IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 20th December 2010, 13:39
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Е то си е за шашкане. Дали са ти да караш возило, на което с вратите му трудно се справяш, а и без колан караш....Безотговорна...
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #752  
Стар 20th December 2010, 16:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Незнам за какво му се връзвате на Desro Night освен него има една съфорумка ,която не спря да задава тъп след тъп въпрос и очква тук да я навивате и да обеснявате колко е безобидно и как въпроната дама няма да получи инфекция-...Тя задава въпрсите -Мариизбела отговаря.. Да ме извинявате ,но от мързела на някого да чете и задаването на хиляди въпрси по няколко пъти отказа старите и знаещи момичета да пишат...Бонди,и това със ските сме го коментирали 100 пъти поне четете малко бе хора..

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #753  
Стар 20th December 2010, 16:24
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Не само задаването на едни и същи въпроси отказва повечето да пишат. 3-4 девойки превърнаха форума в кокошарник и само си кудкудякат в продължение на страници, вместо да обсъждат съществени неща. Ми то човек като види на няколко страници само глупости написани, как да тръгне да търси нещо...направо си пита по същество и се моли някой по-читав да му отговори
  #754  
Стар 20th December 2010, 16:27
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Нали точно това се старая. Не мога да претендирам за по-читав отговор, но не се нагаждам по течението когато хората са готови грешка да направят.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #755  
Стар 20th December 2010, 21:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Незнам за какво му се връзвате на Desro Night освен него има една съфорумка ,която не спря да задава тъп след тъп въпрос и очква тук да я навивате и да обеснявате колко е безобидно и как въпроната дама няма да получи инфекция-...Тя задава въпрсите -Мариизбела отговаря.. Да ме извинявате ,но от мързела на някого да чете и задаването на хиляди въпрси по няколко пъти отказа старите и знаещи момичета да пишат...Бонди,и това със ските сме го коментирали 100 пъти поне четете малко бе хора..

Затова е форума - да избираш дали да отговаряш на тъпи въпроси
Добре че е Марисабела да ни обръща малко внимание тук - на нас, начинаещите. Ръка трябва да й целуваме!
  #756  
Стар 20th December 2010, 21:25
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Марис Абела! Блестяща наша Хубавела! Подайте грациозно вашата РЪКА към мойта неприлична котешка УСТА! Приемете дързостта ми деликатно да я БЛИЗНА, оставете ме във пот и страст неизживяна да ПОДГИЗНА !...
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #757  
Стар 20th December 2010, 21:38
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Незнам за какво му се връзвате на Desro Night освен него има една съфорумка ,която не спря да задава тъп след тъп въпрос и очква тук да я навивате и да обеснявате колко е безобидно и как въпроната дама няма да получи инфекция-...Тя задава въпрсите -Мариизбела отговаря.. Да ме извинявате ,но от мързела на някого да чете и задаването на хиляди въпрси по няколко пъти отказа старите и знаещи момичета да пишат...Бонди,и това със ските сме го коментирали 100 пъти поне четете малко бе хора..

Затова е форума - да избираш дали да отговаряш на тъпи въпроси
Добре че е Марисабела да ни обръща малко внимание тук - на нас, начинаещите. Ръка трябва да й целуваме!
e_lucky, честно да ти кажа, имаш чувството че едва ли не очакваш от нас да ти дадем гаранция че няма да получиш усложнение или инфекция. Нещо което дори най опитния хирург не може да ти гарантира.
  #758  
Стар 20th December 2010, 22:00
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

На мен вече ми е смешно,как стана така,че се събрахме в един момент аз с мойта следоперативна пароноя от всичко,Лъки с нейната предоперативна параноя от инфекции и добрата Мариса,която е готова винаги да помогне,а и да не забравям хахавия Desro Night.
За коланите обаче май не е писано,защо никой не иска да отговори!?И какво означава "тъпи" въпроси............ .Нека някоя от вас пишещите от по-дълго време да формулира какви трябва да са въпросите,от какво естество,как да са структорирани.............. .
То след като всичко е коментирано 100тици пъти,за какво е този форум,да спрем да пишем всички и да си препрочитаме старите отговори.Каквото и да попита човек ,все е коментирано......... .
Не искам да звучи като заяждене Благодарна съм на всички ,които се включиха така отивчиво,особенно в първите дни Друго е да получиш информация и съвет от някои преживял всичко това,като болка и усещане.
  #759  
Стар 20th December 2010, 22:30
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Дезиро, и в живота ли си такъв досаден навлек ?
Не знаеш къде да спреш
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #760  
Стар 20th December 2010, 22:38
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

chaoslady, не търся гаранция и знам, че я няма. Просто си питам и си правя статистики, ти май повече се шашкаш за моето шашкане

Блонди, давай смело без колан! Защо не помислиш за таксиметрови услуги, аз само така се возя
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:51.