IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th April 2006, 10:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами кафе не може ли да се пие аз ако не пия поне 2 на ден, как ще се събудя а някакъв сок може ли? хич да не я почвам иначе...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th April 2006, 18:17
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Посочената схема не е като на листовката в опаковката на "Златно чуто 14". Схемата е следната:

ден 1: Закуска - 1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Обяд; Вечеря
ден 2: Закуска; Обяд- 1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Вечеря
ден 3: Закуска; Обяд;Вечеря- 1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода;
ден 4:Закуска - 1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода;Обяд; Вечеря-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода;
ден 5: Закуска; Обяд - 1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Вечеря-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода
ден 6: закуска-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Обяд; Вечеря-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода
ден 7: закуска-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Обяд;Вечеря
ден8: Закускя; Обяд-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода; Вечеря
ден 9: Закуска; Обяд; Вечеря-1 с.л Златно чудо в 50 мл.вода

По време на приема на Златно чудо и спазването на схемата не се приемат тлъсти храни, хляб и тестени изделия, сладкиши, шоколад и газирани напидки. Да се ограничат цигарите. Може да се пие по 1 кафе до обяд. Препоръчват се млечно-зеленчукови храни, плодове и зеленчуци без ограничения.
Наистина и без чудо ще отслабнеш по тая схема, но то поне ще помогне за изчистване на токсини и шлаки от организма и ще засили сафия процес на отслабването! Все пак каквито и хапчета, чудеса, кафета да се пият без диета и спорт нищо не става!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th April 2006, 18:21
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Някой да е пил хапчетата "Сил", какъв е ефекта и за колко време? Мног моля пишете
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th April 2006, 10:31
usmivka usmivka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Незнам на кого е помогнало това прословуто Златно чудо но.. аз лично миналата година изпих две шишета и при целия този глад да съм свалила има няма един кг. А и както повечето посочиха то и без него спазвайки въпросната схема (диета) ще се отслабне стига да се спазва - но то няма и как иначе - това не може, онова не може- общо взето мри от глад! Според мен това си е чиста загуба на пари!

ПП: И тъй като аз съм човек мразещ спорта (въпреки, че обичам да се движа но го правя все по-рядко ) си измислих най-приятния начин за отслабване - Ходиш на солариум два пъти седмично и ехаа ефекта е прекрасен - получаваш две в едно - хем отслабваш, хем тен получаваш - е в същото време съм отказала хляба и почти не ям сладко но ... важното е, че килограмите се топят - е това е моето Златно чудо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th April 2006, 11:19
Aislin Aislin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Dobrich
Мнения: 19
По подразбиране

Много интересно, как така от солариум се отслабва?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2006, 13:08
usmivka usmivka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aislin
Много интересно, как така от солариум се отслабва?
Ами представи си 20 мин. да се потиш като ... ,т.е. спестяваш си сауната
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th April 2006, 13:12
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Интересно, още има хора, вярващи в чудеса! И то златни
Ако се отслабваше толкова лесно, без да си мръднеш задника, всички щяхме да сме стройни и слаби.
И между другото - нито от сауна, нито от солариум се отслабва. Ако за вас обезводняването значи отслабване, тогава може.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2006, 13:16
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от usmivka
Цитирай:
Първоначално написано от Aislin
Много интересно, как така от солариум се отслабва?
Ами представи си 20 мин. да се потиш като ... ,т.е. спестяваш си сауната
То ако два пъти в седмицата се печеш по 20 мин. най много да ти се обели кожата и да приличаш на "нищо подобно" , но не и да отслабнеш !!!
Чудя се защо дрънкате "врели-некипели"
Със солариум може да подържаш приличен тен, но нищо повече.
И по 20мин. е страшно много, това е максимума.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th April 2006, 13:30
usmivka usmivka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Първо зависи си от солариума - има по-слаби, от които след 20мин. няма да излезеш като чернокож!
Второ не съм искала да убеждавам никого в правотата си - при мен така подейства...... или поне за мен беше единственото обяснение при положение, че не съм променяла режима на хранене и начина си на живот!А за обезводняването - та нали един час след това си набавям нужното количество вода (пиейки я)!
И трето - да може да звучи глупаво но още по-глупаво е Златното чудо - поне според мен, тъй като както вече казах при мен не подейства!
Ноо няма значение сега се радвам на подходящите за мен килограми така, че от солариума или не ........важното е, че съм си добре и не съм черна :P
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th April 2006, 14:28
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от usmivka
.... или поне за мен беше единственото обяснение при положение, че не съм променяла режима на хранене и начина си на живот
За древните гърци единственото обяснение за светкавиците бил жезъла на Зевс...

Факторите са много и всичките са много трудно измерими. Може да си мислила, че не си променила начина си на живот, но стреса да си е оказал думата. Това е най-първото, което може да ти се даде като обяснение, има още много възможности.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗлатночудоquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.