IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 17th December 2010, 14:15
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Блонди, носиш розови очилца. Погледни малко по-черно на живота, защото той не прощава. Знаеш ли какъв процент влизат в операционния блок, за да излезнат по-зле отколкото са били, или пък изобщо да не излезнат..... Много блонди го караш, а реалностите са съвсем други. Съмнявам се Лъки да знае състоянието на факторите на съсирване в кръвта си. Може да не е, а може и да е със склоност към хемофилия. По-добре с малка цици, но жива и здрава тук между нас. Не мога да изживявам повече трагедии...
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #722  
Стар 17th December 2010, 15:42
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Стига глупости.Имам приятелка с Хемофилия и жената си живие живота Плюс това ,това заболяване се унаследява по женска линия, и се предполага,че като в семейството има роднина с такъв тип хромозома има вероятност и наследниците да имат.Правят се изследвания и тн.Операции пак се правят,но се прелива плазма.
Както и да е.Май почваш да прекаляваш.И въобще не знаеш как гледам на живота.На всичкото отгоре,дори не съм блондинка,но тава е друг въпрос.Иронята е поска.
Ти какво си мислиш,че аз не преживявам страхове ,че не се радвам ,че съм излезнала от операция.Ако за теб това да си слагаш цица е било просто каприз,при мен беше наложително.
  #723  
Стар 17th December 2010, 16:17
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Какво значи "наложително"? И как реши, че при мен е било "каприз" ?! Всяка операция е агресия на организма, всяка упойка- приближаване до клинична кома. Споделям моето мнение, моите настроения. Против съм, толкоз. Иначе нямаше да ходя само с една от (дясната) страна. Не те знам блонди ли си, брюни ли си, без значение е. Кой е казал, че си безчувствена?!? Спомни си страховете ти(страховете ни!) покрай тези операции... Искаш и Лъки ли да се подложи на този стрес?
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #724  
Стар 17th December 2010, 17:33
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ха ха ха ха,какво си се загрижил тлкова за Лъки
Защо не можаха да ти сложат още една гърда?А при мен се наложи ,писала съм по-горе.При кой доктор се прави ?
И,защо като си против ,си пробвал да си правиш ,или впоследствие се настрои против,вследствие на проблем.............. .
Много си ми интересен.Ако имаш желание разкажи.Аз да ти кажа малко се съмнявам ,че имаш и една,все имам чуството,че се бъзикаш
  #725  
Стар 17th December 2010, 17:54
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ше падна от смях....БлондЕ , ти верно си мнооо русичка
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #726  
Стар 17th December 2010, 18:06
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
....Много си ми интересен.Ако имаш желание разкажи.Аз да ти кажа малко се съмнявам ,че имаш и една,все имам чуството,че се бъзикаш
блонди, не само, че се бъзика с теб, ами и направо ти се подиграва, ама то няма кой да се усети. За да не се излагаш повече, ще ти го напиша в прав текст - Desiro Night яко се бъзика и освен това е мъж, така че сама се сещаш, че няма как да са му сложили имплант. Престанете да му обръщате внимание. Направо ви се чудя как може така да се връзвате и хич даже да не се усещате (и ти и лъки).
  #727  
Стар 17th December 2010, 18:10
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Блонди, както отбелязах по–горе, продукт съм на съвместните усилия на Ильо и Тъпавичарова. Постигнах невъзможното– да ги събера под един операционен прожектор Операцията я предприех с цел да докарам нещо женствено във външния вид. Почти нямах такова– родена урунгел. В резултат на великолепната интеревенция станах двоен урунгел. Горчиво съжалявам и умолявам коленоприклекнала Лъки да се вразуми
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #728  
Стар 17th December 2010, 18:14
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Mamma mia, here I go again
My my, how can I resist you
Mamma mia, does it show again
My my, just how much I've missed you

Yes, I've been brokenhearted
Blue since the day we parted
Why, why did I ever let you go
Mamma mia, now I really know
My my, I could never let you go
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #729  
Стар 17th December 2010, 18:54
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от блонди
....Много си ми интересен.Ако имаш желание разкажи.Аз да ти кажа малко се съмнявам ,че имаш и една,все имам чуството,че се бъзикаш
блонди, не само, че се бъзика с теб, ами и направо ти се подиграва, ама то няма кой да се усети. За да не се излагаш повече, ще ти го напиша в прав текст - Desiro Night яко се бъзика и освен това е мъж, така че сама се сещаш, че няма как да са му сложили имплант. Престанете да му обръщате внимание. Направо ви се чудя как може така да се връзвате и хич даже да не се усещате (и ти и лъки).
Представям си само колко е зле да се бъзика в този форум с такива неща.Явно има проблем,Фройд само може да съжалява ,че не е сред нас.Щеше да има доста материал.
И не знам какво толкова се затормозявате да се чудите и маете ,кой на какво се връзва А,относно подигравките,живота явно яко се подиграл с въпросния индивд.
А,относно другата обида и подигравка с мойта осба,няма какво да коментирам,предпочитам да запазя добрия тон
Мерси,че отделихте от времето си да ми разясните колко съм зле
  #730  
Стар 17th December 2010, 19:04
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Блонди, ясно ти е колкото и на тях им е "ясно". Не ми се измъквай с Фройд, за който знаеш малко по-малко отколкото баба ти разбира от ядрена енергетика..Интересно ме е как можеш да знаеш какво съм, каква ми е съдбата, каква ми е гърдата...Да ти предложа среща? Ще им докладваш ли после във форума коя персона си срещнала?! Ако е така, веднага съм готова, казвай къде. Може и Лъки да дойде! А едно басче за скромните няколко стотин, стиска ли ти? Остави ги какви ги пишат за мен. Истината сама трябва да я намериш!!
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:05.