IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th October 2008, 11:15
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Между другото и аз съм пред цикъл (а щом тогава има вероятност да си качил малко) това означава ли, че когато ми свърши може да тежа и по-малко от тези 55 кг? Дано!!!
Това за сантиметъра е супер обаче аз нямам такъв. Да вземя да си купя. Кава е тази книга, която си препоръчвате и аз съм луда за всякакви поучителни и образователни книги. Споделете моля (не че ми е малко четенето, ама.... защо не?


Лека нощ от мен!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th October 2008, 13:20
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета и поздравления за резултатите Ако знаете колко хубаво ми стана като се прибрах и видях толкова много нови мнения след моето Супер е, че така се подкрепяме. Благодаря ви на всички Айде и аз да споделя малко резултати - дупето си ми е същото, от бедрата съм -1 см и сегааааааааа кулминацията - -3 см от корема Не мога да повярвам. Отивам да си правя зеленчуци. До после
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th October 2008, 13:21
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Engel, Няма значение колко са см.. Друго е важно! Ще си позволя да цитирам kras4ence:
Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Знаеш ли колко жени искат да са слаби и само си искат- не правят нищо по въпроса и ако попаднат на тази тема просто ще се захласнат от ентусиазма на всички, които пращаш да си отворят нова тема..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th October 2008, 13:42
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

И аз като няколкото девойки преди мен съм пред цикъл и направо откачам. Освен, че днес света ми беше крив мога и да го изям. Няколко дни няма да пиша менюта. На всички успех.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th October 2008, 16:35
Nevena_Mareva Nevena_Mareva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Поздравявам ви за добрите резултати.Най-важното е да не се отчайваме,даже и при минимални постижения
Моето меню за днес:
закуска:както винаги-2 филийки с топ.сирене и кашкавал
обяд:пататник
междинно:1 портокал
вечеря:мисля да ям пил.месо +задушени заленчуци(моркови и броколи)
движение:вечерта ще ходя да плувам(дано успея да направя поне 10-12 дължини)
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th October 2008, 18:31
alma alma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте,
Първо да честитя темичката и да пожелая успех на всички
Тези дни за мен направо бяха отвратителни....да минем направо към днес:

Закуска: мляко с нес
Обяд : 2 филийки бонус с риба тон; 10 ореха; грозде
Следобяд: 10ина соленки
Вечеря : ще се пребера към 10,30 и незнам какво ще хапвам,но поради многото грозде от село вероятно ще хапна пак грозде и 10ина ореха...
Спорт: 1час танци

Идея си нямам дали е добре,но определено не съм гладна днес...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th October 2008, 18:38
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Е аз проспах деня и сега се събуждам. Пак съм на сандвич. И все пак някой би ли ми казал каква е тази книга, която Пого препоръчва?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 6th October 2008, 19:13
Sabrina Sabrina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейтене съм се мерила повече от седмица последно бях 57 поне след още 1 седмица ще се меря и аз съм в цикъл и хич не ми е до кантараднес хапнах закуска-1 нектарина ,междинна-бяло грозде малко,обяд по малко от 100гр пил пържола от бут без кожа на скара,вечеря ако мога така да го нареча 1 круша,половин червена ябълка и едно малко йогуртче ягода,не ми се ядяха нито салати нито месо и сега си лягам да спя че съм много изморена.
Имах предвид дали ползвате добавки които да подпомагат отслабването,аз сега се мажа с ампулите на Галеник ден и нощ ще се измеря и след 15 дни ще ви пиша дали е имало резултат в обиколкитеИ да ви питам нещо др. което си мисля последно време-мисля че организма ми ще свикне с този начин на хранене и ще спре да отслабва и тогава....имам чувството че съм в застой не не са ми широки дрехите и незнам кво стававие как мислите мацки?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 6th October 2008, 19:31
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Оф аз днес имах момент на слабост и хапнах 2 мекици, но няма да вечерям за компенсация. Иначе освен свалените сантиметри имам и още добри новини - 1 кг по-малко съм, демек 52
Отговори с цитат
  #50  
Стар 6th October 2008, 20:26
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Е аз проспах деня и сега се събуждам. Пак съм на сандвич. И все пак някой би ли ми казал каква е тази книга, която Пого препоръчва?
Книгата е Ултраметаболизъм. Има тема за нея тук.
Аз да докладвам за яденето:
до обяд- две ябълки.
на обяд: пилешка супа
следобяд: два бонбона
вечеря: зеле с наденица и бяло вино..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:11.