IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 31st January 2011, 00:05
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Ние ,които работим в Норвегия,димек,сме неамбициозни типове.Тук сигурно няма талантливи хора Разбира се,че е гот социализма тук.За разлика от Америка,тук няма гладни хора,без дом и по кошовете,няма ГЕТА.Всеки жив човек тук има право на дрехи,храна,жилище и държавата му ги дава.По-нататък,ако желае повече,да иде да побачка и ще получи,като например-служба,кола,къща и по-добър живот.
За Америка знаем ,че е сбирщайн от всякакви от целия свят.
Съжелявам но аз съм индивидуалист и егоист. НЕ БИХ плащал данъци до 80% от заплатата за да няма бедни и гладни. Щото за Норвегия не знам ама един приятел от Дания ми разказваше за брата на жена му- типичен търтей, който цял живот си вирее отлично като цирей върху социалната система. В САЩ безработни и гладни са само пълните мързеливци и неудачници. Мога да дам примери много......
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #212  
Стар 31st January 2011, 00:10
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Ти с какво се гордееш като българка?
С нищо не се гордея!!!!!!!!!!!!!!!
Когато съм извън БГ. и имам проблеми,посолството ми тръшка врата под ноът ми,а трябва да ми помогне.
Когато един норвежец го набият в Сл. Бряг ,посолството им,разгонва фамилията на нашата държава и тук веднага всичко изкача по ноеините.
2007г.,юли месец,работя в Сл. Бряг,когато стана обийството на шведа в дискотека "Оранч"/ние свирихме точно до дискотеката,хотел"Странджа ".
Август вече съм в Норвегия и целият персонал на хотела в който свирихме,ни обясняваше какви отрепки сме в БГ. щом сме убили човек.И са прави,не може за това,че някой се е напил,охраната да го убие от бой,като му скочи на главата и я размаже.
И тук се напиват,но охраната не ги бие.
Отговори с цитат
  #213  
Стар 31st January 2011, 00:11
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аз си се гордея, че съм българче

е са гледах това филмчето за софия, много ми повдигна духа
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #214  
Стар 31st January 2011, 00:17
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Аз не се гордея, че съм българин, но не се и срамувам.
Считам, че у нас стига човек да се ориентира правилно и да има данни може да си докара не лош стандарт на живот. И че с достатъчно пари в БГ се живее в пъти по-добре отколкото в цялата Западна Европа..... Мога да изброя 10 неща които в Австрия и Германия не мога да направя а тук не са проблем.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 31st January 2011, 00:17
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog

Съжелявам но аз съм индивидуалист и егоист. НЕ БИХ плащал данъци до 80% от заплатата за да няма бедни и гладни. Щото за Норвегия не знам ама един приятел от Дания ми разказваше за брата на жена му- типичен търтей, който цял живот си вирее отлично като цирей върху социалната система. В САЩ безработни и гладни са само пълните мързеливци и неудачници. Мога да дам примери много......
Виждам,че не си много наясно с темата Норвегия и др. скандинавски държави.
1-данъците са до 35%/и аз ги плащам/.
2-Норвегия има многоооооооооооооо,петрол и за това са най-добре в момента от цял свят/те криза не разбраха/.
3-Всеки който е живял в Дания,Финландия и Швеция,ще ти каже ,че са много по-завалии от Норвегия.Норвежец не работи извън страната си,но другите са тук/включително датчани,шведи,финландци/.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 31st January 2011, 00:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

