IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 26th April 2013, 13:47
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

На мен ми я смени днес, на 4-я ден Моят нос е пу-пу супер станал, трябва да изчакам само скапаните отоци да спаднат? Лонгетата ми ще я смени на 7-я ден...
Отговори с цитат
  #372  
Стар 26th April 2013, 18:36
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
На мен ми я смени днес, на 4-я ден Моят нос е пу-пу супер станал, трябва да изчакам само скапаните отоци да спаднат? Лонгетата ми ще я смени на 7-я ден...
На 7-мия ден...и какво следва после, трети път ли ще ходиш да ти махат лонгетата?
Отговори с цитат
  #373  
Стар 26th April 2013, 19:50
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, момичета, и моята операция мина вчера - изправяне на преграда и премахване на гърбица. Аз също съм доста подута и синя, за съжаление. Krokodil, явно пак сме се засекли днес на обед пред кабинета на доктора, но ни е било трудно да се познаем
Иначе при моята операция всичко мина ОК, докторът и екипът му бяха повече от чудесни.
Желая бързо възстановяване на всички прясно оперирани и, разбира се, най-прекрасните мечтани нослета
Отговори с цитат
  #374  
Стар 27th April 2013, 17:17
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
На 7-мия ден...и какво следва после, трети път ли ще ходиш да ти махат лонгетата?
Имах предвид, че ще ми я махне лонгетата на 7-я ден, надявам се всичко да е ок, като заздравее съвсем, засега е подут, иначе формата ми харесва.По принцип на мен ми е изправена преградата също и другото всичко е работено по върха на носа, моят проблем беше там, поне за моят усет за симетрия.
Верончето, да май се засякохме, ама аз бях толкова изтормозена от смяната на лонгетата, че бързо гледах да се махна от болницата...
Доктора е супер засега за мен, ще изкажа и супер латив за него, само, че като си видя крайното положение на носа. Много е внимателен и грижовен също...
Отговори с цитат
  #375  
Стар 30th April 2013, 07:45
veron4eto veron4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета, правихте ли нещо по-специално, за да изчезнат отоците след операцията? Аз пия и мажа арника, в момента ми е 5-ти ден, а все още съм много подута, синините видимо си отиват. Като ви гледам колко добре изглеждате на снимките, които качвате на 10-11-ти ден от операцията, направо се чудя как сте го постигнали. Постепенно ли спаднаха при вас или просто някоя сутрин се събудихте без тях (или пък изобщо не сте отичали)? Явно, че наистина трябва повечко търпение и е много индивидуално, но все пак е трудно да се погледнеш в огледалото и да не познаеш човека отсреща.
Отговори с цитат
  #376  
Стар 30th April 2013, 09:06
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

При мен големите отоци спаднаха още на 4, 5-ти ден, на 7-ми имах само малко жълто под очите, кръвоизлива в очите беше изчезнал до 10-я ден, абе след 10-ти ден нямах и следа от ринопластиката...арниката е добър вариант.
Отговори с цитат
  #377  
Стар 30th April 2013, 19:50
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
Question

На мен дне сми махнаха лонгетата, обаче носа ми изглежда подут и широк, надявам се да спадне до месец, че не знам, аз винаги съм била с много тесен нос, надявам се да няма как да се е разширил при операцията нали?
Или поне ще се възвърне пак широчината му, на мен ми е работено предимно по върха на носа. В основата на носа около очите си чувствам много подута костта, доколко време отоците там отшумяват, още не мога да се усмихвам добре, някак си горната устна ми е като схлупена и зъбите не могат да ми се покажат нормално... Това ме притеснява доста, нали не се променя устната и не увисва от операцията.. Нещо съм се спекла, хем ми харесва много нослето, хем пък сякаш гледам друг човек в огледалото, особено като съм още леко подута.... Но най-вероятно е нормално все пак почвам 8 ден, много е рано, другото странно е, че на мен ми каза, че няма да нося лонгета за нощта, не ми било нужно....
Отговори с цитат
  #378  
Стар 30th April 2013, 21:04
Sophiam Sophiam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 19
По подразбиране

Всичко това , което изброи е напълно нормално..аз също не можах да се усмихвам нормално през първите 1-2 седмици и носът ми беше подут ..имай търпение , не се притеснявай .всичко ще си дойде на мястото ..
Отговори с цитат
  #379  
Стар 1st May 2013, 09:11
erika19 erika19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,
Аз съм в подобна ситуация като Крокодил,мн ми е подут носа,особенно на върха и т.к. при мен операцията беше доста сложна си мислех ,че доктора ми го е оставил просто така.Д-р Асенов само ми повтаря -чудесно носле стана,но на мен за сега още ми е притеснено.Лицето ми е доста слабо за такъв нос...,но се надявам и при Крокодил ,и при мен да се оправят с времето.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 1st May 2013, 09:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моя също е много подут, особено върха - приличам на Алф.
Изглежда по-голям от колкото беше преди. Но ми е четвърта и знам как стоят нещата - резулътат се вижда на 3-4 месец.
За нещастие , понякога , докато е подут е по-хубав, от колкото след като спадне.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.