IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2911  
Стар 29th May 2011, 00:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Охх днес ям каквото има останало в хладилника
4 ябълки
литър доматен сок
2 домата и сирене
и поне 3 зелени чая хахахаха
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2912  
Стар 29th May 2011, 00:58
Аватара на joylove10
joylove10 joylove10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Hello
I visited your profile at (tialoto.bg) and I find out that you'er the
type my heart love, I believe we suit for real love, let walk that
presious thing out for heart desire, I hope and believe we match for
good. When contacting reply to my mail address (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
am waiting for the love. I am, Miss Joy............................


JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK

Здравейте
Посетих вашия профил в (tialoto.bg) и да разбера, че you'er на
тип сърцето ми любов, ние вярваме, костюм за истинската любов, нека разходка, че
presious нещо от сърце за желанието, надявам се и вярвам, че за мача
добро. Когато се свързвате с отговор на пощата ми адрес (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
Чакам любовта. Аз съм, г-це Joy ............................


JOY.1NDOH @ YAHOO.CO.UK
Отговори с цитат
  #2913  
Стар 29th May 2011, 20:15
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Леле доматен сок олко обичам В повечето случаи го купувам в кутии, ама ако имам врем си се занимавам сама да го правя.
Аз не пиша, защото започнах едно гладуване. Сега даже и съвпадна перфектно с вълната на заразените краставици, домати, листни зеленчуци. Мисля да трае 2 седмици, пък после ще му мисля със захранването. Баси то не знаеш какво да ядеш вече..ще взема само на жито и мед да карам
Отговори с цитат
  #2914  
Стар 30th May 2011, 14:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Shandi, то при теб аз И на житото и на меда няма да имам вяра - не са ли от татко или някоя баба на село Кажи как го правиш това гладуване - колко дни, само вода ли, какво...
Аз пък в петък вечерях пица, ама много...може би повече от цяла (30см диаметър) Не бях яла от години и както мъж ми се изрази бях "като невидяла"... А той много рядко коментира начинът ми на хранене
Понеделнишки отново съм се взела в ръце
Отговори с цитат
  #2915  
Стар 31st May 2011, 06:09
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Shandi, то при теб аз И на житото и на меда няма да имам вяра - не са ли от татко или някоя баба на село Кажи как го правиш това гладуване - колко дни, само вода ли, какво...
Ми то май вече вместо "Добър апетит" ще си казваме "Успех" на масата. Ааа при мен медът е от баща ми...хубаво, че всичко е истинско, че с тия количества, които ям
За гладуването - сега ще го правя 14 дни. Първите 7 дена съм само на вода, а вторите добавям и по 3 ч.л. мед на ден. Ествествено намалявам и физическата активност. Тъкмо и повод да включа пилатес, където съм още много "боса". Ама нещо не ми е на сърце..
Отговори с цитат
  #2916  
Стар 31st May 2011, 16:07
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi Виж мнението
...Аз не пиша, защото започнах едно гладуване. Сега даже и съвпадна перфектно с вълната на заразените краставици, домати, листни зеленчуци. ... Баси то не знаеш какво да ядеш вече..ще взема само на жито и мед да карам
Shandi, за каква вълна на заразени зеленчуци става въпрос? Аз пак съм пропуснала нещо
И успех с гладуването с доста трудно и дълго начинание си се захванала, само на вода 7 дена не е шега работа.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #2917  
Стар 31st May 2011, 20:01
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

"The number of patients with HUS, a particularly severe disease after infection with the EHEC bacterium, according to Robert-Koch Institute (RKI) in Berlin, is now at around 140. Apparently, the death toll has risen to three.....HUS patients suffer from kidney failure and anemia from the lack of red blood cells and platelets. The increase in HUS cases is unusually dramatic. On Tuesday afternoon, the RKI had 80 cases registered. Ehec in recent weeks has infected several hundred people...The source of infection is now suspected to be "salads and vegetables," said Health Minister of Schleswig-Holstein, Heiner Garg (FDP). He referred to the "Frankfurter Track." In the Hessian city prepared salads are suspected to be the cause. "Raw meat and raw milk products, which otherwise are often a source of infection in question have rather taken a back seat," said Garg."
В началото се смяташе, че краставици и домати от Испания са източника, но според последна информация и това не е сигурно. Имаше няколко смъртни случаи, за които се смяташе, че този вирус е причината..но в последствие се установи и че това не е сигурно...та така в Германия. Сега уж се е разпростарнило и в Швация и Дания..

Мерси, Мама.Миа А бе гладуването не е страшно, то в тая жега яде ли се въобще, аз лично нямам апетит. Ти нали юни щеше да почваш житния режим. Още ли с такова намерение?
Отговори с цитат
  #2918  
Стар 31st May 2011, 20:58
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз много не се стряскам от разни новини, но сега яко се замислих и даже не купувам краставици. Не, че това ще ме спаси, но си се притесних

Не мога да си представя да издържа 7 дни само на вода.... Пък напоследък такъв глад ме гони, просто не знам какво се случва с мен

MamaMia, за коя дата си го замислила житния - не съм гледала юни от коя дата е. Аз се замислям за някакъв детокс, но дали да не е плодове и чай. Не ми се житува в това плодово време. И все пак още не съм купувала ягоди и череши, но в събота ще ходя при баща ми и каза, че вече имало зрели
Отговори с цитат
  #2919  
Стар 1st June 2011, 16:56
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Житния режим го почвам през юни, датата е 20-ти юни. Този път съм се решила. Даже направих пробно покълване на малко жито да видя как ще е, добре стана и ми беше вкусно и много засища. Аз продължавам да си хрупам салатки, основно това ям, надявам се заразени зеленчуци да не достигнат до тук.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates

Последно редактирано от Mama.Mia : 2nd June 2011 на 15:46
Отговори с цитат
  #2920  
Стар 1st June 2011, 19:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Днес цял ден карам на ябълки ,мед , чай ,а за вечеря шопска салата и 2 препечени филийки
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.