IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 13th December 2008, 14:36
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Ами не знам какво да ти кажа, по мои наблюдения такива сте малко. А и нещата изглеждат различно, когато си 180см и когато си 160 например Ти ядеш по кило плодове на ден, на мен всичката храна за деня ми е не повече от кило. Плодовете дори и да се включват, включват се до обяд обикновено, и то не всички плодове.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 13th December 2008, 14:53
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

По принцип общоприетото правило е плодовете да се ядат до 15 часа или до обяд. Да се избягват например банани. Но тук вече става въпрос за познаване на собствения организъм, на това, от което има нужда, на това от което пълнее. Плодовете са полезни и е добре да присъстват във всеки умерен режим. Който пълнее от тях - до обяд.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 13th December 2008, 16:55
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Lightpainter, повярвай ми много съм чела за здравословното хранене и диетите и те винаги включват плодове. Но аз не се опитвам никого да убеждавам. Просто давам съвет, че не е необходимо да се ограничават ако искаш да отслабнеш. Между другото и аз съм склонна към пълнеене, но си поддържам фигурата със здравословно разделно хранене и разбира се спорт всеки ден.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 13th December 2008, 17:04
Аватара на valentino96
valentino96 valentino96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Аз пък мисля че диетите са полезни. Напрамер аз 4 ден само на вода и смъкнах 4 кила и после си ям колкото искам (нормално ) и за 2-3 месеца пак ги качих и после пак 4 дена и така .
Отговори с цитат
  #505  
Стар 13th December 2008, 17:19
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Desi82, аз също съм чела доста. Обаче на хартия е едно, на практика друго. И моята практика и на хората около мен (а те не са малко и не са неразбиращи) показва, че трайно кила не се свалят с плодове. Предполагам щом си чела си наясно колко е гликемичният индекс на различните плодове. Естествено, че можеш и цял ден банани да тъпчеш и пак да свалиш. Ама защо да си усложняваме нещата, като може да стане много по- лесно с ограничаването им? При една друга група от хора (като мен например) плодовете не само спират процеса на слабеене, но и съзадават доста голям дискомфорт и газове, надут корем и т.н. други екстри. Та за такива хора единствениет начин е да изключат плодовете от менюто си и да си набавят витамините по друг начин.
Накрая, за да не остана погрешно разбрана, ще кажа, че нямам нищo против тези, които ядат плодове и слабеят, да продължават да си ги ядат, имам против единствено към ей това изказване
Цитирай:
Не искам да засягам никой тук, но моля ви не ограничавайте плодовете ако искате да отслабнете!
Не всеки може да яде плодове и да слабее.
valentino96, твоето не е диета, а ебаване с организма. Рано или късно тялото ти ще ти го върне тъпкано
Отговори с цитат
  #506  
Стар 13th December 2008, 17:25
Аватара на valentino96
valentino96 valentino96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Аз съм се съветвал с много хора, които са я правили от преди 3 години или по-малко и нищо им няма Т.е. ако се прави много рятко ша са прецакам аз го правя на 3 месеца което мисля че не е чак толкова прецакващо, но резултатите са савършенни
Отговори с цитат
  #507  
Стар 13th December 2008, 18:21
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Явно ще да са били големи специалисти. Без коментар.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 13th December 2008, 21:50
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Ако са родени през деветдесет и шеста, това обяснява нещата
Отговори с цитат
  #509  
Стар 14th December 2008, 12:42
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lightpainter
И моята практика и на хората около мен (а те не са малко и не са неразбиращи) показва, че трайно кила не се свалят с плодове.
Защо ? Каква е разликата между това дали ще отслабнеш с месо или плодове? Има ли значение, когато организма е използвал собствената си енергия и сме отслабнали?
Отговори с цитат
  #510  
Стар 14th December 2008, 13:51
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Не аз не казвам да се тъпчат цял ден плодове, а да се включат към един здравословен режим на хранене заедно със зеленчуци, сложни въглехидрати и протеини, защото са пълни с витамини и минерали и благоприятстват отслабването. Може би изпитваш дискомфорт при консумацията им, защото не ги комбинираш правилно. Те се ядат винаги на гладно, най-добре сутрин и не се ядат с друга храна, защото ферментират в стомаха и така не могат да се уползотворят полезните съставки. А ако ги ядеш на гладно и пак получаваш подуване, то това е процес на очистване на тялото от шлаките и след време ще отмине. Но това си е мое лично мнение по въпроса, не се опитвам да го налагам.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.