IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 27th August 2008, 17:24
Alisia Alisia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

не поисках временен. но бях против силикон. тя ми каза, че ми слага нещо съвсем различно в устата. впоследствие ме излъга отново на няколко пъти по телефона, когато я питах. каза,че сложила Артекол, а не силикон. което си е абсурдно, защото разбрах,че тя работи само със силикон, а за Артекол не е и чувала даже!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 31st August 2008, 11:06
kris8576 kris8576 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev
Отговори с цитат
  #173  
Стар 31st August 2008, 19:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Йееее
Много си смела да определяш, кой бил най-добър. Най-малкото добави едно скромно "според мен" вместо нахаканото "гарантирам". Защото не ти раздаваш гаранциите.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #174  
Стар 2nd September 2008, 18:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kris8576
iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev
Много интересно и.... "самотно" мнение...
Отговори с цитат
  #175  
Стар 2nd September 2008, 18:59
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от kris8576
iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev
Много интересно и.... "самотно" мнение...
И супер некомпетентно
Отговори с цитат
  #176  
Стар 3rd September 2008, 13:00
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

пък и трудно се разчита
Отговори с цитат
  #177  
Стар 24th October 2008, 01:19
Аватара на bonbon_ka
bonbon_ka bonbon_ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Varna
Мнения: 205
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Аз си бях в пълна кондиция след упойката,все едно не бях оперирана!

И даже като се събудих,се чувставах перфектно,като изключим болката,която е неизбежна!
Така сме ние оперираните при д-р. Калкова . Но при мен даже и болките бяха мижави . Просто Калкова има златни ръце !!!!!
Отговори с цитат
  #178  
Стар 14th November 2008, 14:07
rakasand rakasand не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Burgas
Мнения: 8
По подразбиране

здравеите на вси4ки искам и ас да споделиа за моите нови предобивки,които са така страхотни благодарение на др,Калкова.операциата ми бесе на4алото на ноември.сега сам сас медицински сутиен но ве4е се 4увствам много добре ,все едно не сам оперирана.благодариа на др,Калкова
Отговори с цитат
  #179  
Стар 14th November 2008, 14:15
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rakasand
здравеите на вси4ки искам и ас да споделиа за моите нови предобивки,които са така страхотни благодарение на др,Калкова.операциата ми бесе на4алото на ноември.сега сам сас медицински сутиен но ве4е се 4увствам много добре ,все едно не сам оперирана.благодариа на др,Калкова
Честити!Бързо въстановяване и много да им се радваш!Какви са имплантите!Може да качиш и снимки в темата мамопластика, ако искаш!!!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 14th November 2008, 18:07
rakasand rakasand не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Burgas
Мнения: 8
По подразбиране

разбирасе чакам само да махна сутиена и ште кача снимчици,моите са евросиликон 450кубика,но ми стойат точно понеже сам 176см,ниамам думи като ги кача ште могат да се видиат,много съм дожолна от Калкова
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Калкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.