,около шева и все още леко опъва.Ходих при доктора и той каза,че всичко с шева и гърдите е о.к.,ама аз съм голяма параноя.Дано да минава по-бързо всичко...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 14th December 2012, 15:52
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Дано бързо да ти мине. Аз нямам болки вече, но сега пък искам по-бързо да омекнат и да им видя крайния вид, но ще почакаме малко, няма как
Отговори с цитат
  #80  
Стар 14th December 2012, 16:33
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Честити и от мен, Дари!
За гърди на един месец изглеждат съвсем добре!
Всички, които смятат да се оперират при доктор Пеев, и не искат гърдите им да останат високо горе, бих ги посъветвала да носят ластична лента след операцията.
Аз, ако можех да върна времето бих носила, защото моите останаха височко. Виждала съм и бюст правен при него, но с носена ластична лента - идеален просто!
Други забележки по работата му нямам - много старателен, много отзивчив доктор! Следващата ми операция пак ще е при него живот и здраве!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:22.