IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th November 2013, 22:25
untitled untitled не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране Ботуши uggs

Искам да попитам дали някои знае дали и ако има къде се продават имитации на uggs в София. Нямам предвид широко разпространените, които ги има във всеки магазин, а такива, които да имат отзад етикетче като на истинските, на което пише ugg australiа. Също ако някои знае дали има някакъв outlet в бг за истинските , в които ги продават под 250лв. Преди да почнете да ме плюете искам да кажа, че имам 2 чифта истински, но не смятам, че си заслужават парите. Мерси предварително на тези, които ще ми помогнат
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2013, 23:33
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране hi

Цитирай:
Първоначално написано от untitled Виж мнението
Искам да попитам дали някои знае дали и ако има къде се продават имитации на uggs в София. Нямам предвид широко разпространените, които ги има във всеки магазин, а такива, които да имат отзад етикетче като на истинските, на което пише ugg australiа. Също ако някои знае дали има някакъв outlet в бг за истинските , в които ги продават под 250лв. Преди да почнете да ме плюете искам да кажа, че имам 2 чифта истински, но не смятам, че си заслужават парите. Мерси предварително на тези, които ще ми помогнат
Здравей,аз също имам истински и си ги купих за 250е,но миналата година си купих от Fashion days 2 4ифта за по 200лв,които са абсолютно оригинални,а много по-евтини,ако не бързаш много можеш да по4акаш сигутна съм 4е пак ще пуснат UGG ботушки.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st November 2013, 14:34
untitled untitled не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей!
Мерси за отговора. А от Fashion days по кое време са ги пуснали, когато ти си си ги купила?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботушиuggs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.