IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 19th May 2006, 15:41
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Донякъде разбирам притеснението с бюста!!Аз сега съм на 18 ама като бях на 15 и аз много се притеснявах!!Гледах аз едни момичета дето си бяха доста добре "сложени" и си мислех че съм много зле и се комплексирах!!Ама след време разбрах че всичко си е само в главата ми....ако ти мислиш само за свойте комплекси и изтъкваш кои според теб са твойте недостатъци и другите ще те виждат в тази ти светлина!!Аз и сега нямам големи дадености дори са си скромни....но вече си се гордея с това което имам...нося прилепнали блузки и когато съм в настроение...по големи деколтета.Така че не се притеснявай въобще за такива работи...бъди щастлива от това което си...така и другите ще те виждат доста по привлекателна от онези по- надарени момичета!!!
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 19th May 2006, 19:06
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от top_secret_girl
Донякъде разбирам притеснението с бюста!!Аз сега съм на 18 ама като бях на 15 и аз много се притеснявах!!Гледах аз едни момичета дето си бяха доста добре "сложени" и си мислех че съм много зле и се комплексирах!!Ама след време разбрах че всичко си е само в главата ми....ако ти мислиш само за свойте комплекси и изтъкваш кои според теб са твойте недостатъци и другите ще те виждат в тази ти светлина!!Аз и сега нямам големи дадености дори са си скромни....но вече си се гордея с това което имам...нося прилепнали блузки и когато съм в настроение...по големи деколтета.Така че не се притеснявай въобще за такива работи...бъди щастлива от това което си...така и другите ще те виждат доста по привлекателна от онези по- надарени момичета!!!
напълно подкрепям това мнение....все едно аз съм го писала...само дето скоро ще стана на 26/но още се 4увсвам на 17-18/.....и едва преди 2години запо4нах да се възприемам такава,каквато съм....и съм много щастлива от тогава))))...и въпреки 4е са ми малки...никога не съм се оплаквала от обожатели...така 4е не се притеснявай...мъжете не гледат само циците... а цялостното излъ4ване
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st May 2006, 21:35
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

На 15 нямах никакъв бюст и изведнъж като почнаха да растат, растат, че чак стигнаха до 75С. После качих килограми и след свалянето им загубих размера и формата на бюста си. Сега след хирургична намеса нося 75D. Така, че monimil нищо не се знае. Живей си живота и се радвай на младостта си, а гърдите винаги можеш да ги коригираш, ако след време не си ги харесваш. Според мен проблема ти е от възрастта, на тези години е нормално да имаш комплекси и да не харасваш много неща в себе си. Все още се развиваш, не го забравяй!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd May 2006, 18:37
norin norin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей, според мен най-доброто което можеш за сега да направиш е да си купиш силиконови подплънки за сутиена, така може би малко ще ти се оправи настроението . И все пак гледай по-ведро на нещата, гърдите не са най-важното нещо на света! Малко по-спокойно го раздавай!Успех!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th May 2006, 20:03
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране

а знаете ли някакви билкови продукти които спомагат за растежа??? бях дочула от някъде но не съм сигурна и затова ви питам има ли изобщо такова нещо и какъв е ефекта????
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25th May 2006, 20:08
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Даже и да има такива, те са някакви растителни хормони, които могат да ти объркат баланса сериозно. Не се доверявай на никакви зарибявки от този род.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:46.