IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st May 2007, 08:52
abirena abirena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране Имам нужда от вашата помощ!

Здравейте! За първи път пиша тук и имам нужда от вашата помощ, съвети и подкрепа! На 23г. съм и през последната година и половина напълнях с 13кг, които не мога да сваля! Непрекъснато започвам диети, но се провалям! И така малко по малко, стигнах дотук... Забелязах, че и съм започнала по- бавно да свалям в сравнение с преди... От два месеца и половина се движа по много, тъй като естеството на работата ми е такова! Но и това не помогна...! Много обичам сладко и обикновено се предавам пред него...
Моля, посъветвайте ме, дайте ми идей и споделете опита си, за да мога най- сетне да се отърва от тия килограми!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2007, 09:08
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Съжалявам, но се налага да бъда леко разка в изказването си!
Първо: В този форум има толкова много диети, съвети, тренировки, така че трябваше първо да прочетеш, а не да пускаш отделна тема
Второ: няма такава опция: Ям сладко всеки ден и съм финна като фиданка, няма как! Също и изказвания от рода: ''не мога без сладко''!
Седни, прочети, изтегли си някаква гимнастика и прави вкъщи , ако нямаш възможност да ходиш на фитнес

Нищо лично! Тук можеш да намериш изключително полезна информация както за храненето, така и за спорта
Успех!
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2007, 14:44
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

и аз така...
работата си е работа, отдели време за спорт, защото колкото и да пазиш някакви режими, без физичвско натоварване ще увиснеш като врата на Лили Иванова. Ние сме млади момичета и жени и нямаме право да изглеждаме зле!!! точка по въпроса.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd May 2007, 09:49
abirena abirena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря за помощта!!!! Не очаквах чак такава отзивчивост и споделяне на личен опит и съвети....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd May 2007, 13:08
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

Здравей!
Наистина има много мнения и съвети във форума, но аз ще ти кажа как се прборих с моят проблем със сладкото!
Хляб не консумирам от години , но сладко ...
Първо си купих диетичната фруктоза, не глюкозо-фруктоза, а чиста фруктоза. С нея си приготвям мои си сладка без набухватели примерно яйца, фруктоза брашно пека във фурната и хапвам!От нея не се пълнее тъй като е проста захар, все едно ябълки да ядеш , но все пак в ограничени количества!
Второ, когато мисе прияждало сладко първо опитвах с плод, но не става, после си правя този мой си сладкиш, ако и с него не става и след три четири дни ми се хапва вафличка, сладоледче и т.н. хапвам, но след това вървя пеша 2 часа, чистя в къщи (основно почистване например) и следващият ден съм на плодове само!Е готино е защото хем си позволяваш сладинко хем къщата ти свети от чистота, а и си пообиколила магазините
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd May 2007, 14:19
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

а брашното?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th May 2007, 23:35
mi6ka851001 mi6ka851001 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране диети

и аз имам същия проблем като теб, трябжа да сваля 15 кг., но жсе не успявам заради голямата си любож към сладкото. Мисля че в борбата с килограмите най - вайно е търпението.Не се предавай!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждаотвашатапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.