IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th November 2008, 11:11
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

За нищо, но после да споделиш ефекта.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th November 2008, 11:14
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Браво ледено - страхотен линк.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th November 2008, 12:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Жоро, има си начин да задържиш еякулацията - с притискане на главичката или притискане точно в основанието на ствола.Номера е да го направиш няколко пъти, но не много щото след тва вместо да ти е кеф може да изпиташ дори болка при празненето.
Що се отнася до ерекцията съм на мнение, макар и на 30 години и все още млад, че хаповете за тая работа не са за изхвърляне.
Имаше една, която си беше доста страстна и понеже се познавам, че доста често и на мен ми стига по един-два пъти, а на нея това не би и стигнало съм пробвал Левитра.Взех малката доза и ти казвам ...ама честно ... хуя нямаше падане, празниш се кат невидял, свършаваш по 4-5 пъти и онзи все стърчи на горе!
Разбира се тия хапчета не трябва да стават практика, но чат-пат може, дори ги водят, че при определена схема на приемане връщали сексуалната мощ от младините.
Ех, как ми се иска отново да ми става само от друсането на градския автобус по калдаръмите...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th November 2008, 12:27
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Не съм пробвал химия.

Но какво ще кажете за сутрешната ерекция. Еееех, тази мощ дето я усещаш, все едно, че можеш да вдигнеш целия свят на главичката си отгоре. Имаш чувството, че от коленете нагоре, та до пъпа, си се втвърдил целия.

Лошото е, че някои жени сутрин не обичат, ама аз не питам много. Както си спи и запретвам малко "шортичките" и го пускам в действие за "добро утро". Някои пък се изненадват приятно в съня си.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th November 2008, 12:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Тва за сутрешната ерекция е баси наказанието!Хем ти се прави ужасно много, хем на жените нещо им е "уморено".

Не ме питай как вече втори ден удържам фронта на покани в 6-6:30 сутринта с смс-и от типа "Как искам да ме оближеш сега!"!!!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th November 2008, 12:31
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
лелее ше зема най-сетне да изкарам един курс за масажисти
Мила,аз изкарах тримесечен курс за масажиски в един Спа Хотел,но нищо нищо не прилагам от наученото,предпочитам на мен да ми правят,всеки си гледа интереса
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th November 2008, 12:51
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Аз да ви кажа честно не обичам да ми правят масаж. Всички са ме обявили за луд, но това е така. Предпочитам аз да правя на някоя. Повече ме възбужда. Лошото е, че се възбуждам, дори и да имасажирам врата. Допира с косата , кожата и т.н. ме подлудява. За това не мога да се занимавам с масаж професионално.

Иначе сериозно, хубавия масаж на цяло тяло, трябва да е около 1 час. Почва се от върха на пръстчетата на краката и се свършва със скалпа на главата. Винаги движенията трябва да са от края на крайника към тялото. Идеята е да се изтласкват телесните течности обратно към тялото.
Не се натиска силно, освен на гърба и мускулите на дупето. Особено където има повече кръвоносни съдове. Натиска не върши работа, само изморява масажиращия. Абе,..не е за всеки работа.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th November 2008, 12:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И още. Хубаво след масажа, да покриете масажирания с лека завивка и да го оставите на тихата музика да си "вземе дрямката".

Шляпкане по дупето - "Свърших вече", разваля цялата магия, постигната до момента.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th November 2008, 12:59
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Еми, явно си има такива хора като нас, които се възбуждат от това да докосват и описват формите на женското тяло с ръцете си.Иначе казано, предпочитам да обарвам пред това да ме обарват.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th November 2008, 15:37
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Масажът си е хубаво нещо, но пък аз не бих била доволна без подобаващ завършек На мен 2 часа "лашкане" си ми звучи перфектно. Даже не ги усещам как минават при подобни занимания... И предпочитам да са без прекъсване Ако може да не свършва въобще
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotМалкитайниquotзадобърсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:42.