IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 16th December 2010, 14:58
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Болките не означават непременно инфекция. Имам предвид ако е съвсем лека болка. При мен се получават болки след по-продължителна и натоварваща тренировка, при промяна в климата, месечните неразположения, и когато вземах противозачатъ4ни имах доста по-сериозни болки но нямах инфекция.
  #682  
Стар 16th December 2010, 16:43
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз съм паника и то голяма и тъй като не съм въобще компетентна по въпроса и много се връзвам на Лъки ,което хич не е хубаво и здравословно за мен.И като се има предвид колко съм прясна откъм операция и предполагам тези коита са го минали и изпитали ,знаят ,че все има нещо - болки,схващане,пукане.......... ..абе всеки може бби го изживява различно и усещанията са различни.Ама аз много се шашкам с тези инфекции,и ме е страх.И с това насаждане и натрапване на Тепавичарва,май се прекалява .Сега ще каже,че по-горе съм писала,че ако не съм доволна от резултата на Георгиев ще отида при Тепавичарова и тове така.Но аз все още не мога да преценя дали съм доволна или не Има време.Ама като я чета нея/Лъки/ излиза,че всички сме балъци и загубени,че не сме при Теепавичарова,а сме при некви "некъдърници"
И сега да попитам пак защото не получих отговор - на ехограф какво се вижда?
И още нещо ,на едната гърда на мускола полочавам едно като трептене,много е странно като се протягам повече и всякаш мускула потрепва или по-скоро прескача.Усещането е моментно.
  #683  
Стар 16th December 2010, 16:52
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не се шашкай, а и както каза операцията ти е била скоро. До колкото знам, първите 6 месеца се ходи на преглед всеки месец (обаче аз не ходих защото заминах за чужбина ).
После се ходи на преглед 2 пъти годишно. Аз ходих 1 път годишно но тази година заради проблема с ПИП-ките ходих да се прегледам 2 пъти - веднъж на ехограф и веднъж на ЯМР. Не се шашкайте чак толкова, то ако ще живеете в постоянно напрежение тогава по-добре без импланти за да сте спокойни. Редовните прегледи, масажите (всеки си преценява да има или да няма), пазенето до колкото е възможно от вдигане на тежко и удар това можете вие да направите... а останалото зависи от господ.
  #684  
Стар 16th December 2010, 17:01
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Блонди, ще си докараш някоя параноя с тези цици бе, момиче. Спри да се вълнуваш от всяко трепкане или болка, която те пронизва. Всички сме минали по този път, но по-голяма паника май от теб не съм засичала тук. Радвай се на циците си и остави паниката за когато евентуално имаш някакъв проблем. От сърце ти желая да нямаш, разбира се.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #685  
Стар 16th December 2010, 17:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Блондиии, sorry!!!
Не исках да ти натрапя страхове, дори и за Тепавичарова не съм толкова убедена, че ще отида при нея, ако ми натрапи да ми слага сладоледени топки. Но ще мъча да я боря за повече, от това ще си нааправя тест колко съм добра в преговорите
Нищо чудно и аз да отида при Стоянов накрая

За ехографа незнам - нека някой по-вещ се включи.

Ти разбра ли нещо за ЯМР? Но май ти е ранко още за такова изследване.
  #686  
Стар 16th December 2010, 17:37
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ха ха ха ха ,явно с Лъки се намерихме.Аз съм паника а, тя ме стряска
Но такава съм си,извинявам се ,ако досаждам
На мен ми е още странно да свикна.На повечето от вас това ви е било мечта,чакали сте го с нетърпение.............а при мен се наложи.Махнаха ми жлезите на двете гърди.Бързо взех решението и за едното и за другото.Всеки сам си носи кръста.Има моменти ,в които ми е жал за старите гърди.Но при мен път назад няма.Ако ги махна................ не ми се мисли.Ако не свикна с тях ,съм си мислиа и за реконструкция със собствена тъкън.Но това е много сложна продължителна и тежка за пациента операция.Тогава несъмнено ,ще се доверя на Тепавичарова.Но се надявам да свикна.Трябва и чисто психически да го преодолея и да се настроя.
Извинявам се още веднъж ,ако съм досадила с параноята си.
Надявам се един ден и аз да им се радвам и да ги заобичам.Още свиквам с новата им форма,усещане........... .Който ги види казва,че са много естествени и младежки тип.И аз лека полека започвам да ги харесвам
  #687  
Стар 16th December 2010, 17:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Неправилния джоб създава проблеми само с естетиката според мен. Което не е малко... !
Създава понякога и лек дискомфорт ако е по-тесен, освен общата визия на гърдите; ако е по-широк - проблемът е естетически, както казваш... но инфекции и здравословни проблеми - айде стига глупости. Против съм да се всява безпочвена паника, когато и без това притесненията на прясно оперирани жени и на такива, кото им предстои, са повече от главата им в този момент Рискове има винаги, при вяска операция; риск има даже като те боцне игла на спринцовка, без да има операция; риск има даже като ходим по улицата или стоим на отворен прозорец. Даже понякога рискът е по-голям. Другото...за гората и мечките го знаете...
  #688  
Стар 16th December 2010, 17:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Надявам се един ден и аз да им се радвам и да ги заобичам.Още свиквам с новата им форма,усещане........... .Който ги види казва,че са много естествени и младежки тип.И аз лека полека започвам да ги харесвам
Искрено ти го пожелавам...понякога от куп притеснения докато отшуми постоперативния период, забравяме да се зарадваме, че сме направили нещо отдавна желано, необходимо или просто...нещо хубаво за себе си.
  #689  
Стар 16th December 2010, 18:36
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Аз мисля, Лъки трябва да се откаже от операцията. Чувствам че е необходимо.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #690  
Стар 16th December 2010, 19:01
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Аз мисля, Лъки трябва да се откаже от операцията. Чувствам че е необходимо.
Еее, що така сега?? Не стига, че имам страхове /в рамките на нормалното/, ами сега и ще ме отказвате
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:19.