IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 16th December 2010, 07:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Според мен и изчетеното доста си зависи от лекаря. Неправилно направен джоб, неправилно оразмеряване и много други неща, които биха довели до усложнения.
Тия неща не са инфекция,които си написала,а недоизпипване.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #672  
Стар 16th December 2010, 07:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
досега никоя нейна пациентка не се е оплакала от това.
За разлика от пациентките на всички останали светила.
Това не зависи от лекаря[/quote]

ТИ ВЯРВАШ ЛИ СИ?
НИТО ПОЗНАВАШ ВСИЧКИТЕ Й ПАЦИЕНТКИ,НИТО МОЖЕ ДА ЗНАЕШ КОЛКО РЕАЛНИ СА ФАКТИТЕ.Много жени си крият проблемите,а по-голямата част изобщо не пишат във форуми и тем подобни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #673  
Стар 16th December 2010, 07:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

обърках цитата,поста ми е към е-lacky
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #674  
Стар 16th December 2010, 09:31
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
досега никоя нейна пациентка не се е оплакала от това.
За разлика от пациентките на всички останали светила.
Това не зависи от лекаря
ТИ ВЯРВАШ ЛИ СИ?
НИТО ПОЗНАВАШ ВСИЧКИТЕ Й ПАЦИЕНТКИ,НИТО МОЖЕ ДА ЗНАЕШ КОЛКО РЕАЛНИ СА ФАКТИТЕ.Много жени си крият проблемите,а по-голямата част изобщо не пишат във форуми и тем подобни [/quote]

ТАКА Е, ДА..НО ПОНЕ СПОРЕД ИЗВАДКИТЕ ОТ ФОРУМА ТАКИВА ИЗВОДИ СЕ ПРАВЯТ. ЗАЩО НАПРИМЕР СТОЯНОВ СЛЕД 3 НЕУСПЕШНИ ОПЕРАЦИИ ОТ ПОСЛЕДВАЛА ИНФЕКЦИЯ ИЗПРАЩА ПАЦИЕНТКАТА СИ ПРИ ТЕПАВИЧАРОВА?
ИНАЧЕ ПО ПО-ГОРНИЯ ПОСТ - НЕПРАВИЛНО НАПРАВЕН ДЖОБ ВОДИ НЕ САМО ДО ВИЗУАЛНИ НЕДОСТАТЪЦИ, АМИ И ДО ЗДРАВОСЛОВНИ УСЛОЖНЕНИЯ, ВПОСЛЕДСТВИЕ.
  #675  
Стар 16th December 2010, 12:04
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Лъки,до какви усложнения води неправилно направения джоб?
Искам да попитам на ехограф може ли да се види ,дали джобът е неправилен и дали ,джобовете са еднакви и симетрични?
Относно рекунструкциите Н.Г. е правил доста,викат го в онкологията и др.болници,стига пациентката да може да си позволи и да се е спряла на него,това се отнася до повечето.Преди операция по отстраняване на гърда/ако има парична възможност,защото това не се поема/на пациенткта и се предлага да се срещене с пастичен хирург и който тя си избере ,се вика за операция.Даже чух и за някакъв друг Георгиев,не е нито Ники Георгиев ,нито Емил ,даже се говори,че е от екипа на Тепавичарова и е много кадърен Но не намирам информация.Може би трябва да звъна в Медицинска академия.
Както и да е.Повечето правят реконструкции ,но за реконструкция със собствени тъкани ,оикновенно се наема основно Тепавичарова ,което говори ,че тя поема най-голям риск ,пък и в този тип реконструкция е може би най-добрата.Имало е случаи на 12-13 часови операции.Тя от години не ходи по други болници.И ,ако някои иска при нея,трябва да се разбере с онколога и операцията да се извърши при нея.
  #676  
Стар 16th December 2010, 12:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Лъки,до какви усложнения води неправилно направения джоб?
.
..."до инфекция и други здравословни проблеми", как до какво.... Чакам да чуя обаче поредния бисер...
  #677  
Стар 16th December 2010, 12:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Лъки,до какви усложнения води неправилно направения джоб?
.
..."до инфекция и други здравословни проблеми", как до какво.... Чакам да чуя обаче поредния бисер...
Нима не води?! Не знаех - да се успокоя тогава, може да отида при някой не чак толкова кадърен, щом няма такава опасност.
  #678  
Стар 16th December 2010, 14:13
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Кой е "кадърен" е доста относително понятие, тъй като всеки хирург има и доволни и недоволни пациенти. Неправилния джоб създава проблеми само с естетиката според мен. Което не е малко... все пак заради естетиката се подлагаме на операция. е_lucky наистина все още съм убедена че не си за операция. Ами представи си, при най малките болки или при съвсем лек удар ти ще се паникьосаш и ще си мислиш за инфекция. Аз например ако имам леки болки чакам да мине ден-два и ако не преминат отивам на лекар, но усещам ти каква паника можеш да бъдеш. Помисли си пак добре!
  #679  
Стар 16th December 2010, 14:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Кой е "кадърен" е доста относително понятие, тъй като всеки хирург има и доволни и недоволни пациенти. Неправилния джоб създава проблеми само с естетиката според мен. Което не е малко... все пак заради естетиката се подлагаме на операция. е_lucky наистина все още съм убедена че не си за операция. Ами представи си, при най малките болки или при съвсем лек удар ти ще се паникьосаш и ще си мислиш за инфекция. Аз например ако имам леки болки чакам да мине ден-два и ако не преминат отивам на лекар, но усещам ти каква паника можеш да бъдеш. Помисли си пак добре!

Добре, мерси за напътствията! Ще потърся някъде инфото за джоба, къде точно го четох...Мисля че беше някакъв линк от Beauty /във форума Фема/- тя също е доста изсстрадала, с множество операции и мисля че от нея четох за тези джобове. Не ми се търси пак, но ако настоявате...
  #680  
Стар 16th December 2010, 14:50
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Добре е да споделиш страховете си с хирурга които избереш, още на консултацията.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.