IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th May 2006, 23:13
dodi dodi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране мнение

малвина,много сажалявам за теб , че се е случило тако.Радвам се ,че всичко се оправя.Незнам дали има други недоволни от д-р Калудив.Но почти при всички доктори е така,едни са доволни други не.Може би въпрос на късмет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2006, 12:01
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Доди,

Радвам се за теб.

Знаеш ли, човек разчита на късмета си, когато тръгне да пуска тото. Но там залага съвсем малко и дори да не спечели, загубата не е кой знае каква.

Когато обаче тръгнеш да се оперираш, ти залагаш здравето си, външността си, психическия си комфорт, а и парите, които даваш, често могат да бъдат от порядъка на 1-2 средни годишни заплати в БГ. Не зная кой би искал би искал да играе на хазарт с такъв голям залог и затова при операция на човек му се иска да разчита на нещо повече, отколкото само на късмета си.

Не съм съгласна, че при всеки хирург има доволни и недоволни, но съм съгласна, че всеки може да направи грешка. Добрият хирург обаче поема отговорност за грешките си и знае как да ги поправи - бързо, компетентно, без много приказки и напълно безплатно. Така дори и тези от пациентите му, върху които е сбъркал, пак в крайна сметка ще останат доволни.

Аз лично не бих се доверила на хирург, за който зная, че твърде често му се случва да греши, не е коректен по отношение на оправянето на грешките си и освен това е показал нечестност спрямо пациента. Това за мен би било наистина хазарт и чист авантюризъм, още повече, че трябва да се помни, че БГ не е Америка и пациентът няма да има практически никакви права, ако нещо стане. В такъв случай, контрата ще остане изцяло в пациента и всеки ще му казва, че сам си е виновен щом като не е гледал когато си е избирал хирурга...

Така че, ако приемаш един съвет от човек с опит - по-добре разумната...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2006, 17:43
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Да,мисля че винаги има риско от усложнения, на ако си чела темата ми не ред през ред ,а цялата щеше да знаеш,че става въпрос за некомпетентност и некоректност, така че се чувствам по-скоро като жертва, а не като процент от " недоволните пациенти "!

Радвам се ,че всичко при теб е наред! Дай Боже и други негови пациенти да са добре!

P.S. Между другото, тук има и друга жена, която е окипазена от него!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:02.