МадДога има интелигентни изказвания, разбира много от оръжия и гео-политика, но е доста заблуден за други неща
Отговори с цитат
  #217  
Стар 31st January 2011, 00:26
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Аз не се гордея, че съм българин, но не се и срамувам.
Считам, че у нас стига човек да се ориентира правилно и да има данни може да си докара не лош стандарт на живот. И че с достатъчно пари в БГ се живее в пъти по-добре отколкото в цялата Западна Европа..... Мога да изброя 10 неща които в Австрия и Германия не мога да направя а тук не са проблем.
Вижте какво ,никой не говори за това,че в БГ>,ако имаш пари,ще живееш зле.Става въпрос за друго.За социалната система.Баба и дядо не могат да живеят добре,защото са им малки пенсиите,децата няма как да изкарат пари,но ги уморяват по болниците,работника не може да си плати операция на сърцето и го оставят да умре-ТОВА ЛИ Е ДЪРЖАВАТА.За това говоря.То и тук има хора приказно богати и така живеят ,че идея си нямате.
Щом държавата е бедна,не може да ме убеди никой,че в нея се живее добре.Разни частни примери,не са примери!Всеки жив човек,та дори и посредствен/не може всички да сме гении и да сътворяваме чудеса/,има право на нормално съществуване-храна,дрехи,подслон,кола-но нормални,а не като у нас с лишения и ядейки боклуци.Да не говорим за АДЕКВАТНА лекарска помош,а не с рушвети-това ли е държавата,който няма пари-ДА МРЕ.То това си е 3-ят свят.
Отговори с цитат
  #218  
Стар 31st January 2011, 00:31
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

[quote="gabi_gabriela"]
Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog

Виждам,че не си много наясно с темата Норвегия и др. скандинавски държави.
1-данъците са до 35%/и аз ги плащам/.
2-Норвегия има многоооооооооооооо,петрол и за това са най-добре в момента от цял свят/те криза не разбраха/.
3-Всеки който е живял в Дания,Финландия и Швеция,ще ти каже ,че са много по-завалии от Норвегия.Норвежец не работи извън страната си,но другите са тук/включително датчани,шведи,финландци/.
Щото пък аз съм виждал нормежци работещи извън Норвегия един вид....Примерно морячета по риболовни траулери. за да плащаш 35% значи си някъде в долната една трета на заплатите.... данъците достигат до 48% без социалните и здравни осигуровки. Прилагаме табличка:



За това кой какви данъци плаща в Дания и Швеция съм много добре ориентиран, защото съм имал предложения за работа и в двете държави.... И подробно съм разследвал случая.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 31st January 2011, 00:35
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Ами, че тя си е за нападане бре..... Това ми е най любимата част от родната емиграция- спасили се чрез бракуване. Не щото са супер кадърни или имат талант или са ценени в професиата си- а щото са били някакви готини неудачници в БГ (казвам в общия случай нямам предвид конкретно Пини), и айде - мъж чужденец и здравей живот. Едно мое бивше гадже също е емигрантка в момента- в САЩ - ама не щото се омъжи за поредния бозав американец , а защото е кадърна , завърши си Харвард със фулбратова стипендия и прецени , че там има повече бъдеще.
Не мога да се съглася,че омъжвайки се за чужденец,си курва/нали това е по-точната дума,от неудачница-право куме в очи/.Ти проявяваш расизъм!!!
Светът е достатъчно голям ,за да се ожени/омъжи/човек където иска и за който иска.Всеки сам прави избора си и ПОСЛЕ пак сам плаща за него.Така,че Пини,най-добре си знае дали СЕГА й е гот или не.Не е длъжна да го споделя с непознати,сиреч-нази.
Когато се е омъжвала сигурно си е мислела,че ще й е добре така/както всеки,де/.Но дори и сега нещо да не й е точно,и в БГ. да се беше омъжила,гаранция няма дали след време ще ти е точно.
Отговори с цитат
  #220  
Стар 31st January 2011, 00:42
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Гарлиела- аз съм расист При това в тежка форма..... мразя пет неща-апартейд , разисъм, негри, араби и цигани. Изключение са само тези от тях с висше образование и коефициент на интелигентност над 140. Просто ме дразни начина по който Пинитата се бият в гърдите- виждате ли вие в България , а пък аз тука в Австрия. Все едно тя милата е отишла в Австрия , учила е , мизерувала е, пробила си е сама път в живота и сега вече като е изгазила калта (демек станала е средна класа) и вижте ми се та ми се чудете.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Демографскиятвзрив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:23.