IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd February 2005, 01:21
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране съвет за фктивна диета

Моля пишете на кирилица..Здравейте аз имам следния проблем:
В момента сам на 23 години
Преди две години бях стигнал около 90кг. до началото на пролетта свалих около 8 кг. след 6 месеца отново станах 90 кг.
В момента сам около 105 кг. и имам огромното жлание да ги сваля но лошото е че ниамам време за спорт.
Дали има варианти да сваля тези килограми с някакъв вид диета.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2005, 11:00
_Kpacu_
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз не сам специалист по тази тема. Зная 4е ако искаш да отслабнеш трябва да намалиш въглихидратите, да не приемаш въглихидрати и сладко по- късно от 17 h. Аз също се опитвам да отслабна и изпробвам какви ли не на4ини-режими на хранене, каланетика други упражнения. За диета незная, но ограни4и въглихидратите и сладкото. Посъветвай се с диетолог Желая ти успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd June 2005, 18:21
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

moje6 da otslabne6 kato namaliava6 koli4estvoto prieta hrana postepenno.naprimer parvo se opitai da se hrani6 po3,4 pati na den,posle da re4em vtorata sedmica namali hliaba ,primerno vmesto dve filiki izia6 edna,na tretata sedmica izia6 polovin filiika i taka postepenno ,za da privicne6,po sa6tia na4in e i sas sladkoto,namaliava6 go postepenno i bez da barza6,no ne premahvai napalno koiato i da e hrana(ako iska6),prosto postepenno namaliavai koli4estvoto,sas sigurnost 6te ima efect ,znam go ot li4en opit,viarno 4e ne stava barzo,no puk taka e po-lesno i garantirano,4e niama pak da si varne6 zagubenoto teglouspeh!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2005, 15:42
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

има и още ефикасни диети, но е препоръчително да идете на диетолог. Всеки човек е различен. Една моя колежка свали доста килиграми, но с помоща на диетолог. Той и е взел кръвна проба и спрямо нея и изготви програма. Аз започнах да спазвам неината програма и за една седмица свалих 3 см. от талията си. Може да ви се струва малко, но не е.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th June 2005, 10:48
Ани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ядеш от всичко по малко или много малко и намираш време за спорт,дори и да мислиш,че нямаш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th June 2005, 12:15
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

ако искаш за малко време да свалиш килограми ти препоръчвам да отидеш на "дебелариум". Майка ми ходи в началото на годината за 2 седмици и свали доста. Ти си млада и ще отслабнеш бързо
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th June 2005, 16:24
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране Re: съвет за фктивна диета

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Моля пишете на кирилица..Здравейте аз имам следния проблем:
В момента сам на 23 години
Преди две години бях стигнал около 90кг. до началото на пролетта свалих около 8 кг. след 6 месеца отново станах 90 кг.
В момента сам около 105 кг. и имам огромното жлание да ги сваля но лошото е че ниамам време за спорт.
Дали има варианти да сваля тези килограми с някакъв вид диета.
Започни да си смяташ калориите, които поемаш дневно. Сметни, колко ти трябват за поддържане на теглото, и ги намали с 500 - 600. Яж минимум 3 пъти дневно, най - добре през 3 часа.
НВД е доста ефективен режим на хранене, потърси из интернет за него, има доста изписано. Яж основно пилешко месо и салати (не слагай олио или оцет в салатите, може зехтин.), яйца и млечни продукти, но избягвай прясното мляко (заради лактозата). Не яж повече от 1 - 2 плода дневно, и то само сутрин!
Хлябът трябва да е изключение, ако го спреш напълна няма да сбъркаш. Картофите и ориза също трябва да са изключение. Спри всякакви газирани и безалкозолни напитки, натурални сокове, бира. Също, сладкото, всички тестени и рафинирани продукти, пици, хамбургери, дюнери. Не яж колбаси и кренвирши.
По - принцип е възможно да ядеш от всички забранени храни, стига да не превишаваш дневната норма на калориите и въглехидратите, но не ти препоръчвам този вариант, понеже изисква повече опит с храненето.
Може да ядеш ядки, но умерено, за да се вместиш в дневната дажба калории.
Спорта ще ти вдигне енергоразхода и ще забърза метаболизма, така че намери време да спортуваш. Не са необходими повече от 2 - 3 часа седмично.
Това е в общи линии.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th June 2005, 13:33
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
има и още ефикасни диети, но е препоръчително да идете на диетолог. Всеки човек е различен. Една моя колежка свали доста килиграми, но с помоща на диетолог. Той и е взел кръвна проба и спрямо нея и изготви програма. Аз започнах да спазвам неината програма и за една седмица свалих 3 см. от талията си. Може да ви се струва малко, но не е.

Ми сподели я де..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: съветзафктивнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:58.