IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th April 2011, 11:27
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Тренировките са хубаво нещо, но за жалост аз немога да тренирам корема - гледам да не напрягам тялото там. За сметка на това си имам голям шаро на село и там ходя да тичам с него - хем полезно хем приятно.
Имам гирички, но не ги ползвам, понеже не искам мускули. Мисля скоро да се престраша за коремните, макар, че те раздробяват мускулите там и не са полезни в големи количества.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th April 2011, 18:52
Аватара на R3ni4ka
R3ni4ka R3ni4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Ето го и моя режим на тренировки в къщи:1.Правя около 20-30 минути кардио като кардиото ми включва различни видове подскоци,скачане на въже от скоро включих към кардиото Dance Fitness на Paul Eugene (много лесен и забавен начин за изгаряне на калории) 2 правя напъди,клекове (за мускулите на дупето и бедрата),пилатес -понякога правя всичко заедно зависи от това колко съм изморена 3 Коремни преси
Всичко това правя 6 дни като на седмия правя само кардио;3 пъти в седмицата праявя cardio kickbox за ръцете а на скоро се запалих и по zumba като всички упражнения си ги правя от youtube
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27th April 2011, 22:41
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Тренировките са хубаво нещо, но за жалост аз немога да тренирам корема - гледам да не напрягам тялото там. За сметка на това си имам голям шаро на село и там ходя да тичам с него - хем полезно хем приятно.
Имам гирички, но не ги ползвам, понеже не искам мускули. Мисля скоро да се престраша за коремните, макар, че те раздробяват мускулите там и не са полезни в големи количества.
Май само ти си разбра какво си написала...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th April 2011, 14:28
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

[QUOTE=Noela;734223]Тренировките са хубаво нещо, но за жалост аз немога да тренирам корема - гледам да не напрягам тялото там. За сметка на това си имам голям шаро на село и там ходя да тичам с него - хем полезно хем приятно.
Имам гирички, но не ги ползвам, понеже не искам мускули. Мисля скоро да се престраша за коремните, макар, че те раздробяват мускулите там и не са полезни в големи количества.[/QUOTE)))и РАЗДРОБЯВАНЕТО на мускулите,е как да подмина такова интелигентно изказване....))

Последно редактирано от milena69 : 28th April 2011 на 14:52
Отговори с цитат
  #35  
Стар 7th May 2011, 21:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от R3ni4ka Виж мнението
Ето го и моя режим на тренировки в къщи:1.Правя около 20-30 минути кардио като кардиото ми включва различни видове подскоци,скачане на въже от скоро включих към кардиото Dance Fitness на Paul Eugene (много лесен и забавен начин за изгаряне на калории) 2 правя напъди,клекове (за мускулите на дупето и бедрата),пилатес -понякога правя всичко заедно зависи от това колко съм изморена 3 Коремни преси
Всичко това правя 6 дни като на седмия правя само кардио;3 пъти в седмицата праявя cardio kickbox за ръцете а на скоро се запалих и по zumba като всички упражнения си ги правя от youtube
Скъпа не се ли претоварваш? В смисъл аз съм се интересувала и съм говорила със хора компетентни по въпроса и са ми казвали, че максималното натоварване за седмица трябва да е пет дена гимнастика, два дена почивка. Задължително трябва да има почивни дни. Така имало много по-добър ефект.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th May 2011, 16:31
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

това е 100 процента истина, без почивка не става. за да натовариш мускула все пак трябва да му дадеш и време преди това да се възстанови от предишното натоварване.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th May 2011, 01:03
Аватара на joylove10
joylove10 joylove10 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Hello
I visited your profile at (tialoto.bg) and I find out that you'er the
type my heart love, I believe we suit for real love, let walk that
presious thing out for heart desire, I hope and believe we match for
good. When contacting reply to my mail address (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
am waiting for the love. I am, Miss Joy............................


JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK

Здравейте
Посетих вашия профил в (tialoto.bg) и да разбера, че you'er на
тип сърцето ми любов, ние вярваме, костюм за истинската любов, нека разходка, че
presious нещо от сърце за желанието, надявам се и вярвам, че за мача
добро. Когато се свързвате с отговор на пощата ми адрес (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
Чакам любовта. Аз съм, г-це Joy ............................


JOY.1NDOH @ YAHOO.CO.UK
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st June 2011, 16:35
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Привет мацки! Аз също правя вкъщи упражнения за крака, дупе, коремни преси и гирички. Най-трудни за стягане поне при мен са гърдите и ръцете. За ръцете правя 3 серии по 15 пъти за трицепс и бицепс. За гърдите правя други упражнения 4 серии пак по 15 пъти. Но ефекта не е голям, може би трябва да съм по-упорита и постоянна. Иначе започнах да тичам понякога сутрин рано, понякога късно вечер. В тази връзка да попитам използвате ли хранителни добавки или специална козметика за след спорт ако се пренатоварите и мускулите ви болят?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th June 2011, 19:40
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Аз тренирам всеки ден вкъщи защото нямам време за фитнес.... Много е полезно според мен
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th June 2011, 15:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не само, че нямам време за фитнес, но и не харесвам фитнес залите като цяло. В къщи си имам дискове с гимнастика и спортувам 2-3 пъти седмично. Аз съм слаба и от малка се нещо спортувам и имам нужда само от лека подръжка в момента. Мажа се с антицелулитен крем преди и след упражнения и пия хранителни добавки с витамини, защото имам силно капризен организъм и просто се налага да набавям нужните витамини чрез добавки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тренировкивкъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:26.