IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 18th December 2009, 09:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

И аз мразя да оправям багаж и после да разопаковам
От страх да не ми потрябва нещо ,нося по много и в последствие се оказва че има нещо които не обличам даже Но аз съм спокойна да има ))))
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #432  
Стар 18th December 2009, 10:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ясно, мерси значи, ще видя във вторник и педиатърката какво ще каже и ще купя. То май все тая... зимно, лятно бебе... аз съм лятно и пак за малко да рахитясам Това за предозирането го знам, имаше един период, в който се бях захванала да се информирам за всички витамини и кой колко може да бъде опасен, та си го спомням от тогава.
Шаркче, пътищата тук са винаги чисти, така че спокойно. Сърбите и те вече последните години ги поддържат на ниво, общо взето минете ли Ниш, нататък ще е добре.
Да пишеш после доволна ли си. Аз си търся място за почивка с хубаво спа към края на февруари, ски не карам, само мъжа ми кара, та гледам да ги съчетаем двете неща. Преди около две години открих случайно с едни приятелки eй този хотел http://www.sporthotel-sillian.at и ни е любим от тогава (а и винаги има хърватски групи, та се заформя много весело ), но все пак съм склонна да преразгледам и други оферти
Отговори с цитат
  #433  
Стар 18th December 2009, 11:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аааа, като се разприказвахте за багажа и носенето на много, Томи, да ти кажа, че сигурно те бия- в болницата влезнах да раждам с един куфар и един сак не знма какво толкова носих, ама като ме приемаха ме глаха като втрещени Отделно дето моя мъж след това всеки ден мъкнеше чанти с какво ли не. И понеже бяха забранени посещенията, даваше ги на сестрите те да ми ги донесат. Имаше дни, в които и сутрин и следобед е носел по нещо, накрая една сестра не издържа и ми вика "Абе вашие мъж да не ви изселва от къщи"
Отговори с цитат
  #434  
Стар 18th December 2009, 11:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ееее, Апо, уби ме с багажа
Аз имах период от няколко години, в който живеех "в куфар" (повече в БГ и за кратко, но вечно на път) - решах ли в коя гама чанти и обувки ще се обличам, за секунди намятвах съответните дрехи в багажа, а несесерите ми с козметика бяха по 2 - в къщи и за път. Винаги взимам повече от необходимото "за всеки случай"
От 1 година обаче така съм си заседнала в къщи, че като трябва да оправям багаж, ми е голям отврат

А ти изключваш ли България като вариант за почивка ??!!
Отговори с цитат
  #435  
Стар 18th December 2009, 11:35
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Апо, така се увлякох да разглеждам линка ти, че забравих да благодаря за информацията за пътищата... голяма съм шматка...

В България за комбинация ски&спа става с. Баня, до Банско, амa хотелите са с много лош сървис, така че да ти се отще, а Катарино няма да го коментирам, Томи има повече опит от мен. Ние ходим в с. Баня, като наемаме една къща в старинен стил и сами си се "сервизираме", та да не се ядосваме, а следобед, след ските, ходим на топъл (34 градуса) басейн в хотел "Римска баня".
Отговори с цитат
  #436  
Стар 18th December 2009, 12:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да, Баня си е мизерия все още... В Банско има хубави хотели и през зимата СПА-центровете се поддържат и работят добре, но няма минерална вода. Добринище също изостана доста откъм база
SweetShark, на теб ти пожелавам много приятно изкарване !
Апо, ти мажеш ли сега корема с нещо за след раждане? А през беменността как ти понасяше Шисейдо-то? Аз не мога да му търпя миризмата И с парфюмите съм така... дано хормоните ми държат кожата на лицето, че крем слагам само като излизам
Отговори с цитат
  #437  
Стар 18th December 2009, 12:37
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аааа, като се разприказвахте за багажа и носенето на много, Томи, да ти кажа, че сигурно те бия- в болницата влезнах да раждам с един куфар и един сак не знма какво толкова носих, ама като ме приемаха ме глаха като втрещени Отделно дето моя мъж след това всеки ден мъкнеше чанти с какво ли не. И понеже бяха забранени посещенията, даваше ги на сестрите те да ми ги донесат. Имаше дни, в които и сутрин и следобед е носел по нещо, накрая една сестра не издържа и ми вика "Абе вашие мъж да не ви изселва от къщи"
Хами така на бързо се роди, че от толкоз готвене си отидох без нищо в болницата.
Та ми донесоха след това всичко.....беше ме много яд
Отговори с цитат
  #438  
Стар 18th December 2009, 12:39
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ние сме големи фенове на водата в Баня, защото на мъжо му изчезват пъпките от гърба, докато сме там...(А иначе акнето на гърба му е много зле и това няма нищо общо с възрастта...то добре че му е на гърба де, има хора, дето лицето им е обезобразено...)

Иначе за спа - Хисаря, хотел Астреа, ни е любим, ама там пък няма ски

Благодаря на всички за пожеланията!
Отговори с цитат
  #439  
Стар 18th December 2009, 12:43
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

да наистина се овъртяхме с капките ....аз имах предвид гърдите
Отговори с цитат
  #440  
Стар 18th December 2009, 12:46
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Акулке , лек път и от мен и да покажеш зимни скиорски снимки, че аз тука си плача за зима и сняг и ви завиждам много на всички, които сте в Бяла Европа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.