IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2007, 13:29
MuMu MuMu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrAzY_LaDy
1000 % съм сигурна, че става дума за д-р Огнян Симеонов , които мисля е регистриран във форума под името ДИЕТОЛОГ. що се отнася до диетата става въпрос за Зоната .тъй като той ти измерва корем, ханш, ръка и каквото друго трябва както е в книгата "The zone" на д-р Бари Сиърс. мога още да кажа, че в действителност е много добър специалист, тъй като бях решила да ползвам услугите му, но се отказах заради 50-тте лева. но въпреки всичко той ми прати препоръки, тъй като не съм от София и му пращах данните си по Skype, където също мисля е Диетолог, и наистина не беше в БГ известно време. надявам се да ви бях полезна
Да права си и в Скайп се пише Диетолог.Като гледам мисля,че е добър и ще го препоръчам тук там.Все пак 50 лева са нищо за да се чувстваш идеално винаги Аз си правя сама диетите и свалям бързо,но все пак съм на 17
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st February 2007, 16:34
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране Дали не е някаква реклама на въпросния \\\\\\\"диетолог

Ами направих малка сметка и от първия до последния постинг на аманда 1 са минали около 7 месеца, значи е свалила 36 кг /7=около 5 кг на месец. Изглежда ми доста невероятно, в смисъл че става дума само за \\\\\\\"превилно хранене\\\\\\\" и никакъв спорт. Дали не е някаква реклама на въпросния \\\\\\\"диетолог\\\\\\\"? Да не говорим, че преди това е тежала около (90+ 30)=120 кг и е загубила 30 кг за 3 месеца, нещо май не се връзва...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st February 2007, 17:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

В грешка си. От тези 90 кг първия път е свалила 30, след което ги е върнала.
Вторият път от тези 90 е стигнала го 54, тоест -36 кг.
А за това за никакъв спорт как го разбра? Никъде не е писала, че не спортува.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st February 2007, 17:25
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
В грешка си. От тези 90 кг първия път е свалила 30, след което ги е върнала.
Вторият път от тези 90 е стигнала го 54, тоест -36 кг.
А за това за никакъв спорт как го разбра? Никъде не е писала, че не спортува.
Права си за грешката ми са 120 кг (на работа съм и не съм прочела внимателно). Но поддържам останалите си твърдения. Тя не говори за никакъв спорт, а само за правилен режим и хранене по 5 пъти на ден. Това определено ще събуди любопитството на много хора и ще ги стимулира да си дават парите на разни "диетолози-чудо", които дават консултации по скаипа и които така също някой ден може да ти поискат паричките по банков път, пък после иди ги търси по мрежата
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st February 2007, 18:18
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Момичета ако диетата е Зоната или дори Аткинс нищо чудно няма, аз не съм била дебела непрекъснато през 15те години откак ми се разббрица здравето.

Със Зоната съм сваляла 2 пъти по 25кг, с Аткинс свалих 30кг, тя ми е любима заради влиянието върху изкреизилят ми панкреас и въобще е благодатна за хора с инсулинова ресистентност, висока кръвна захар и прочие. И диетата на кръвната група съм правила и там 20кг.

Както е казал др Аткинс за което шапка му свалям ''Решенитeо на дебелеенето не е в отслабването'' всеки може да отслабне на aвсяка диета въпроса е че не става доживот така.

Например Зоната е голяма бъзикня, тва изчисления, групи и блокове, менута, предварително планирани фермани със списъци и продукти, 6кратно ядене на ден.Луд ставаш отвсякъде но пък има резултат.

И другите са така само при Аткинс ходех с луканките и кашкавал в дjова и рупах по всяко време и тук таме по някоя ягода или боровинка. Но пък ми ставаше тежко аз обожавам салати всекви зарзавати и плодове, но казва диетата Не може туй:)

И така с йо-йо и се докарах до под кривата круша. Смятам че не този който открие най точната диета ще вземе Нобеловата а този който открие как след всяка една такава да не си качваме обратно килата.Щото и на луканка и моцарелла не се живее вечно, всяко нещо си има праг на понасяне от човека.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st February 2007, 18:25
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

някой чувал ли е за това
скъпичка услуга, дали има ефект
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd February 2007, 17:42
CrAzY_LaDy CrAzY_LaDy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: in your mind.....
Мнения: 24
По подразбиране

аз съм убедена, че е отслабнала. тъй като както казах става въпрос за Зоната, а там всичко е ИНДИВИДУАЛНО .правят се изчисления точно за определения човек, например няма двама, които могат да използват една програма направена от д-р Симеонов. в неговата диета поемаш толкова храна колкото ти е нужна нито повече, нито по-малко.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd February 2007, 09:48
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
някой чувал ли е за това
скъпичка услуга, дали има ефект
Преди време една моя позната, която работи в аптека, ми разказа за този метод - нейната зъболекарка и съпруга и се били подложили и резултатите били фантастични (по нейните думи)... Тя се беше зарекла да събира пари и да си направи и тя изследванията, но така и не знам до къде е стигнала с това, не съм я виждала доста отдавна. Ще взема да скоча тия дни до нея, та да я поразпитам пак и ще пиша
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd February 2007, 11:54
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

gidilenka питай я
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd February 2007, 12:05
gidilenka gidilenka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 44
По подразбиране

Celine, още тази вечер след работа ще мина да я питам и ще пиша в понеделник, че през уикенда няма да имам достъп до интернет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.