IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 16th August 2013, 20:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Като стана въпрос за белези, аз скоро мисля да почвам да мажа моя белег. Ако някоя от вас е доволна от мазило нека да сподели. Доктора ми каза, да не го мажа, но аз си мисля, че все пак мазилото ще помогне, а не да навреди. Вие как мислите, момичета?
Отговори с цитат
  #762  
Стар 17th August 2013, 10:13
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Като стана въпрос за белези, аз скоро мисля да почвам да мажа моя белег. Ако някоя от вас е доволна от мазило нека да сподели. Доктора ми каза, да не го мажа, но аз си мисля, че все пак мазилото ще помогне, а не да навреди. Вие как мислите, момичета?
И на мен доктора каза да не го мажа и не съм,защото белега можел да се удебели.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 17th August 2013, 10:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

а сега де, хвърлихте ме в размисъл
аз уж за добро щях да си купувам нещо да мажа, за да се заличи по-добре, пък сега съвсем се омотах
Отговори с цитат
  #764  
Стар 18th August 2013, 10:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

От мазане с кремчета белега може да хлътне, защото кремчетата по принцип са за хора, които образуват келоидни (т.е. релефни и удебелени) белези. Според мен мажете с нещо регенериращо, като пантогел например. Има и един крем с екстракт от охлюви уж - Белекс - пиша "уж", защото не е скъп; но пък иначе се продава в аптеките само.

Последно редактирано от ina.ina : 18th August 2013 на 10:30
Отговори с цитат
  #765  
Стар 18th August 2013, 13:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

С нищо не съм мазала след ОП при Стоянов и белезите са като конци тънки,едва се забелязват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #766  
Стар 18th August 2013, 14:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

то може би зависи и как е зашито точно мястото, аз съм с около 17 шева някъде, минаха два месеца от операцията, червен е белега, в единия си край е по натрупан един такъв, стои като по-изпъкнало, това е около 1.5см, останалото място е гладко.
Кога си проличава дали ще стане надуто или дебело?
Отговори с цитат
  #767  
Стар 18th August 2013, 15:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами според мен точно това място (около см и половина, както си писала) го мажи с нещо.
Стари белези имаш ли и как изглеждат сега? (от отговора на този въпрос можеш да си прецениш дали образуваш келоидни белези)

Последно редактирано от ina.ina : 18th August 2013 на 15:36
Отговори с цитат
  #768  
Стар 18th August 2013, 16:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

О,относително е това с белезите.Аз имам и грозни,и хубави такива
Не ги мисли каквито станат такива
Отговори с цитат
  #769  
Стар 18th August 2013, 22:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

имам операция на пъпна херния, но тя е лепена и сега е като един бял косъм, затова не мога да преценя дали правя грозни белези.
Освен да взема този пантогел и с него да мажа, щото да не стане пък да хлътне както каза Ина.
Отговори с цитат
  #770  
Стар 19th August 2013, 16:01
fluffy76 fluffy76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 48
По подразбиране

Хайде да се отчета след първата си консултация във Варна - Заякова каза задължително 3 в 1 - обиране на кожа, повдигане /за мое учудване препоръча около 350 cc/ и коригиране на асиметрията. При това всичко в една операция - изглежда ми дооста трудно, но се надявам да има добра преценка за нещата.
Голяма част от настоящите ми гърди е само кожа и каза, че след като я изреже, ако сложи по-малък кубик, нямало да остана доволна от резултата. Вярвам й, защото съм чела, че се придържала към естествената визия...
Това, което много ми притесни е, че разрезът за обиране на кожа ще бъде тип <котва> при който белезите са доста неприятни. Тук имаше момичета с подобни корекции, ако не се лъжа Нелка... Може ли да ми изпратите снимки на лични, моляяя...
Аз живея в Сф., - кого бихте препоръчали, като се има предвид степента на сложност в моя случай. Връщам се през септември и до краяна месеца ми се иска да съм взела ревение при кого ще се оперирам. Самата операция планирам за октомври, ако котка не ми мине пътя, естествено....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.