IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2009, 13:44
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране Виагра

.....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2009, 13:55
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Никога не съм прибягвал до стимулатори на ерекцията. И аз съм имал твоите проблеми, когато съм пил повече, или когато съм свръх възбуден.

Най гадно е да ти се случи като си с презерватив и си решил да повториш - отвратителна работа. Подсещаш ме да взема и да пробвам, а после да споделя какво е положението. Ако ти се решиш да го направиш пръв, пиши за да знаем и ние. Едва ли някой друг ще се разпише тук, но всички ще прочетат темата.

Наистина всичко е в главата, и може би точно виаграта, може да ти помогне да върнеш вярата в себе си. Това е най важното.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2009, 15:27
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

С проблемите,които си описвал в други теми,по-добре е да се въздържиш от прием на виагра.Но ако здравословните ти проблеми всъщност не са толкова здравословни,колкото се дължат на хипохондрия,то тогава можеш да ползваш въпросната таблетка....
Въпреки,че има вероятност след приема да пуснеш нова тема: ПОМОЩ,не ми спада!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th January 2009, 16:17
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

lestat125 задоволянането на пратньорката не включва само "престоя на твърд член във вагината". Има много начини чрез които да създадеш на момичето си неописуеми преживявания. Ако не греша, ти каза че това е първото ти момиче.... Изглежда нямаш голям опит, но порови се из интернет или говори с приятели на които имаш доверие.... С времето мисля че ще може да контролираш еякулацията си.
Използвай въображенитето си, пръстите и дори някои играчки, които може да изберете двамата в сексшопа. Когато се любите и усетиш че твоя момент идва, то тогава спри , извади го и я целувай навсякъде по тялото докато поотмине голямото ти напрежение и когато си се "поуспокоил" може да продължиш с проникването.... трябва да ползваш вякакави такива малки трикове и нещата ще се получат.
Не казваш нищо за любовната ви игра. Има ли такава въобще... Отдели по-голямо внимание на милувките по тялото и , никоя жена не би се оплакала от това. Изучавай я, и помни местата които най-много са се повлияли от твоите докосвания и целувки....
Не мисля че сега имаш нужда от виагра. По-скоро е важно качеството, отколкото количеството на актовете.Има толкова информация в нета така че едва ли ще се затрудниш да намериш своите магически номера за доставяне на удоволствие без извършване на полов акт..
Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th January 2009, 16:17
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Лестат, реших да ти кажа някои неща, дано да са ти от полза.
Първо да те попитам, ти имаш ли представа що е то женският оргазъм?
Как се постига? Как да го разпознаеш? Имаш ли понятие от структурата на жената? Препоръчвам ти да намериш възможно повече информация в интернет. Прочети и за нимфоманията, след като твоята приятелка била такава (което безкрайно ме съмнява, това си е болестно състояние!).
Може би е хиперсексуална, тоест да е често настроена на тази вълна, което е нормално за подрастващите, но дали изобщо знае какво е оргазъм и как да го постигне?
За да го постига, няма никаква нужда да бъде клатена 2 часа, така че твоите притеснения са напълно безпочвени. Всички жени изпитват клиторен оргазъм, който няма абсолютно нищо общо с проникването. Говори се често и за вагинален оргазъм, ама честно да ти кажа, много малко жени имат такъв.
Съветвам те да се образоваш по въпроса, за да не изпадаш ненужно в паника. Ако имаш време, гледай и някои филмчета, има си сайтове за тази работа. Така първо ще си развинтиш фантазията (която е най-важният елемент в секса) и второ, ще разбереш, че си напълно нормално момче!
Всичко, което описваш, е нормална ситуация, не си създавай комплекси ненужно. Опознай себе си и партньорката си, за да извлечеш максималното удоволствие от секса. И зарежи тая история с виаграта...
Успех ти желая!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th January 2009, 18:32
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

имала съм партнюр който използва стимоланти ,но ливитра ...след 3 ч секс се заклучих в банята и прекарах ноща там ...а той на сутринта беше още готов да правим секс и мнгоо настоятелен ..
а попринцип не издържа повече от 2 мин . когато е върте в мен ...
... такаче внимавай с хапчетата
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th January 2009, 18:47
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

тава ми е мисълта аз нямам нужда от 6 ч секс ...а от много лубов и малко клатене ...така че пробвай с повече лубовна игра и като си го вкараш мацката да е готова и да и стигнат няколкото тласъка ....АЗ СЪМ ПРОТИВ ХАПЧЕТАТА
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th January 2009, 19:43
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

това е сложно ...немога да си го обясня и незнам каквод а те посъветвам
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th January 2009, 20:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Левитрата се продава в два грамажа 10(19лв.) и 20 млгр (38лв на хапче).На теб 20 ще ти дойдат много при положение, че ти става.Според мен е въпрос на психика.Хапчето помага определено.И аз съм имал същия проблем като твоя и резултата беше, че наистина мацката си отиде от мен.Ако се бях сетил за хапчето тогава без да й казвам щях да го употребявам.Цялото ми съзнание беше обсебено от мисълта дали ще ми стане, дали няма да се изложа пък след като ми стане и с два тека да свърша.Като цяло голяма параноя ми беше, а резултата - виснала пишка.
Просто за успокоение веднъж, когато ме викнаха "на пожар" изпих едно 10 млгр. хапче Левитра.Още докато карах, докато краката ми се търкаха един в друг при шофиране ми стана...
Готиното е, че по време на секса си издръжлив.Свършваш и пак пишо е на 6...И още и още...
Изобщо не съм си мислил, дали и кога ще свърша...голямо клатене си беше.
но не ти го препоръчвам за редовна употреба.Само ако ти се наложи.Иначе си пий трибестан.Той е за сексуална немощ породена от немощ като цяло на организма, прекалена умора или каквото там се сетиш.Пие се в продължение на месец - два.Бавно и постепено дава резултат.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th January 2009, 20:37
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Аз не много по темата, ама... момченце хубаво и младо, дано не си толкова ...неусмихнат и в реалността Не видях една усмивчица, във всеки пост само плачещите и натъжените емотки. Насилвай се ако трябва да си по-позитивен.
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Виагра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:38.