IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th May 2006, 09:05
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о, от едно известно време съм спряла да ям. Буквално...По цял ден карам на вода,вечер салатки,а като пригладнея много, изяждам нещо,от което знам, че няма да ми е чак толкова гузно...напоследък тичах редовно на стадиона вечер, но от седмица поспрях, защото имам болки в глезените..но все пак атакувам целулита и излишните килограми колкото мога..трябва ми завършващ щрих..и мисля, че тези процедури са нещото, което търся..още тази седмица ще си запазя час (най-накрая!..чаках само да ми пристигнат парите )..а ако някой може да ми каже работното време,ще съм безкрайно благодарна
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th May 2006, 09:47
Kaliina Kaliina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Здравй, искам да те супокоя, че наистина се отслабва само там от където имаш нужда.
Аз правих програма с вибросауната и една зелена маска с водорасли, която имала тройно действие.
Отначало бях ужасена че ме мажат цялата с това зелено чудо и приличам на Шрек . Казах им че искам да отслабвам само на дупето, корема и краката да ме намажат само там. Но ми обясниха, че се маже цялото тяло, защото веществата прониквали от всякъде, а се отслабвало само там от където организма има нужда, и настина е така .л Нправих програма с 10 антицелулитни масажа, 5 маски и 5 вибросауни и свалх 10 см от корема. Най-хубавото, е че като сваршиш с процедурите, веществата, които са натрупни в организма продължват да действат и отслабването продължава.
Съветвам Ви, ако решите да се подлагата на на такива процедури, за да има по-голям ефект да пазоте и малко диетка
Аз сега ще ходя само 2 пъти в семицата на поддържащи терапии и преди лятото мисля още едно ударно курсче да съм пушка за морето
Айде успех на всички.
А резултата не само, че се задържа, ами и продължавам да свалям
Някой ако иска да се възползва - 9836633
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th May 2006, 13:11
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Работното време от 11 до 20 ч.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th May 2006, 14:38
antoshka antoshka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 75
По подразбиране

която след 10 такива процедури беше свалила 8 см. от бедрата и 4 см. от талията Направо много се зарибих! Ефекта се показвал след 20тата процедура! Смятам да пробвам.. ще докладвам :P :P :P Поздрави![/quote]

Ай стига бе!!!!
Та така за 10 лв./процедура значи
Още утре отивам, мерси мими.Успех и да докладваш
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th May 2006, 17:29
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о,благодаря, Марги, страшно полезна информация ми даваш, аз мога да ходя само след работа и се притеснявах, че ще е вече затворено, но не!!!работно време до 20 ч. ме устройва идеално
Отговори с цитат
  #46  
Стар 30th May 2006, 22:13
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Жалко, че няма вибросауна и в Пловдив , но смятам по този случай да се изнасям при братовчед ми в София за 2 седмици.. като почне лятната ваканция. За сега ще се задоволя с тези процедури.. вече си направих втората, намалила съм храната, ако нямам резултати след десетата процедура просто ще ги спра.. както и да ги погледниш това са 100 лв. на вятъра Поздрави!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 1st June 2006, 08:14
kalenda kalenda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 3
По подразбиране Електролиполиза

Здравейте, момичета
За първи път пиша тук, много съм щастлива, че открих този форум, защото явно всички мацки тук са много в час с предлаганите процедури
От вас разбрах за електролиполизата, вчера ходих на първа процедура, утре и вдругиден също съм записана.
Искам да направя някои уточнения за момичетата, които не са посетили д-р Дойновска все още-цената на първата процедура е 22 лева-плащат се и иглите, които пшосле си остават за тен. Това да няма някой неприятно изненадан.
Самата процедура изобщо не е болезнена, дори е приятна. Аз щях да си заспя
Имам въпросче-докторката ми предписа и диета, която да спазвам паралелно с ходенето на процедури при нея-не мислите ли, че ефектът, който се наблюдава, се дължи на диетата? Тя си е направо драконовска и спокойно само от нея може да си отслабва човек...
Вие спазвахте ли диета, когато ходихте при нея?
Благодаря ви предварително за отговорите,
усмихнат ден ви желая
Отговори с цитат
  #48  
Стар 1st June 2006, 08:53
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Няма метод чудо все пак и ако нещата не се комбинират резултата идва по-бавно. Понеже имам опит с този метод мога да кажа, че при него конкретно се свалят сантиметри от местата, които са най-проблемни при жените - ханш и бедра! Ако си само на диета /поне при мен е така/ се отслабва първо ръце, гърди и коремче и едва накрая се свалят сантиметрите на краката и дупето...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 1st June 2006, 09:25
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Дойнова или Дойновска ???
Отговори с цитат
  #50  
Стар 1st June 2006, 10:17
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Може и да не спазваш диета,резултати пак ще има,но по-слаби.Диети на д-р Дойнова са препоръчителни,никой не може да те накара да не ядеш,ако сама не го решиш.С диета става побързо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабващиантицелулитнипроцедури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.