IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 29th September 2009, 21:25
Аватара на toni_bonboni
toni_bonboni toni_bonboni не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 218
По подразбиране

Някой, който е на Зоната, може ли да си даде skype, за да обсъждаме заедно напредъка си? Аз също смятам да почна Зоната .
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th January 2010, 14:28
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

От 2 месеца започнах да се храня в зоната и вече усещам разлика, свалила съм 5 кг като около 3 от тях са за сметка на мазнините. Много съм доволна и мисля да продължа да се храня така, доколкото мога. Бях 57 кг, при ръст 164 см, като целта ми е 48-50 кг. Преди това с други диети, не успявах да отслабна, най-много 1-2 кг и си ги връщах бързо. Просто се иска търпение, отслабва се бавно, но сигурно. Пробвайте, бъдете постоянни и ще видите резултати.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th January 2010, 14:33
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Забравих да спомена, че при другите диети се отслабва повече за сметка на мускули и крехка телесна маса, вода, а тук се свалят и мазнини. Не се чувства гладен човек. Въпроса е да се изчислят индивидуалните днвени нужди от протени. Свиква се, но не всеки път човек има възможност да успее да яде необходимите продукти.Но макар това пак действа, постоянството е важно. Естествено и повече движение или спорт за по-добър ефект.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th January 2010, 09:33
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

В началото, когато започнах да се интересувам от здравословно хранене един от първите режими, на които попаднах беше Зоната. Много ми допадна, но не се ли притеснявате малко от това смесване на М.П.В.? Иначе храната е сравнително доста, но здравословна, не се лишава организма от нищо, но само това смесване на храните ме притеснява.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th February 2010, 22:18
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Хвала всички вас , които прочетохте и разбрахте книгата , аз си останах само с четенето . С интерес ще следя това което пишете и надявам се това което хапвате , защото признавам режима е добър , но не е за всеки . Предполагам , че това е единственият режим с който могат да се свалят килограми до прецизен минимум.
Успех мацки , дано покрай вас и аз науча повечко , за особеностите на Зоната.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 24th February 2010, 09:59
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Наскоро прочетох книгата и много ми хареса, най- вече заради разнообразието, което предоставя, за разлика от повечето диети, при който определени храни са напълно изключени. Имам обаче въпрос, към тези които са в Зоната. Всяка храна, която приемата, първо през кухненската везна и калкулатора ли минава? Това ми е единственното трудно нещо в диетата, преценката на количество и съотношението на хранителните вещества
Отговори с цитат
  #87  
Стар 24th February 2010, 17:08
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Когато се опитвах да правя Зоната, всичко, минаваше през кантарчето.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 20th April 2010, 11:06
павлина павлина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Къде е преместена темата.Никой не пише,къде сте?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 22nd June 2010, 23:33
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

браво на всички,ма които им харесва и имат резултат.Нямам толкова време за определяне на порции,грамажи и калории.ще си умра на Дюкан...
Отговори с цитат
  #90  
Стар 24th June 2010, 15:56
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Дани, защо така бързо капитулираш? Ползвай готовите блокове в книгата. Има и метод "на око". Ще мериш само в началото, една-две седмици, докато свикнеш. Аз пък вчера, заради нестабилното време - ту дъжд, ту пек, вдигнах необичайно за мен високо кръвно. Все повече се убеждавам, че трябва да почна Зоната. Тя обещава ликвидиране и на здравословни проблеми. Ще се ограмотя още малко, за да си организирам ежедневието.
Обаче ако има някой сведущ, да каже как да изчислявам продуктите, които не фигурират в книгата. Напр. нашето бяло саламурено сирене, кашкавала, овче и козе мляко, или пък биволско. Понеже нискомаслените млечни продукти се правят с химични технологии, предпочитам пълномаслени продукти с домашен произход. Как да им меря мазнините? В книгата няма и рибите на нашия пазар. Къде ти американците са чували за таранка и шаран или толстолоб, сафрид и цаца. А моят джоб е български и не мога през ден да си купувам сьомга, пъстърва и риба тон. А пък мъжото само да гледа, че няма и за двамата. Не става.
Искам някой да сподели какво е постигнал, та да ме нахъса.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗОНАТАquotнаСиърс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.